انشا آزاد متضاد مترادف گسترش واژه

دسته بندی: انشا, مطالب سایت
785 بازدید

انشا درباره در مورد با موضوع آزاد با رعایت مترادف متضاد شبکه معنایی گسترش واژه و تنوع افعال به صورت pdf و کامل از سایت نکس لود دریافت کنید. در ادامه سایت با ما همراه باشید با انشای آزاد بسیار زیبا با رعایت قواعد ادبی.

انشا آزاد مترادف متضاد شبکه معنایی گسترش واژه و تنوع افعال

باران شور انگیز و منقلب کننده ی عواطف درونی خیلی از افراد و همه ی سنین است . وزش باد ، بوی خوش خاک نم خورده در یک صبح خنک بهاری یا یک بعد از ظهر پاییزی و قدم زدن بدون چتر بسیار لذت بخش است به ویژه که اگر در کنار عزیزان و دوستانت باشی .

 

انشای آزاد برای گسترش واژه و مترادف و متضاد

این انشا هایی که در کتاب های درسی تان می بینید بسیار متنوع هستند و نمی‌توان به راحتی این انشا را پیدا کرد ولی ما توسط بقیه افراد این انشا را برای شما عزیزان پیدا خواهیم کرد ولی فعلا این مطلب در مورد از این تا برویم و تحقیقات زیادی راجع به این انتخاب کنیم و در گروهها و کانالهای تلگرامی درباره این موضوع تحقیقات کنیم پس از پیدا کردن این موضوع در همین پست آپدیت خواهیم کرد و موضوع برای شما خواهیم گفت.

 

دقایقی پس از باران هم حس خوب و شیرین مختص به خودش را دارد . تماشای چاله های کوچکی که با آب باران پر شده اند و پریدن و آب بازی بچه های بازیگوش و سرخوش که فارغ از غم دنیا و دنیای بزرگتر ها هستند نیز آرام بخش است .

 

انشا آزاد برای گسترش واژه و تنوع افعال

باران نعمت آسمانی و هدیه ی خداوند است که دانه های خفته در اعماق زمین خشک و تاریک و بی جان را هم بی نسیب نگذاشته است . حتی گنجشک ها و پرندگان هم در آب بارانی که در چاله ی کوچک خیابان جمع شده شریک هستند . تشنگیشان را رفع می کنند و حتی شاید آنها هم از شوق کودکان در حال آب بازی ، پر و بالی به آب بزنند . زیبایی ها در اطراف ما بسیار هستند . کافی است کمی دقت کنیم .

مترادف متضاد شبکه معنایی


دیدگاه شما