انشا درباره ناخن با رعایت ساختمان بند

دسته بندی: انشا, مطالب سایت
120 بازدید

انشا درباره ناخن با رعایت ساختمان بند

را میتوانید به سادگی با لینک مستقیم از سایت نکس لود دریافت کنید و در مدرسه از آن استفاده کنید . ناخن ، عضوی که شاید کم اهمیت به نظر برسد و در واقع اصلا به آن در بین عضوهای بدن اهمیت داده نشود.به راستی فایده داشتن ناخن چیست؟ انسان ها چه استفاده ای از ناخن هایشان میکنند ؟

انشا درباره ناخن با رعایت ساختمان بند

چرا بعضی ها به ناخن هایشان اهمیت میدهند ، آنها را کوتاه و مرتب نگه میدارند و برخی برایشان اصلا مهم نیست که چقدر چرک و کثیفی زیر ناخن هایشان باشد. چرا برخی از زنان و دختران ناخن های خود را بلند میکنند و به آن لاک میزنند و برخی برایشان مهم نیست ؟

 

ناخن شاید یکی از پر استفاده ترین عضوهای بدن باشد ، یکی از مهم ترین استفاده های آن خاراندن بدن است!این یک شوخی نیست ، هر از گاهی که برخی جاهای بدن انسان دچار خارش میشود آدم بسیار کلافه میشود ، و سریع سعی میکند به خاراندن آن قسمت این مشکل را برطرف کند.

 

اگر شخص ناخن های خیلی کوتاهی داشته باشد با یک جسم این کار را انجام میدهد .

 

یکی از کوچک ترین استفاده های ناخن این بود ، شاید کمتر کسی به این نکته توجه کرده باشد و به خاطر این قدر ناخن هایش را بداند!استفاده های دیگری نیز از ناخن میشود ، برای مثال اگر بخواهید چسب نواری را باز کنید اما ناخن نداشته باشید چگونه اینکار را خواهید کرد ؟

 

استفاده های ناخن :

با ناخن به راحتی چسب را میکنیم و از آن استفاده میکنیم ، برخی ناخن هایشان را بلند میکنند و به ان لاک میزنند یا حتی برخی ناخن مصنوعی خریده و بر روی ناخن اصلی میچسبانند چون معتقدند که این کار باعث زیبایی دستانشان میشود !

 

برخی نیز این نکته اصلا برایشان مهم نیست و معتقدند که ناخن بلند مانع انجام کارهایشان میشود و همیشه مزاحم است و اگر ناخنشان را بلند کنند دوروزه میشکند و مجبورند آنرا کوتاه کنند.

 

البته بلند کردن ناخن از نظر بهداشتی مشکل دارد و ممکن است میکروب ها و الودگی های زیادی در زیر آن جمع شده و به بدن انسان منتقل شود.

انشا درباره ناخن


دیدگاه شما