انشا ناخن صفحه 63 کتاب نگارش هفتم

دسته بندی: انشا, مطالب سایت
164 بازدید

انشا درباره ناخن در مورد ناخن صفحه ۶۳ کتاب نگارش پایه هفتم کلاس هفتم با رعایت ساختمان بند یک بند بنویسید از سایت نکس لود دریافت کنید.

 

انشا درباره ناخن با رعایت ساختمان بند

را میتوانید به سادگی با لینک مستقیم از سایت نکس لود دریافت کنید و در مدرسه از آن استفاده کنید . ناخن ، عضوی که شاید کم اهمیت به نظر برسد و در واقع اصلا به آن در بین عضوهای بدن اهمیت داده نشود.به راستی فایده داشتن ناخن چیست؟ انسان ها چه استفاده ای از ناخن هایشان میکنند ؟

انشا درباره ناخن با رعایت ساختمان بند

چرا بعضی ها به ناخن هایشان اهمیت میدهند ، آنها را کوتاه و مرتب نگه میدارند و برخی برایشان اصلا مهم نیست که چقدر چرک و کثیفی زیر ناخن هایشان باشد. چرا برخی از زنان و دختران ناخن های خود را بلند میکنند و به آن لاک میزنند و برخی برایشان مهم نیست ؟

 

انشا درباره ناخن صفحه ۶۳ کتاب نگارش هفتم

امروز می خواهیم برای شما انشا درباره ناخن را بنویسیم و در این پست جمع‌آوری کنید انشا درباره ناخن بسیار جالب می باشد و باید با دقت کامل همراه با رعایت ساختمان بند کامل آن را بنویسید به زودی انشا را کامل در سایت قرار خواهیم داد و شما می توانید نظرات خودتان راجع به انشا درباره ناخن صفحه ۶۳ برای ما بفرستید.

 

ناخن شاید یکی از پر استفاده ترین عضوهای بدن باشد ، یکی از مهم ترین استفاده های آن خاراندن بدن است!این یک شوخی نیست ، هر از گاهی که برخی جاهای بدن انسان دچار خارش میشود آدم بسیار کلافه میشود ، و سریع سعی میکند به خاراندن آن قسمت این مشکل را برطرف کند.

 

اگر شخص ناخن های خیلی کوتاهی داشته باشد با یک جسم این کار را انجام میدهد .

 

یکی از کوچک ترین استفاده های ناخن این بود ، شاید کمتر کسی به این نکته توجه کرده باشد و به خاطر این قدر ناخن هایش را بداند!استفاده های دیگری نیز از ناخن میشود ، برای مثال اگر بخواهید چسب نواری را باز کنید اما ناخن نداشته باشید چگونه اینکار را خواهید کرد ؟

 

استفاده های ناخن :

با ناخن به راحتی چسب را میکنیم و از آن استفاده میکنیم ، برخی ناخن هایشان را بلند میکنند و به ان لاک میزنند یا حتی برخی ناخن مصنوعی خریده و بر روی ناخن اصلی میچسبانند چون معتقدند که این کار باعث زیبایی دستانشان میشود !

 

برخی نیز این نکته اصلا برایشان مهم نیست و معتقدند که ناخن بلند مانع انجام کارهایشان میشود و همیشه مزاحم است و اگر ناخنشان را بلند کنند دوروزه میشکند و مجبورند آنرا کوتاه کنند.

 

البته بلند کردن ناخن از نظر بهداشتی مشکل دارد و ممکن است میکروب ها و الودگی های زیادی در زیر آن جمع شده و به بدن انسان منتقل شود.

انشا درباره ناخن


دیدگاه شما