انشا در مورد درخت | شاخه هایش روی زمین گسترده شده است

دسته بندی: انشا, مطالب سایت
272 بازدید

انشا در مورد درخت شاخه هایش روی زمین گسترده شده است

این انشا را از سایت نکس لود به صورت کامل دریافت کنید . شاخه هایش روی زمین گسترده شده است و ریشه هایش در آسمان . تبری با دسته ای از جنس دوستان خودش ، به اجبار این انسان خاکی به او خیانت کرد و فریادش را نشنید . برگ هایش خشکیده اند .

دیگر برای انسانی که او را از صحنه ی زیبای طبیعت محو کرده است ثمر نخواهد داد . برای فرزندانش هوای مطبوع و تازه را فراهم نخواهد آورد و در تابستان گرم و سوزان و پرشور جوانی اش دیگر سایه بان هیچ مسافر خسته ای که از دور دست ها می آید نخواهد شد .

 

توضیحات اضافه درباره انشای درخت :

درخت ها از مظلومیت خاصی برخوردار هستند . کمتر کسی به زنده بودن و توانایی های درختان اطرافش توجه می کند . اگر درختان در حال تولید اینترنت وای فای بودند در تمام باغچه هایمان پر می شد از این سبز های دوست داشتنی .

اما متاسفانه باید بگویم که این درختان اکسیژن تولید می کنند . ارزش ریه هایمان و هوای پاک شهرمان و آشیانه ی پرندگان کوچه باغ هایمان و غیره برایتان چقدر است ؟

 

کمتر از کاشتن نهال کوچکی که بعد ها برای تو سایبان می شود و ثمر می دهد ؟ بیشتر به آینده ی طبیعت یا همان دوست قدیمی و مشترکمان فکر کنیم . محبت طبیعت همیشه برای همگان و عموم برقرار بوده است . از دستش ندهیم .

انشا در مورد درخت


دیدگاه شما