انشا در مورد صدای زنگ اخر

دسته بندی: انشا, مطالب سایت
247 بازدید

دانلود انشا در مورد صدای زنگ اخر

را میتوانید به صورت رایگان پی دی اف کامل برای انشا مدرسه متن با رعایت اصول ادبی دریافت کنید . صدای زنگ آخر ، صدایی لذت بخش برای اکثر دانش آموزان مخصوصا شاگرد تنبل های کلاس است! صدایی که برای آنها همچون گوش دادن به آواز قناری در فصل بهار ، در یک جای سر سبز است و به همان اندازه لذت بخش است . البته این مورد فقط برای شاگرد تنبل ها نیست ، بالاخره همه ی دانش آموزان در سر کلاس درس و مدرسه خسته میشوند و نیاز به استراحت دارند .

دانلود انشا در مورد صدای زنگ اخر

مخصوصا با این وضعیت مدرسه های ایران که همانند مکتب خانه های قدیمی اما با یک نمیکت و تخته سیاه است و هیچ چیز جذابی در مدرسه ها برای دانش آموزان وجود ندارد . از طرفی بیرون رفتن با دوستان ، نشستن پای کامپیوتر ، گشتن در اینترنت ، گوشی های موبایل و… همگی جذابیت بسیار بالایی دارند .

 

دانلود انشای صدای زنگ آخر :

اینگونه است که صدای زنگ آخر برای دانش آموزان در سر کلاس تبدیل میشود به صدای زیبا و لذت بخش ، انقدر لذت بخش که انگار به یک زندانی حبس ابد حکم آزادی را بدهند یا فردی در لحظه آخر اعدام بخشیده شود .

 

شاید اگر وضعیت مدارس ایران بهتر بود ، و درس خواندن برای دانش آموزان جذاب بود این صدا برای آنان تبدیل به ناقوس مرگ میشد اما متاسفانه اینطور نیست… .

 

انشا درباره صدای زنگ آخر مدرسه را در بالا به صورت یک بند برای شما گذاشتیم همانطور که درخواست کرده بودید یک بند باشد انشای کوتاهی نوشته و متنی که راجع به صدای آخر زنگ مدرسه را برای شما قرار دادیم بسیار خوب است و می‌تواند نمره کامل را در کتاب نگارش هفتم و صفحه ۷۳ این کتاب برای شما دوستداران انشا و نگارش به ارمغان بیاورد.

انشا صدای زنگ اخر


دیدگاه شما