دانلود کانال صیغه یاب

4,068 بازدید

دانلود کانال صیغه یاب

دانلود کانال صیغه یاب در تلگرام براتون به صورت رایگان و آسان قرار داده شده است که میتوانید به راحتی از سایت نکس لود به بهترین شکل دریافت کنین همراه ما باشید . براتون در ادامه پست درباره صیغه و صیغه یابی توضیحات کاملی در اختیارتون قرار میدیم .

دانلود کانال صیغه یاب

دانلود کانال صیغه یاب که همه به دنبال آن هستند کار خوبی نیست و صیغه اسباب ارضای امیال جنسی انسان نیست . صیغه برای ازدواج راحت با زنانی بیوه ای هستند که درچار سختی و مشکلات عمده ای میباشند بنابراین صیغه را انجام میدهند تا به این زنان کمک کنند . اکنون اکثر افراد برای سرکوب میل های جنسیشان دنبال صیغه میگردند ولی زنان فقط مقصد این امیال نیستند و این تنها یک بعد صیغه است . برای فهم بهتر به سخنان رهبر درباره صیغه گوش کنید .

 

صیغه در اسلام :

در زمان پیامبر چون مومنین و جنگجوهای سلحشور به جنگ میرفتند تلفاتی هم میدادند و بعد از شهادت زنان آن ها بیوه میشدند پیامبر فرمود زنان میتوانند صیغه مرد های دیگر باشند تا از شهوت در امان باشند و تعداد فرزندان اسلام بیشتر شود . این ایین از زمان پیامبر بوده ولی امروزه زیاد عرف نیست . امروزه جوانان برای رفع شهوت خود به دنبال صیغه هستند که آن را در کانال های تلگرامی دنبال میکنند که بسیار اشتباه است .

 

دانلود کانال صیغه یاب

 

دانلود کانال صیغه تلگرام :

همانطور که گفتم جوانان امروزه صیغه را درون کانال ها و تلگرام جستجو میکنند ولی بسیار اشتباه است . چون تحقیق برای پیدا کردن زنان صیغه عرف نیست و زشت میباشد و هیچ راهی هم نیست که به زنان صیغه دسترسی پیدا کرد باید دولت فکری برای جوانان بکند . ولی اولین هدف باید ازدواج باشد چون ازدواج خیلی از مشکلات رو حل خواهد کرد ولی برای ازدواج هم بسیاری از شرایط لازمه . صیغه شدن نیازی به ثبت در شناسنامه نیست و دعای مخصوص دارد که باید یک روحانی آن را خواند . دختران باکره نمیتوانند صیغه باشند . فقط دخترانی که شوهرشان مرده یا طلاق گرفتند میتوانند صیغه دیگران باشند .

  1. محمد رضا پاسخ داده:

    سلام ایا واقعی هستش چطور میشه ثبت نام مرد

  2. صغیه یا دوست

  3. سلام . ضمن تشكر واقعاً صيغه براي افرادي كه مشكلات مختلف دارند اعم از متاهل و مجرد راه حل درستي بود كه اسلام پيش بيني كرد ، من ٧ سال هست كه خانمم مريض هست و به خودم اجازه ندادم صيغه داشته باشم ، خيلي دوستش دارم ولي اشتباه كردم ايشون اصلاً همكاري نميكند و نياز مرا قبول نداردودرك نمي كند . خيلي اذيت شدم ،ضمن اينكه مقيد هستم به شرعي بودن موضوع و رعايت موارد مربوطه، اكنون كانال شما را مطالعه كردم ، ضمن تشكر فراوان لطفاً راهنمايى و مساعدت نماييد .چطور ميشه ثبت نام كرد .

  4. میام ببینم واقعیه

  5. سلام فکر نمیکنم واقعیتداشته باشه

دیدگاه شما