دانلود کانال صیغه یاب

1,663 بازدید

دانلود کانال صیغه یاب در تلگرام

آدرس کانال های تلگرام صیغه یاب

دانلود کانال صیغه یاب

دانلود کانال صیغه یاب که همه به دنبال آن هستند کار خوبی نیست و صیغه اسباب ارضای امیال جنسی انسان نیست . صیغه برای ازدواج راحت با زنانی بیوه ای هستند که درچار سختی و مشکلات عمده ای میباشند بنابراین صیغه را انجام میدهند تا به این زنان کمک کنند . اکنون اکثر افراد برای سرکوب میل های جنسیشان دنبال صیغه میگردند ولی زنان فقط مقصد این امیال نیستند و این تنها یک بعد صیغه است . برای فهم بهتر به سخنان رهبر درباره صیغه گوش کنید .

 

صیغه در اسلام :

در زمان پیامبر چون مومنین و جنگجوهای سلحشور به جنگ میرفتند تلفاتی هم میدادند و بعد از شهادت زنان آن ها بیوه میشدند پیامبر فرمود زنان میتوانند صیغه مرد های دیگر باشند تا از شهوت در امان باشند و تعداد فرزندان اسلام بیشتر شود . این ایین از زمان پیامبر بوده ولی امروزه زیاد عرف نیست . امروزه جوانان برای رفع شهوت خود به دنبال صیغه هستند که آن را در کانال های تلگرامی دنبال میکنند که بسیار اشتباه است .

 

دانلود کانال صیغه یاب

 

دانلود کانال صیغه تلگرام :

همانطور که گفتم جوانان امروزه صیغه را درون کانال ها و تلگرام جستجو میکنند ولی بسیار اشتباه است . چون تحقیق برای پیدا کردن زنان صیغه عرف نیست و زشت میباشد و هیچ راهی هم نیست که به زنان صیغه دسترسی پیدا کرد باید دولت فکری برای جوانان بکند . ولی اولین هدف باید ازدواج باشد چون ازدواج خیلی از مشکلات رو حل خواهد کرد ولی برای ازدواج هم بسیاری از شرایط لازمه . صیغه شدن نیازی به ثبت در شناسنامه نیست و دعای مخصوص دارد که باید یک روحانی آن را خواند . دختران باکره نمیتوانند صیغه باشند . فقط دخترانی که شوهرشان مرده یا طلاق گرفتند میتوانند صیغه دیگران باشند .

  1. ناصر پاسخ داده:

    سلام
    در سایت آدرسی به این عنوان rahim17.rozblog.com مبنی بر دانلود نرم افزار صیغه یاب به قیمت 2000 تومان که تخفیف استثنایی زده بود اقدام کردم که نوشته بود بعد از پرداخت مستقیم به قسمت دانلود ن م افزار هدایت می شوید، که مبلغ 20 هزار تومان ازم کم کرد و به قسمت دانلود نرم افزار نميره، پیغام گذاشتم که این هم روش جدید کلاهبرداری از مردم هست؟ اگر مابقی مبلغ رو بهم برنگردانید و نرم افزار درست را برام ارسال نکنید، مطمئن باشید ظرف 2 روز آينده با نوشتن آگهی در روزنامه های کثیر الانتشار، شکایتی هم از شما در دادگستری مطرح خواهم کرد

دیدگاه شما