ماجرای مردن محمود کاکاوند چیست ؟

6,585 بازدید

علت فوت علت مرگ دلیل اصلی در گذاشت محمود کاکاوند شایعه خودکشی محمود کاکاوند در سایت نکس لوت بخوانید. اخیراً در استان های مجاز شایعی شنیده شده است که محمود کاکاوند مرده است و دلیل مرگ آن نیست که خودکشی اعلام کردند و علت مرگ آن را پرسیدند که در ادامه سایت نکس لود این مطلب را برای شما مفصل بحث میکنیم.

ماجرای مردن محمود کاکاوند چیست ؟

علت درگذشت محمود کاکاوند چیست ؟

در اخبار مطلبی آمده است که علت مرگ محمود کاکاوند پرسیدند و دقیق نمی دونیم که ایشان چه کسی هستید فقط تنها چیزی که می دانیم عکس با محمدرضا گلزار است که در زمان جوانی و بسیار قدیم گرفته شده است.احتمال می‌رود محمود کاکاوند بازیگر سینما در دوران اخیر بوده است که به علت نامعلوم در گذشته و برخی در شایعه ها می‌گویند که خودکشی کرده است ولی حقیقت هیچ وقت معلوم نشد.

 

چرا محمود کاکاوند خودکشی کرد ؟

از علت خودکشی محمود کاکاوند هیچ اطلاعی نداریم و فقط در رسانه ها بیان شده است که محمود کاکاوند مرده است و احتمال میرود این مرگ خودکشی باشد هیچ خبری راجع به خودکشی و تایید آن در اینترنت نداریم و امیدواریم این خبر درست نباشد اطلاعات تکمیلی در ادامه برایتان میگذاریم.

 

آیا شایعه درگذشت محمود کاکاوند درست است ؟

شایعه مرگ محمود کاکاوند در اینترنت منتشر شده است و بازدید بسیار زیادی پیدا کرده است. از این روش برای جذب ممبر و تبلیغات استفاده می کنند ولی هیچ منبع و خبر موفقی برای اینکه محمود کاکاوند خودکشی کرده است در دست نداریم. دوستان عزیزی که این بزرگوار را میشناسم در ادامه پست می توانند در بخش نظرات برای ما اگر چیزی راجع به محمود کاکاوند میدونید ارسال کنید تا ما ان را در همین پست برای شما دوستان عزیز منتشر کنیم.


 1. محمد علی کوتاهی پاسخ داده:

  ایشان در فیلم سام و نرگس حضور داشتند و در آن فیلم به بخشی از شخصیت این بزرگوار پی بردیم که من احتمال نمیدم که ایشان خودکشی کرده باشند و به نظر من شایعه ای بیش نیست

 2. ناشناس پاسخ داده:

  من عاشق هیکلش بودم واقعا ورزشکار بود به خدا اگه خود کشی کرده خیلی حیف شده واقعا قیافه ای جذاب داشتن

 3. محمد پاسخ داده:

  اگه زنده بود با استایل وقیافش سوپراستار واقعی میشد

 4. سلیمانی پاسخ داده:

  محمودکاکاوندواقعاتک بود.نظیرنداشت…

 5. رضا پاسخ داده:

  آقای کاکاوند فلکه 2 تهران پارس زندگی میکردن، ایشون بسیار انسان محترم و خوبی بودن؛ سال 81 بطرز عجیب و غیر قابل باوری از 4 طبقه ی منزلشان به پاایین سقوط کردن؛که هنوزم مشخص نیست که خودکشی بوده یا کسی انداختشون)خانوادشون که گفتن کسی انداختشون چون هیچ مشکلی نداشته!در هر صورت حیف بودن و از تمام بازیگرای ایران یه سروگردن بالاتر بودن، ایشون در قبرستان امام زاده طاهر کرج کنار آرامگاه احمد شاملو توسط شخص ایرج قادری به خاک سپرده شدن) آقای ایرج قادری گفته بودن:محمود کاکاوند تنها کسی بوده که در کمتر از 2 دقیقه تمام فاکتور های سوپر استار شدن رو در اون دیده بودم!!!!!

 6. ناشناس پاسخ داده:

  چه غمگین خیلی ناراحت شدم

 7. محمدرضا پاسخ داده:

  واقعا حیف شد چنین جوانی که به احتمال زیاد .اصالتی لرستانی داشتند اینقدر زود از این دنیا رفتند ایشان تمام فاکتورهای یک سوپر استار را داشتند هم ورزشکار بود هم چهرش ادم یاد بازیگران قبل انقلاب مینداخت خداوند رحمتش کنه

 8. ناشناس پاسخ داده:

  آخی.آتیش گرفتم.حیف شد…

 9. مهدي پاسخ داده:

  واقعا حيف شد همچين بازيگري ديگه وجود نداشته باشه خيلي بازيگر خوب وبي نظيري بود

 10. نگین پاسخ داده:

  ازون سالی که سامو نرگسو بازی کردن فیلم دیگه ای بازی نکردن ینی ازون موقع سال81فوت شدن؟
  چرا هیچ جا منتشر نکرد؟و الان یهویی اومدن گفتن خودکشی کرده؟

 11. دلفان پاسخ داده: