دانلود رمان بانوی مطلقه

دسته بندی: رمان, مطالب سایت
12,040 بازدید

دانلود رمان بانوی مطلقه به صورت pdf اندروید ios پی دی اف Android آی او اس همراه با عکس شخصیت های رمان شخصیت های واقعی از سایت نکس لود دریافت کنید و این رمان را به صورت کامل مشاهده و بخوانید.

دانلود رمان بانوی مطلقه Pdf Android Ios پی دی اف شخصیت های رمان + عکس

رمان بانوی مطلقه شخصیت های رمان

جدیدترین رمان جدید منتشر شده است که می گویند بانوی مطلقه یکی از بهترین رمانهای که تاکنون ساخته شده است ولی متاسفانه تاکنون هیچگونه لینک دانلود اینترنت برای این رمان منتشر نشده است ولی به زودی نرم آن را برای همه عزیزان قرار خواهیم داد ولی این پست موقتی میشه باشد تا وقتی که ماه عسل رمان را برای دانلود برای شما پیدا کنیم و برای دانلود رمان بانوی مطلقه باید صبر کنید و پس از چند روز به همین پست برگردید.

 

شخصیت های رمان بانوی مطلقه

متاسفانه پس از گذشت روزهای بسیار هنوز نتوانستیم رمان بانوی مطلقه را برای شما دوستان عزیز پیدا کنید این رمان در کانال های تلگرامی در حال منتشر شدن است و همه رمان به صورت کامل به بیرون درز نکرده است نویسندگان سایت نکس لود همواره در تلاش هستند که این رمان زیبا را برای شما عزیزان پیدا کنند و به زودی آن را بر روی همین پست برای دانلود خواهند گذاشت.


 1. فاطمه پاسخ داده:

  سلام رمان جالبی هست البته من از اول نخوندم اما دوست دارم بقیه اش رو دنبال کنم ، خیلی کم بارگذاری میشه همش منتظر قسمت های جدید رمان بانون مطلقه هستم اکر امکان داره راهنمایی کنید چطور میشه دسترسی داشت

  • M . A پاسخ داده:

   سلام دوست عزیز
   اسم این رمان بانوی مطلقه نیست
   یک فرد نادانی رمان رو به این اسم منتشر کرده و حتی اسم نویسنده رو هم تحریف کزده . این رمان همون رمان معروف بانوی قصه است که نویسندش خانوم الن پاکپوره

 2. آتنا پاسخ داده:

  این رمان دزدیه اسمشم بانوی مطلقه نیست بانوی قصه از الن پاک پور

 3. M . A پاسخ داده:

  بهتره تمومش کنید
  این رمان اسمش بانوی قصه است و نویسندش الن پاکپوره
  دفعه ی دیگه که روی لینک این صفحه زدم نباید باز بشه . در غیر این صورت با مسئولین فتا در خدمتتونم .

 4. حسین پاسخ داده:

  نویسندش کیه؟

 5. شیرین پاسخ داده:

  چجوری دانلودش کنم؟