رمان عشق خشن

دسته بندی: رمان, مطالب سایت
381 بازدید

دانلود رمان عشق خشن به صورت pdf اندروید ios پی دی اف برای گوشی موبایل اپل سامسونگ رایگان لینک مستقیم از سایت نکس لود دریافت کنید. رمانی که در خدمت شما هستیم رمان عشق خشن نام دارد که رمان بسیار زیبایی است و محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

رمان عشق خشن

شخصیت های رمان عشق خشن

امروز از سایت نکس برای شما می‌خواهیم رمان عشق خشن را برای دانلود بگذاریم و این رمان یکی از محبوب ترین رمان های که در یک سال اخیر منتشر شده است و افراد زیادی را ما را دانلود کردند .رمان در زندگی انسان بسیار موثر است به طوری که می‌تواند کل زندگی و آینده را تحت تاثیر قرار بدهد و می‌توان از یک رمان انگیزه بسیار زیادی را بگیرد و در زندگی خود را سرلوحه و سرمشق قرار دارد.

 

رمان عشق خشن جزوه رمان های زیبای عاشقانه است که بسیار پرطرفدار است و شخصیت های رمان این رمان زیبا نیست واقعی نیستند و توسط یک نفر نوشته شده است ولی شاید نویسنده خودش این داستان‌ها را تجربه کرده باشد خلاصه داستان رمان عشق خشن بسیار زیبا می باشد به طوری که هر بیننده را جذب خود می کنند با دیدن این رمان انسان به فکر دانلود رمان می‌افتد و وزیر و آنها می توانند روح و روان شما را جلا ببخشند. و بعضی دیگر از نظر آنها می تواند شما را غمگین و افسرده می کنند.

 

خلاصه داستان رمان عشق خشن

در خلاصه رمان عشق خشن آمده است که ویدا و نیما که عاشقانه هم می شود و با هم نامزد می کنند اما روز خواستگاری نیما ندا را میخواهد خواهر ویدا مگر میشود همه عشق کجا رفته است عشق بیدار میشه شوهرخواهرش وی تا دووم نمیاره و آنجا را ترک می‌کنند یک بازی احمقانه زندگیشو زیرورو می‌کند و یا پسری که با تمام وجود از ویدا متنفرم اما چرا و یا بیدار و به دست میاره تاشکند بدهید که با این همه دردو شرکت پارس منتظر عشق قدیمیش نیماست که بیاد تو را نجات بده تنفر عشق ملودی زندگی از نو عشق خشن.

برای دانلود رمان کلیک کنید |

 

دوستان عزیز گونه نظری راجع به این همان دارند در پایین نظرات برای ما بفرستند و ما آن را در سایت تایید می‌کنیم و دوستان از نظر و پیشنهادات شما لذت ببرند تا با همکاری همدیگر پستی عالی برای این رمان تشکیل دهیم.