گروه زنان بیوه تهرانی در تلگرام واتساپ

495 بازدید

گروه زنان بیوه تهرانی در تلگرام واتساپ

میتوانید به سادگی از سایت نکس لود به صورت مستقیم و (رایگان) لینک ورود گروه را دریافت کنید

نرم افزار تلگرام و نرم افزار واتس اپ دوتا از بهترین پیام رسان ها میباشند که امکانات متنوعی را در اختیار کاربران قرار میدهند . در ایران به سادگی و با یک پرس و جو میشود فهمید که نرم افزار تلگرام مورد استقبال و استفاده بیشتری قرار گرفته است . اما در سطح جهانی نرم افزار واتس اپ یکی از پر کاربردترین ها میباشد .

گروه زنان بیوه تهرانی در تلگرام واتساپ

شاید دلیل استفاده بیشتر از نرم افزار تلگرام در ایران این باشد که امکاناتی همچون ساخت کانال ، ثبت نام با نسخه وب و با نرم افزار کامپیوتر ، و… را ارائه میدهد که برخی از آنها در واتس اپ نیستند . شاید هم دلیل آن این باشد که واتس اپ در ابتدا یک نرم افزار پولی بود !

 

بیوگرافی مسنجر واتس آپ

این نرم افزار در ابتدا برای سال اول رایگان بود اما پس از ان باید برای استفاده از ان باید سالانه مبلغی ناچیز را پرداخت میکردید که امکان پرداخت دلار برای ایرانیان به دلیل تحریم ها وجود نداشت و این مسنجر پیشرفت نکرد.

 

البته پس از مدتی مدیر فیسبوک واتس اپ را خرید و آنرا رایگان کرد ، اما در آن زمان ایرانیان دیگر به تلگرام عادت کرده بودند.یکی از امکانات خوب این مسنجرها امکان ساخت گروه و چت های گروهی میباشد.

 

توضیحات تلگرام و واتس آپ

در تلگرام نیز گروه های بسیار متنوعی وجود دارد که شما میتوانید در انها عضو شوید و در آنها فعالیت کنید . از گروه های تخصصی در رابطه با وب تا گروه چت و گروه جوک و گروه فیلم و گروه موزیک و گروه شعر یا حتی گروه مذهبی نیز در آن یافت میشود .

 

برخی نیز گروه هایی تحت عنوان فقط برای بانوان یا گروه بیوه ها ایجاد کرده اند که شما با توجه به اینکه شما نیاز به عضویت در کدام گروه دارید میتوانید لینک آنها را پیدا کنید و در آنها عضو بشوید.برای پیدا کردن گروه ها میتوانید در گوگل جستجو کنید یا به کانال های مخصوص آن مراجعه کنید.

زنان بیوه تهرانی در تلگرام


  1. دوستیابی واقعی

دیدگاه شما