فرکانس شبکه من و تو یاهست

7,910 بازدید

فرکانس جدید شبکه خارجی فارسی منوتو یاهست

آدرس و فرکانس دقیق جدید شبکه من و تو

فرکانس شبکه من و تو یاهست

فرکانس شبکه من و تو یاهست که اخیرا تمامی کسانی که به دنبال ماهواره و منوتو هستند با این مشکل مواجه هستند و دنبال فرکانسی از این شبکه ضد انقلابی هستند . من به شما دوستان گل میکویم که نه تنها دنبال این فرکانس نباشید بلکه بهتر است کلا ماهواره هارا از خانه جمع آوری کنید و به شبکه های خوب ایرانی که بدون هیچ نفاقی هستند نگاه کنید . خوانواده هایی که ماهواره دارند معمولا خانواده های نا آرامی هستند .

شبکه منوتو :

شبکه منوتو که از زمان بی بی سی تشکیل شد هدفش تهاجم فرهنگی به ایران است و شبکه بی بی سی هم هدفش اخبار کذب و دروغه که موجب تخریب سیاسی کشور و دودستگی کشور میشه . اگه توجه کنید کسایی که ماهواره دارند اصولا افرادی ضد انقلاب و ضد ولایت فقیه هستند و توصیه میکنیم به هیچ وجه اجازه ندین ماهواره وارد زندگی شما جوانان گل ایران زمین بشه .

اخیرا انگار فرکانس شبکه منوتو رو بستن که خبر خوبی میتونه باشه چون دیگه شاهد تخریب خوانواده ها نیستیم . با استفاده از نویز که میندازن باعث میشه که شبکه منوتو یاهست دیگه نیاره که مشکل بزرگی برای بعضی ها هستش که دغدغه غرب گرایی رو دارن هستش . اگر ما وقت این برنامه ها رو به کار های دیگمون بدیم مطمعنا بسیاری از مشکلات خوانواده ها و پیشرفت جامعه درست میشه .امیدواریم که بتونیم به بهترین نحو جوانانمونو تربیت و تحویل به جامعه بدیم .

 1. محمد پاسخ داده:

  من نمیدانم چرا افرادی مثل شما کل دنیا را فاسد و خائن میدانند و برنامه های تلویزیون غیر از تلویزیونهای دولت ایران را مخرب میدانند در حالیکه فاسدتر از شماها کس دیگری نیست و مخربتر و دروغگو تر از تلویزیونهای دولتی ایران تلویزیون دیگری نیست

 2. hsp پاسخ داده:

  این مزخرفات رواز کجاتون در میارین؟ ینی تلوزیون ایران بهتره؟
  از اولتااخر دروغه. اگه حیاتی تو اخبار گفت ماست سفیده شک نکنین که ماست سیاهه

 3. دوستان لطفا فرکانس شبکه منوتو رو بدید دمتون گرم

 4. سعيد پاسخ داده:

  يك كانال مشابه تقلبي من همين الان در ياهست پيدا كردم با نام و آرم Manolo1 با مشخصات:
  Symbol Rate 27500 – 12073 Vertical

دیدگاه شما