علت مرگ دانشجوی دختر در حمام دانشگاه شهر کرد

59 بازدید

علت مرگ فیلم و عکس بیوگرافی زهره قاسمی دلیل اصلی مرگ دختر دانشجو شهرکرد اصفهان در حمام قلعه بهمن ماجرای جزئیات از سایت نکس لود دریافت کنید. امروز ۱۶ مهرماه سال ۱۳۹۶ دختر دانشجویی در حمام به دلایل نامعلومی به نام زهره قاسمی درگذشت.

علت مرگ دانشجوی دختر در حمام دانشگاه شهر کرد

دلیل اصلی مرگ زهره قاسمی در حمام

زهره قاسمی دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شهرکرد به دلایل نامعلومی در حمام خوابگاه درگذشت پس از بررسی‌های صورت گرفته اعلام کردند که مرگ این دانشجو بر اثر ایست قلبی بوده است ولی پس از مدتی دانشجویان گفتند که چند روزی بود که بوی گاز در خوابگاه استشمام می شده است و زهره قاسمی به دلیل گازی که درون حمام پر شده بود در گذشته و ایست قلبی بهانه است دانشگاه بی کفایتی خود را به دست تقدیر می سپارد.

 

چرا زهره قاسمی در دانشگاه شهرکرد درگذشت

عامل های زیادی را می گویند که عامل درگذشت زهره قاسمی می‌باشد دختر دانشجویی که در حمام درگذشت و پس از این اتفاق سریع او را به بیمارستان منتقل کردند و پس از ماساژ های قلبی بسیار زیاد زهره قاسمی به زندگی برگشته بود دار فانی را وداع گفته و فوت کرد. اتفاق دانشجویان شهره کرد را خشمگین کرده است. زهره قاسمی دانشجوی ترم 9 دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد که دانشجویان پس از این اتفاق در مقابل دانشگاه دست به اعتراض داده اند و به امکانات دانشگاه اعتراض کردند.

 

ماجرای مرگ دختر دانشجوی شهرکرد در حمام

بعضی از مطالبی که دوستان عزیز در اینترنت جستجو می‌کند این است که مثلاً آدرس اینستاگرام زهره قاسمی چیست کانال تلگرام زهره قاسمی علت و دلیل اصلی مرگ و فوت زهره قاسمی چرا زهره قاسمی در حمام مرد آیا زهره قاسمی در حمام به علت استشمام بوی گاز فوت کرد دلیل فوت زهره قاسمی بوی گاز بوده است زمان و مکان تشییع جنازه زهره قاسمی علت مرگ فوت درگذشت بیوگرافی عکس زهره قاسمی تصویر زهره قاسمی اطلاعات تکمیلی در همین مطلب اضافه خواهد شد پس منتظر ما باشید و به این پست دوباره سر بزنید.