مليكا سادات تهامی | کتاب از الف تا الف | بیوگرافی و جدایی

733 بازدید

مليكا سادات تهامی | کتاب از الف تا الف | بیوگرافی و جدایی

بیوگرافی و عکس های ملیکا تهامی

 ملیکا تهامی کیست ؟

ملیکا سادات تهامی جدیدا ارتباطش با همسرش قطع شده است و از همدیگر جدا شده اند در واقع همسر نمیشه گفت الان باید بگوییم نامزد . در زمانه جدید اصلا چیزی به نام ازدواج وجود ندارد یعنی این دو با هم فقط رفت و آمد میکردند . بعد اینکه همسر ملیکا تهامی ولش کرد بعضی پست ها مثل دنیا جهانبخا گزاشت و ابراز ناراحتی کرد ولی دیگه فراموشش کرد . عرفان علیرضایی هم که توی لایو چت هاش ملیکا تهامی رو مسخره میکنه و میگه با هم رل زدیم .

بیوگرافی :

متولد دی 75 که در اینستاگرام معروف شده است و با یک پسر خواننده که قدش 2 برابر اوست رل زده است که یکی از مزخرف ترین رل هایی است که در ایران زده شده است . ملیکا تهامی با کلیپ ها و عکس های اینستاگرامی اش مغروف شده است و تقریبا میتوان گفت 99 درصد صورت وی عملی است و چه قبل و چه بعد از عمل چهره ی زیبایی نداشته و فقط الکی گنده شدهه است . میتونین عکس های ایشونو توی اینستاگرام ببینید که چقدر بعد از عمل مصنوعی شده است .

ملیکا تهامی کیست ؟

دوست پسر ملیکا تهامی پسر مایه دار و خوشتیپی است که با ملیکا رل زده است . واقعا حیف این مرد که با ملیکا رل زده است . ملیکا قدش بسیار کوچک است و از مسی هم قدش کوتاه تر است به طوری که در عکس ها سر ملیکا به شانه دوست پسرش هم نمیرسد که موجب خنده ی افراد زیادی شده است که برای این دو جک و عکس میسازند و آن ها را مورد تمسخر قرار میدهند .

دیدگاه شما