کانال تلگرام حاج آقا دانشمند

41 بازدید

کانال تلگرام حاج آقا دانشمند

لینک ورود به تلگرام آقای دانشمند را میتوانید از سایت نکس لود دریافت کنید و وارد کانال بشوید . حاج اقا دانشمند روحانی است که سخنرانی هایش در رابطه با ارزش نسل جوان , هشدارهای تربیتی به والدین , تفسیر سوره حجرات , علل اختلاف در خانواده , عاق والدین , اختلاف زن و شوهر , عوامل فساد , نحوه برخورد با جوان , امام زمان (عج) , انسان از نظر سوره عادیات .

کانال تلگرام حاج آقا دانشمند

محرم و نامحرم , موسیقی , نامزدی , حق اولاد , هنر اسلامی زن, جاهلیت, سفره عقد, پسر خارکن , افراط و تفریط , همسر , جوان و عرفان , کسب حلال , خوراک و شکم , محرمیت , لقمه حرام , شیوه سخن گفتن , سکوت , حیای زن , مقام دختر , سستی اراده , عشق بازی , مکتب شیعه , تشویق به علم , بررسی مشکلات فکری نسل جوان و … مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است .

 

آدرس کانال تلگرام آقای دانشمند :

به همین دلیل این شخص یک کانال تلگرام درست کرده است و در آن اقدام به گذاشتن سخنرانی ها و… اش میکند . اگر شما نیز دوست دارید سخنرانی هایش را بشنوید در کانال تلگرام وی جوین بشوید و از آن استفاده کنید.

کانال تلگرام حاج آقا دانشمند

همه ی ما روزانه در بسیاری کانال هایی که فاقد ارزش خاصی هستند عضو میشویم و محتویات آنها را تماشا میکنیم ، میخوانیم و برای دوستانمان میفرستیم پس جوین شدن در کانال حاج اقا دانشمند یا همان استفاد دانشمند نیز اشکالی ندارد . برای جوین شدن در این کانال از طریق لینک زیر اقدام کنید.

 

https://telegram.me/ostad_daneshmand

کانال تلگرام دانشمند

دیدگاه شما