آیا به علت زلزله مهران ایلام فردا سه شنبه 30 آبان تعطیل است

8 بازدید

آیا به خاطر به علت به دلیل زلزله مهران زلزله ایلام مدارس ادارات دانشگاه ها در روز سه شنبه ۳۰ آبان ماه تعطیل می باشد شایعه تعطیلی خبر کامل جزئیات از سایت نکس لود دریافت کنید.

 

آیا شایعه تعطیلی مدارس 30 آبان سه شنبه حقیقت دارد

در مهران و ایلام زلزله به قدرت ۵.۳ ریشتری رخ داد و ترس و استرس زیادی را در بین مردم مهران و مردم ایران به وجود آورده است مردم برای شما سوال شده است آیا فردا سه شنبه ۳۰ آبان ماه مدارس و دانشگاهها ادارات مهران و ایلام به خاطر زلزله قدرتمند ۵ ریشتری تعطیل می باشد یا خیر پس از تحقیقات زیادی که نویسندگان سایت در خبرگزاری های استان ایلام و مهران کردند متوجه شدیم که مدارس ایلام و مهران به خاطر زلزله تعطیل نمی باشد و دانش آموزان و ادارات و دانشگاه ها با روال عادی خود به سر کار میروند و مدارس و دانشگاه ها دایر میباشد.

دانلود فیلم کلیپ خودکشی سیلا فرزام سیلا رام فهیمه بایزیدی

16 بازدید

دانلود فیلم و کلیپ لحظه های خودکشی و مرگ سیلا فرزام فهیمه بایزیدی عکس و تصاویر بعد از مرگ در سردخانه کافور سر باد کرده همراه با فیلم ویدیو از سایت نکس لود دریافت کنید.

 

دانلود فیلم کلیپ خودکشی سیلا فرزام سیلا رام فهیمه بایزیدی

در فضای مجازی و اینترنت خبرهای زیادی راجع به سیلا فرزام سیلا رام فهیمه بایزیدی باید به گوش شما خورده است خبر خودکشی و مرگ او در فضای مجازی پر شده است و مردم به دنبال جست جوی دانلود فیلم لحظه خودکشی سیلا رام هستند به زودی اخبار کاملی راجع به خودکشی و مرگ این زن قرار خواهیم داد و تا مدت ها فکر می شد که ایشان نمرده است ولی پس از منتشر شدن عکس مرگ سیلا رام سیلا فرزادم فهیمه بایزیدی پس از مرگ در سردخانه بی بی سکینه مطمئن شدیم که واقعا سیلا فرزام مرده است.

بیوگرافی و زندگینامه سرمربی جدید صنعت نفت

3 بازدید

فرد ناشناس در برنامه نود سرمربی جدید تیم فوتبال صنعت نفت اسم و بیوگرافی زندگینامه ویکی پدیا تصاویر عکس آدرس اینستاگرام معرفی کامل سوابق و رزومه کاری از سایت نکس لود دریافت کنید.

 

بیوگرافی و زندگینامه سرمربی جدید صنعت نفت

بیوگرافی و زندگینامه سرمربی جدید صنعت نفت که در برنامه ۹۰ به عنوان فرد ناشناس معرفی شد همراه با عکس و تصاویر ویکی‌پدیا معرفی کامل سوابق قهرمانی ها اسم و نام کامل در همین پست به زودی او را معرفی خواهیم کرد و اطلاعات تکمیلی راجع به این که می‌خواهد سرمربی جدید تیم فوتبال صنعت نفت شود قرار خواهیم داد کمالوند نیز استفاده خود را به هیئت مدیره باشگاه نفت تقدیم کرده است.

استفاده از امواج هارپ در زلزله کرمانشاه

11 بازدید

جزئیات و شایعه استفاده از امواج هارپ زلزله کرمانشاه ۷.۳ ریشتری زمین لرزه قضیه جریان خبر حقیقت و واقعیت استفاده از انواع جهان در زلزله ایران کرمانشاه از سایت نکس لود دریافت کنید.

 

آیا شایعه استفاده از امواج هارپ در زلزله کرمانشاه حقیقت دارد

برخی از شایعات می‌گویند که آمریکا برای زلزله از امواج هارپ استفاده کرده است یعنی با عنوان جهاد به مناطقی از کره زمین امواجی از یونسی را فرستاده است و باعث شده است زلزله کرمانشاه و زمین لرزه کرمانشاه که ۷.۳ دهم ریشتری بود به وقوع بپیوندد ولی اینها در فرضیه و شایعه می باشد و هیچگونه مدرکی دال بر این وجود ندارد که آمریکا بتواند از امواج هارپ استفاده کنند و در بخش های مختلف کره زمین مثل ایران و کرمانشاه زلزله هایی با قدرت بسیار بالا ایجاد کنند.

دانلود فیلم سخنرانی مقام معظم رهبری آیت الله خامنه ای در کرمانشاه

6 بازدید

دانلود فیلم کلیپ لحظه سخنرانی مقام معظم رهبری آیت الله خامنه ای در منطقه زلزله زده کرمانشاه سرپل ذهاب در تاریخ ۲۹ آبان سال ۱۳۹۶ از سایت نکس لود دریافت کنید.

 

دانلود کلیپ سخنرانی مقام معظم رهبری در کرمانشاه

مقام معظم رهبری در کرمانشاه برای بازدید از مناطق زلزله زده به طور ناگهانی وارد شده و جویای حال افراد زلزله شده و به برخی از چادرهای که مردم زلزله زده در آن شده بودند سر زد و با مردمان حرف زد سخنرانی رهبر انقلاب را به زودی در سایت قرار خواهیم داد رهبر انقلاب به سختی به مکان‌های امنیت میرود ولی این بار با خودگذشتگی و با سن و سال بسیار که خدا حفظشان کند به منطقه زلزله زده رفته است.

انشا درخت هر چه بارش بیشتر میشود سرش فروتر می آید

دسته بندی: انشا, مطالب سایت
6 بازدید

انشا درباره در مورد ضرب المثل درخت هر چه بارش بیشتر میشود سرش فروتر می آید صفحه ۸۳ کتاب نگارش ۱ پایه و کلاس دهم معنی تجربی ریاضی انسانی مثل نویسی از سایت نکس لود دریافت کنید.

 

انشا درباره ضرب المثل درخت هر چه بارش بیشتر میشود سرش فروتر می آید

امروز می خواهیم برای دانش آموزان که به این پست سر زده اند مثل نویسی صفحه ۸۳ کتاب نگارش ۱ پایه و کلاس دوم را قرار بدهیم انشاء درمورد و درباره و با موضوع درخت هر چه بارش بیشتر میشود سرش فروتر می آید می‌باشد که ضرب المثل معروف است به زودی این انشا را در همین پست قرار خواهیم داد و شما می توانید آن را از سایت ما برای استفاده آن در مدرسه و گرفتن نمره بالا و ۲۰ استفاده کنید پس از چند روز به این پست سر بزنید تا شاید این پست را تکمیل کرده باشیم.

انشا ضرب المثل زبان سرخ سرسبز میدهد بر باد

دسته بندی: انشا, مطالب سایت
5 بازدید

انشا درباره در مورد ضرب المثل زبان سرخ سرسبز میدهد بر باد صفحه ۸۳ کتاب نگارش ۱ پایه و کلاس دهم معنی تجربی ریاضی انسانی مثل نویسی از سایت نکس لود دریافت کنید.

 

انشا درباره ضرب المثل زبان سرخ سرسبز میدهد بر باد

امروز می خواهیم برای دانش آموزان که به این پست سر زده اند مثل نویسی صفحه ۸۳ کتاب نگارش ۱ پایه و کلاس دوم را قرار بدهیم انشاء درمورد و درباره و با موضوع زبان سرخ سرسبز میدهد بر باد می‌باشد که ضرب المثل معروف است به زودی این انشا را در همین پست قرار خواهیم داد و شما می توانید آن را از سایت ما برای استفاده آن در مدرسه و گرفتن نمره بالا و ۲۰ استفاده کنید پس از چند روز به این پست سر بزنید تا شاید این پست را تکمیل کرده باشیم.

انشا ضرب المثل خفته را خفته کی کند بیدار

دسته بندی: انشا, مطالب سایت
7 بازدید

انشا درباره در مورد ضرب المثل خفته را خفته کی کند بیدار صفحه ۸۳ کتاب نگارش ۱ پایه و کلاس دهم معنی تجربی ریاضی انسانی مثل نویسی از سایت نکس لود دریافت کنید.

 

انشا درباره ضرب المثل خفته را خفته کی کند بیدار

امروز می خواهیم برای دانش آموزان که به این پست سر زده اند مثل نویسی صفحه ۸۳ کتاب نگارش ۱ پایه و کلاس دوم را قرار بدهیم انشاء درمورد و درباره و با موضوع خفته را خفته کی کند بیدار می‌باشد که ضرب المثل معروف است به زودی این انشا را در همین پست قرار خواهیم داد و شما می توانید آن را از سایت ما برای استفاده آن در مدرسه و گرفتن نمره بالا و ۲۰ استفاده کنید پس از چند روز به این پست سر بزنید تا شاید این پست را تکمیل کرده باشیم.

انشا ضرب المثل دل که پاک است زبان بی باک است

دسته بندی: انشا, مطالب سایت
6 بازدید

انشا درباره در مورد ضرب المثل دل که پاک است زبان بی باک است صفحه ۸۳ کتاب نگارش ۱ پایه و کلاس دهم معنی تجربی ریاضی انسانی مثل نویسی از سایت نکس لود دریافت کنید.

 

انشا درباره ضرب المثل دل که پاک است زبان بی باک است

امروز می خواهیم برای دانش آموزان که به این پست سر زده اند مثل نویسی صفحه ۸۳ کتاب نگارش ۱ پایه و کلاس دوم را قرار بدهیم انشاء درمورد و درباره و با موضوع دل که پاک است زبان بی باک است می‌باشد که ضرب المثل معروف است به زودی این انشا را در همین پست قرار خواهیم داد و شما می توانید آن را از سایت ما برای استفاده آن در مدرسه و گرفتن نمره بالا و ۲۰ استفاده کنید پس از چند روز به این پست سر بزنید تا شاید این پست را تکمیل کرده باشیم.

انشا ضرب المثل هر که در پی کلاغ رود در خرابه منزل کند

دسته بندی: انشا, مطالب سایت
8 بازدید

انشا درباره در مورد ضرب المثل هرکه درپی کلاغ رود در خرابه منزل کند صفحه ۸۳ کتاب نگارش ۱ پایه و کلاس دهم تجربی ریاضی انسانی مثل نویسی از سایت نکس لود دریافت کنید.

 

انشا درباره ضرب المثل هر که در پی کلاغ رود در خرابه منزل کند

امروز می خواهیم برای دانش آموزان که به این پست سر زده اند مثل نویسی صفحه ۸۳ کتاب نگارش ۱ پایه و کلاس دوم را قرار بدهیم انشاء درمورد و درباره و با موضوع هر که در پی کلاغ رود در خرابه منزل کند می‌باشد که ضرب المثل معروف است به زودی این انشا را در همین پست قرار خواهیم داد و شما می توانید آن را از سایت ما برای استفاده آن در مدرسه و گرفتن نمره بالا و ۲۰ استفاده کنید پس از چند روز به این پست سر بزنید تا شاید این پست را تکمیل کرده باشیم.