برنامه کتاب باز شبکه نسیم

9 بازدید

برنامه کتاب باز شبکه نسیم دانلود قسمت های قبلی زمان و ساعت پخش تکرار ساعت دقیق پخش از سایت نکس لود دریافت کنید.

 

دانلود کامل برنامه کتاب باز شبکه نسیم

امروز میخواهیم در این پست همه برنامه‌های کتاب به شبکه نسیم درباره کتاب باز برای شما پخش کرده است بگذاریم به زودی مطلب را تکمیل خواهیم کرد و این مطلب وقتی می باشد سایت ما همراه باشید تا به زودی این پست را تکمیل کنیم پس از چند روز به سایت ما سر بزنید و این مطلب را کامل شده تحویل بگیرید.

دانلود فیلم دیدار محسن افشانی با رابعه اسکویی در ترکیه

16 بازدید

دانلود فیلم لحظه دیدار محسن افشانی با رابعه اسکویی در ترکیه جنجال جزئیات ماجرا قضیه خبر ویدئو به صورت با کیفیت و رایگان از سایت نکس لود دریافت کنید.

 

دانلود کلیپ و فیلم جنجالی رابعه اسکویی و محسن افشانی

محسن افشانی در سفری که به ترکیه داشته است پیش رابعه اسکویی رفته است که رابعه اسکویی قبلا به کشور خارجی رفته بود تا در شبکه جم کار کنند ولی پس از مدت کوتاهی فهمید که سرکاری بوده است و هر کسی که به آنجا رفته است کشف حجاب کرده است و آبروی هر ایرانی را برده است نمونه آن نیز صدف طاهریان میباشد رابعه اسکویی نتوانست به ایران برگردد بنابراین در ترکیه زندگی می‌کنند و به ایران نتوانسته است برگرد به زودی اخبار و فیلم تکمیلی این جریان را در خدمت شما عزیزان قرار خواهیم داد.

ماجرای رسم زدن عروس در روستای ترکیه + فیلم

34 بازدید

ماجرای جزئیات رسم زدن عروسی ازدواج در یکی از روستاهای ترکیه همراه با دانلود فیلم کلیپ عکس تصاویر و جریان قضیه  از سایت نکس لود دریافت کنید.

 

جزئیات مراسم زدن عروس در روز عروسی

در تلگرام و فضای مجازی کلیپ و فیلمی منتشر شد که در یکی از روستاهای ترکیه به نام رسم همیشگی هنگام عروسی داماد روپوش عروس را از روی صورت بر می دارد و با یک سیلی محکم می زند تا ازدواج شکل بگیرد در این رسم عجیب در یکی از روستا های ترکیه مرسوم می‌باشد و الزاما هر رسمی خود نیز می باشد و باید سنت های قدیمی و عجیب و غریب را کنار گذاشت به زودی ماجرای جزئیات کلیپ فیلم جریان این ماجرا را در اختیار شما دوستان عزیز قرار خواهیم داد این خلاصه ای بود از هر آنچه در فضای مجازی پخش شده بود.

دانلود فیلم کلیپ خودکشی سیلا فرزام سیلا رام فهیمه بایزیدی

191 بازدید

دانلود فیلم و کلیپ لحظه های خودکشی و مرگ سیلا فرزام فهیمه بایزیدی عکس و تصاویر بعد از مرگ در سردخانه کافور سر باد کرده همراه با فیلم ویدیو از سایت نکس لود دریافت کنید.

 

دانلود فیلم کلیپ خودکشی سیلا فرزام سیلا رام فهیمه بایزیدی

در فضای مجازی و اینترنت خبرهای زیادی راجع به سیلا فرزام سیلا رام فهیمه بایزیدی باید به گوش شما خورده است خبر خودکشی و مرگ او در فضای مجازی پر شده است و مردم به دنبال جست جوی دانلود فیلم لحظه خودکشی سیلا رام هستند به زودی اخبار کاملی راجع به خودکشی و مرگ این زن قرار خواهیم داد و تا مدت ها فکر می شد که ایشان نمرده است ولی پس از منتشر شدن عکس مرگ سیلا رام سیلا فرزادم فهیمه بایزیدی پس از مرگ در سردخانه بی بی سکینه مطمئن شدیم که واقعا سیلا فرزام مرده است.

دانلود فیلم سخنرانی مقام معظم رهبری آیت الله خامنه ای در کرمانشاه

13 بازدید

دانلود فیلم کلیپ لحظه سخنرانی مقام معظم رهبری آیت الله خامنه ای در منطقه زلزله زده کرمانشاه سرپل ذهاب در تاریخ ۲۹ آبان سال ۱۳۹۶ از سایت نکس لود دریافت کنید.

 

دانلود کلیپ سخنرانی مقام معظم رهبری در کرمانشاه

مقام معظم رهبری در کرمانشاه برای بازدید از مناطق زلزله زده به طور ناگهانی وارد شده و جویای حال افراد زلزله شده و به برخی از چادرهای که مردم زلزله زده در آن شده بودند سر زد و با مردمان حرف زد سخنرانی رهبر انقلاب را به زودی در سایت قرار خواهیم داد رهبر انقلاب به سختی به مکان‌های امنیت میرود ولی این بار با خودگذشتگی و با سن و سال بسیار که خدا حفظشان کند به منطقه زلزله زده رفته است.

دانلود فیلم خوشگلترین مرد ایرانی

12 بازدید

دانلود فیلم و کلیپ خوشگل ترین مرد ایران که به دلیل تحریم رقابت خوشگل ترین مرد ایرانی را داخل ایران رقابت می کنند همراه با جزئیات جریان قضیه و ماجرا از سایت نکس لود دریافت کنید.

 

دانلود فیلم خوشگل ترین مرد ایرانی بدون عمل

در فضای مجازی کلیپ منتشر شده است یک مرد متوسط با قیافه معمولی و تقریبا زشت ادعا می کند که زیباترین مرد ایران میباشد این فیلم در کانال گیزمیز گذاشته شده و یکی از پربازدیدترین فیلم های فضای مجازی به شمار می رود این کلیپ و فیلم جریان و ماجرای جزئیات خبر آن مربوط به ندا یاسی می باشد که ادعا میکنند زیباترین دختر ایرانی می باشد به زودی اخبار کامل راجع به این موضوع و کلیپ و فیلم و ویدیو راجع به خوشگل ترین مرد ایرانی در سایت قرار خواهیم داد.

دانلود فیلم لحظه شهادت بابک نوری هریس + علت مرگ

258 بازدید

علت اصلی و دلیل مرگ شهادت بابک نوری هریس دانلود فیلم و کلیپ لحظه شهادت ماجرای جزئیات جریان قضیه از سایت نکس لود دریافت کنید.

 

دانلود کلیپ لحظه درگذشت شهید بابک نوری هریس

بابک نوری هریس به جمع مدافعان حرم پیوست و پس از فعالیت ها و خدماتی که به افراد حاضر در سوریه و ایرانیان مقیم آن جا داد به علت نامعلوم به شهادت رسید و نحوه شهادت در خبرها ذکر نشده است مردم به دنبال این هستند که شهید بابک نوری هریس کیست و بیشترین جستجو در اینترنت متعلق به دانلود فیلم لحظه درگذشت و شهادت بابک نوری هریس می باشد به زودی اطلاعات کامل تری را راجع به این فرد بزرگوار در سایت قرار خواهیم داد با سایت ما همراه باشید و این پست به زودی آپدیت خواهد شد.

دانلود فیلم صحبت های جواد خیابانی مسکن مهر

22 بازدید

دانلود فیلم و کلیپ لحظه صحبت های جنجالی و تند جواد خیابانی نسبت به سازندگان مسکن مهر و نسبت به پایان کار این ساختمانها از سایت نکس لود دریافت کنید.

 

دانلود فیلم صحبت های جواد خیابانی مسکن مهر

جواد خیابانی به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه رفته است و از نزدیک مشکلات مردم را ببینند و به آنها کمک‌های برساند جواد خیابانی که قبلاً با اشک و در برنامه زنده گفته بود که به مردم کرمانشاه کمک کنید ما هم میرویم و کمک می‌کنیم الان با انتشار فیلمی در فضای مجازی متوجه شدیم که درباره مسکن مهر حرف های تند و جنجالی زدن به پیمانکار مسکن مهر توهین کرده است و گفته است اگر مسکن مهر ساخته و بردیم و خوردی خدا ازت نگذره برای ادامه این فیلم را قرار خواهیم داد تا شما عزیزان به طور کامل حرف های جالب جواد خیابانی در رابطه با سازندگان مسکن مهر را بشنوید.

دانلود فیلم لحظه بغض جواد خیابانی در برنامه زنده برای زلزله کرمانشاه

17 بازدید

دانلود فیلم لحظه بغض جواد خیابانی در برنامه زنده برای زلزله کرمانشاه ماجرای جریان دانلود کلیپ فیلم ویدیو از سایت نکس لود دریافت کنند.

 

ماجرای بغض جواد خیابانی در برنامه زنده

جواد خیابانی که یکی از گزارشگران برتر فوتبال می باشد و امروزه کمتر گذاشت می‌کنند و بیشتر موجود میباشد پس از پخش زنده بازی ایران و ونزوئلا کرده و حرفهای راجع به زلزله زدگان گفت باید برای آنها کمک کنید من خودم برای آنها کمک خواهم داد برای دیدن این کلیپ به زودی در همین پست قرار خواهیم داد.

دانلود فیلم توده سرطانی که با سیر و طلا واکنش نشان می دهد

133 بازدید

جدید در فضای مجازی فیلم منتشر شده است که یک توده سرطانی با مواد سیر واکنش نشان می‌دهد و رفتارهای عجیبی را از خود نشان میدهد این کلیپ را می توانید از سایت دریافت کنید.

 

دانلود فیلم کلیپ واکنش توده سرطانی

توده سرطانی رو از يه زن جدا كردن، سير و طلا بهش نزديک ميكنند نگاه بکنید که چی ميشه!!از حقیقت این موضوع هیچ خبری در دست نمی باشد و به زودی اطلاعات کامل تری را راجع به این حقیقت فیلم کلیپ توده سرطانی که با طلا و سیر واکنش نشان می دهد و در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.