چه زمانی یارانه ها را واریز میکنند

2 بازدید

زمان اصلی و دقیق واریز یارانه آبان ماه ۹۶ چه زمانی است چه زمانی روی یارانه ما را به حساب ما در ماه آبان واریز خواهند کرد از سایت نکس لود بخوانید و آخرین اخبار را از یارانه های خودتان در سایت جستجو کنید.

چه زمانی یارانه ها را واریز میکنند

چه زمانی یارانه ها را واریز میکنند

یارانه ها بخش مهمی از زندگی بعضی از افراد کم درآمد و ثروتمند هستند به طوری که افراد کم درامد با ۵۰ هزار تومان یارانه که می گیرند یارانه را تقسیم می‌کنند و هر روز یک نان می‌خرند و آن را می خورند ولی ثروتمندان با یارانه کار دیگری می کنند و به جای خود این می روند و دوستی جوجه کباب یا جگر می زنند و یک روز از ماه را به شادی می‌گذراند.

 

یارانه ۹۶ ماه آبان چه تاثیری در زندگی افراد می گذارد

یارانه ها بخش مهمی از سنگ که هر ماه در حساب افراد می ریزند و کسانی که درآمد آنها زیاد است یارانه به آنها تعلق نمی گیرد ولی برخی از افراد ثروتمند این نیست که یارانه دارند نیز یارانه را دریافت می کنند و حتی از ۵۰ هزار تومان آن دریغ نمی کنند و آن را می گیرند و می زنند و می روند شمال.

 

فاصله طبقاتی در شمال تهران و پایین تهران

فاصله طبقاتی در تهران بسیار زیاد شده است که یارانه ها دیگر جوابگوی زندگی در تهران میباشد و افراد بی پولی و وقتی در این مکان ها زندگی می کنند. یارانه در آخر ماهواره می شود و به زودی اخبار تکمیلی راجع به زمان دقیق واریز یارانه ماه آبان ۱۳۹۶ را در همین پست و در همین سایت برای شما عزیزان قرار خواهیم داد.

بازیگر طنز کشورمان ساعاتی پیش بر اثر تصادف جان باخت

2 بازدید

بازیگر طنز کشورمان ساعاتی پیش بر اثر تصادف جان باخت ماجرای این جریان چیست چرا بازیگر طنز کشورمان ساعاتی پیش فوت کرد اسم اصلی بازیگر طنزی که ساعتی پیش فوت کرد از سایت نکس لود به صورت کامل بخوانید.

 

اسم نام بازیگر طنز که ساعتی پیش فوت کرد

در تلگرام و فضای مجازی شایعات زیادی وجود دارد که از آخرین شایعات می‌توان به شایعه درگذشت بازیگر طنز که ساعتی پیش فوت کرد اشاره کرد. در کانالهای سایت و کانال های خبری و کانال های تفریحی خواهند اخباری را منتشر می‌کنند که موجب حیرت همه می‌شود.

 

دانلود فیلم لحظه مرگ بازیگر طنز ساعت پیش

بازیگر طنز کشورمان که ساعتی پیش فوت کرد همش برای جلب توجه افراد مختلف ساخته شده است و هیچ گونه رسمیتی ندارد و در تلگرام و فضای مجازی این شایعه به سرعت در حال پیچیدن است و برای جمع کردن افراد و به به کار میرود و ماجرای این موضوع صحت ندارد.

 

ماجرای بازیگر طنز که ساعتی پیش فوت کرد جریان

بازیگر طنز کشورمان که ساعتی پیش فوت کرد معمولا به بازیگران گفته می شود که در سال گذشته و در همین روز فوت کردند و برای سالگرد می گویند بازیگر طنز کشورمان یک سال قبل همین موقع فوت کرد ولی همه شما فکر میکنید که به آن اشاره دارد و بازیگران طنز کشورمان یکی از آنها فوت کرده است.

 

علت فوت بازیگر طنز که ساعت پیش درگذشت

معمولا همه فکرها و زن ما به سوی مهران غفوریان می رود که می توانیم بگوییم خدای طنز کشور ایران مهران غفوریان می باشد و اولین مغز متفکر ساخت طنز و خنده مهران مدیری می‌باشد مردم برای خود سوال می کنند که آیا وضعیت مهران مدیری و مهران غفوریان و یا بازیگران طنز دیگر کشور ها خوب است یا خیر به شما اطمینان می دهیم اینها شایعه ای بیش نیستند.

 

زمان و مکان تشییع جنازه بازیگر طنز که ساعت پیش مرد

بازیگر طنز کشورمان در صحت و سلامت کامل سپری می کنند ولی از شما دوستان عزیز درخواست می کنند که هر جای این خبر را دیدی و فهمیدی که دروغ است آدرس آن کانال و آن خبر را که در آن متشر کردن برای مادر نظرات پایین سایت بفرستید تا ما برویم و این کانال های متخلف را به مراجع قانونی ارجاع بدهیم تا دیگر شاهد شایعه‌سازی نباشیم .

علت مرگ اهورا دو و نیم ساله توسط ناپدری خود

13 بازدید

ماجرای جزئیات مرگ فوت درگذشت قتل اهورا عکس ناپدری همراه با فیلم لحظه درگذشت و قتل عمو را به صورت مستقیم از سایت نکس لود دریافت کنید.اخیرا اتفاق بسیار ناگواری افتاده است که در این اتفاق پسر دو و نیم ساله توسط ناپدری خود کشته می شود.

علت مرگ اهورا دو و نیم ساله توسط ناپدری خود

علت مرگ اهورای دو و نیم ساله توسط ناپدری خود

اهورا فرزند طلاق می باشد که فقط دو و نیم سال داشت که توسط ناپدری خود کشته شد.

علت اصلی مرگ اهورا کوبیدن سر اهورا به دیوار دو بار توسط ناپدری بود که اهورای کوچولو ضربه مغزی شد.

پس از این اتفاق در فضای مجازی و در شهری که دوران زندگی میکرد که در رشت می‌باشد جنجال زیادی به پا شده است.

همه سوال مردم این است که ماجرای اهورا چیست واقعیات و شایعات.

مادر اهورا پسر طلاق از همسر خود که پدر اهورا بود هنوز سه ماه نشده بود ازدواج دوم را میکنند. در شرع اسلام باید از ازدواج اول ۱۰۰ روز گذشته باشد ولی مادر اهورا این امر را رعایت نکرد.

مادر اهورا المیرا نام دارد و حضانت بچه را از دست پدر واقعی اهورا گرفته بود.

پدر اهورا پس از مرگ فرزند خود در فضای مجازی و در مصاحبه‌ای می‌گوید من به مادرم گفتم که اهورا را به من بده و نمی‌توانید او را نگهداری و مواظب آن باشی.

 

دانلود فیلم لحظه کشته شدن هورا

در برخی از اخبار گفته شد که پدر یا همان ناپدری اهورا به او تجاوز کرده است و پس از شنیدن این اتفاق همه مردم جلوی خانه اهورا ریختن و خانه را با خاک یکسان کردند.

آیا جامعه اسلامی این است که این رفتار را با کودکان انجام دهیم ولی از نظر اسلام باید با کودکان به مهربانی رفتار کرد ولی آیا پدر اهورا اسلامی بود.

خیر پدر اهورا شیطان پرست بود که سوال می کنند آیا ناپدری اهورا شیطان پرست بود ماجرای شیطان پرست بودن پدر اهورا عکس شیطان پرستی خالکوبی پدر اهورا در دستش خالکوبی های شیطان پرستی ناپدری اهورا.

 

المیرا باید مجازات گردد

پس از این اتفاق ناگوار همه مردم به علمی را حمله کردند و خواستار مجازات شدند که چرا پس از طلاق پس از سه ماه با کسی ازدواج کرده است که علائم شیطان پرستی و دین را قبول ندارد چرا باید فرزندی را که توانایی نگهداری آن را ندارد حضانت را از پدر واقعی خود بگیرد.

المیرا باید مجازات گردد

پس از این اتفاق ناگوار مادربزرگ اهورا در تشییع جنازه اهورا پس از اینکه آخرین بار عکس و چهره اهورا فرزند خردسال خود را می بینند درون قبر می رود و می گویند من بیرون نمی آیم و مرا با اهورا کنید اتفاقات داخل قبر مادر بزرگ اهورا بسیار جالب و قابل تامل بود.

 

تصادف پدر بزرگ اهورا با یک ماشین در تشییع جنازه اهورا

در مراسم تشییع جنازه اهورا به در بازار اهورا که می خواست از این ور خیابان به آن و روند ماشینی با سرعت بسیار بالا با تصادف میکنند و سریعاً آمبولانس به محل حاضر می شود. سوالات زیادی نیز در این مورد پرسیده می شود که آیا وضعیت جسمانی پدر بزرگ اهورا چگونه است و ولی تاکنون هیچ خبری از پدر بزرگ اهورا نیز نداریم.

 

اهورا چگونه به قتل رسید

مادر اهورا پس از اینکه در کنار ناپدری خود در خانه تنها می‌گذارد پدر اهورا توسط وسوسه شیطان که میگوید شیطان گولم زد اهورا بچه نوزاد پستانک خارجی بسیار کوچک مظلوم را مورد آزار و اذیت قرار می دهد و دست را با سیگار میسوزاند و به او تجاوز و تعرض می‌کنند پس از اینکه اهورا سر و صدا می کنند برای اینکه اهورا ساکت شود سر او را دوباره محکم به دیوار میکوبد و بچه بیچاره ضربه مغزی می شود.

 

مردم پس از شنیدن صدای اهورا و جیغ و داد و به خانه پدر اهورا میریزند و بچه را از دست پدرش نجات می‌دهند و به اینگونه بود که پدر اهورا دستگیر شد به کمک مردم و پلیس ۱۱۰ و ماجرا و جریان اهورا خاتمه گفت کلیپ عکس و فیلم لحظه مرگ اهورا در دست نیست ولی انشاالله به زودی اطلاعات تکمیلی تری راجع به این موضوع در اختیار دوستان قرار خواهد گرفت.

خبر درگذشت حسن جواهریان

137 بازدید

علت مرگ پدر نگار جواهریان دلیل اصلی جزئیات ماجرا تسلیت واکنش چهره ها نگار جواهریان از سایت نکس لود دریافت کنید. متاسفانه خبری شنیدی که بهترین نگار جواهریان دار فانی را وداع گفتند و مردند سایت نکس لود این ضایعه بزرگ را به نگارجواهریان تسلیت می گویند.

درگذشت حسن جواهریان

علت مرگ پدر نگار جواهریان

خبرهای جدیدی در دست داریم کرد نگار جواهریان بازیگر سینما و تلویزیون و همسر رامبد جوان پدر خود را از دست دادند.

نگارجواهریان یکی از افراد مشهوری است که در سینما فعالیت های زیادی را دارد.

امروز ۲۷ مهر ماه سال ۱۳۹۶ نگار جواهریان پدر خود را از دست داد و ضایعه بزرگی را تحمل کرد.

نگار جواهریان قبلا در اینستاگرام خود گفته بود که پدر من مثل کوه پشت من است و پدر مانند دیواری است که می توانید به آن تکیه کنید و درباره پدر متن عاشقانه خوبی گذاشته بود.

بعد از نگار جواهریان رامبد جوان همسر نگار جواهریان در اینستاگرام خود گفت که در این نگار جواهریان یک بیماری سخت را سپری می‌کنند و برای سلامتی او دعا کنید.

 

واکنش چهره ها همراه زمان و مکان دقیق تشییع جنازه حسن جواهریان پدر نگار

افراد مختلفی به رامبد جوان و نگار جواهریان به خاطر این درگذشت تسلیت گفتند.

زمان و مکان تشییع جنازه پدر نگار جواهریان حسن جواهریان به زودی در همین پست اعلام خواهد شد.

نگار جواهریان رامبد جوان اخیرا فیلمی با اسم نگار ساخته بودند که با استقبال خوبی برخوردار شد.

 

علت مرگ پدر نگار جواهریان حسن جواهریان چه بود ؟

احتمال می رود علت مرگ پدر نگار جواهریان حسن جواهریان بیماری سرطان بود که رامبد جوان نیز قبل از این درگذشت از مردم درخواست دعا و آرزوی سلامتی برای پدر نگار جواهریان کرده بود.

بنابراین دلیل اصلی مرگ پدر نگار جواهریان را می‌توان سرطان و یا ایست قلبی توسط سرطان نامید.

سایت نکس لود و ادمین این سایت در گذشت پدر نگار جواهریان را به رامبد جوان و خودش نگار جواهریان تسلیت عرض می نمایند.

دانلود فیلم لحظه زلزله 4.7 خراسان شمالی قلعه

8 بازدید

لحظاتی پیش در خراسان شمالی و در شهر قلعه به قدرت چهار و هفت دهم بیشتر این شهر را لرزاند ولی از آمار کشته شدگان و تلفات اطلاعاتی در دسترس است و به زودی در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

 

دانلود فیلم لحظه زلزله 4.7 خراسان شمالی قلعه

دقایقی پیش زلزله در خراسان شمالی و در شهر قلعه روی داد که موجب نگرانی افراد زیادی شده است.

فیلم لحظه زلزله به زودی در سایت قرار خواهد گرفت و از دوربین های مداربسته گرفته خواهد شد.

به احتمال زیاد تلفات کمی در این زلزله خواهیم داشت.

زلزله چند ریشتر بود چهار و هفت دهم در قلعه بیست و پنجم مهرماه.

به زودی اطلاعات کامل تری راجع به زلزله عکس و فیلم قرار خواهیم داد.

دوستانی که نظری راجع به زلزله دارند برای ما بفرستند.

دلیل اصلی تجاوز است پدر ۳۰ ساله اهورا به او

45 بازدید

علت قتل اهورا بچه سه سالی که توسط ناپدری خود که سی سال داشت مورد تجاوز قرار گرفت و ناپدری و بعد از این که مو را مورد تجاوز قرار داد سرش را به دیوار کوبید و اهورا پس از زخم و مجروحیت بسیار نتوانست دوام می آورد و مرد.

 

دلیل اصلی تجاوز است پدر ۳۰ ساله اهورا به او

اهورا فرزند طلاق بود که فقط سه سال سن داشت و در خانه ناپدری و مادرش زندگی می‌کرد.

در شب حادثه اهورا سه ساله در خانه و بزرگداشت مادر از خانه بیرون رفته بود و اهورا پیش ناپدری خود در خانه بود تا این اتفاق ناگوار افتاد که ناپدری عمو را به او تجاوز کرده و او را با ضربات سرش به دیوار خونین و مالی کرده بود و پس از اینکه مردم صدای داد و فریاد فرزند را میشنوند خانه می آورد و پس از اینکه در را باز نمیکند به پلیس می‌گویند تولید پس از وارد شدن به خانه اهورا را خونین و مالین در روی زمین پیدا می‌کنند و علت مرگ و تجاوز بوده است و به زودی اخبار بیشتری از این ماجرا برای تان ارسال خواهیم کرد.

ماجرای تجاوز ناپدری به کودک سه ساله در رشت

33 بازدید

در رشت به در ناپدری یک فرزند و کودک سه ساله که با پدرش تنها شده بود در خانه مورد تعرض و تجاوز برای گرفت و پس از جراحات بیش از حد وارد بر او جان خود را از دست داد و این اتفاق بسیار ناگوار بوده و در ادامه بررسی می کنیم.

 

دانلود فیلم و کلیپ لحظه تجاوز به کودک سه ساله در رشت

یک اتفاق ناگوار در رشت رخ داد که ۲۲ مهر ماه اعلام شد کودک و ناپدری خود در خانه تنها شده بود که از سوی ناپدری خود مورد اذیت آزار قرار میگیرد کودک خردسال با خونریزی از ناف بینی و مقعد به یکی از بیمارستانهای رشت منتقل می‌شود کمی بعد خبر می‌رسد که کودک جدید توان مقاومت در برابر آسیب های جسمی وارده را نداشته و جانش را از دست داده است.

 

ماجرای تجاوز ناپدری به کودک سه ساله در رشت

تکان دهنده ترین این کودک توسط مردی که ناپدری و خوانده میشود مورد تعرض قرار گرفت به طوری که این پسر سه ساله پسر همسر او بود این فرد پس از تجاوز به کودک سر کودک را به دیوار کوبید و باعث مرگ کودک بیچاره شد. چه بلایی بر سر ایرانیان افتاده است که افراد زالو صفتی مثل اینها در جامعه زیاد شدند و هر روز خبرهای وحشتناکی می شنویم که باعث می شود ما را آزرده خاطر کنند و از قتل های قبلی مثل ستایش و بنیتا میتوان نام برد. دوستان عزیز نظر خودتان را راجع به این اتفاق ناگوار در نظرات پایین سایت برای ما بفرستید و این مطلب به زودی تکمیل خواهد شد.

دیده شدن شی نورانی در آسمان ایران

14 بازدید

ماجرای مشاهده شدن شی نورانی در آسمان ایران در بیست و چهارم مهر ماه سال ۱۳۹۶ چه بوده است این نورانی داخل آسمان که بسیار نور شدیدی داشت امروز در بیست و چهارم مهرماه در آسمان های بخش غربی کشور دیده شده که حیرت همگان را در بر می‌گرفت. پس از تحقیقات بسیار متوجه شدیم که این شهید نورانی شهاب سنگ میباشد.

شی نورانی در آسمان ایران چیست

در بیست و چهارم مهرماه ایرانی امروز شی نورانی از آسمان گذشته پس از تحقیقات معلوم شد که این شی نورانی یک شهاب سنگ بوده است و هیچ خطری نداشته است.

شیئ نورانی شهاب سنگ بود ملک، کارشناس هوافضا در فرودگاه کیش:

حدود 40 روز پیش ناسا در رابطه با عبور شهاب سنگ بزرگی از لایه های میانی اتمسفر و نزدیکی زمین هشدار داده بود.

شی‌ نورانی در گستره وسیعی از آسمان غرب هرمزگان و جنوب فارس عصر امروز دیده شد.

علت اخراج آقای دوربینی توسط حجت الاسلام قرائتی

35 بازدید

در برنامه زندگی آقای قرائتی که مستقیم پخش می شود یک نفر که همه آن را میشناسین آقای دوربینی خودش را جلوی دوربین آورده بود تا همه ببینند و مثل دفعه های قبلی می خواست از این تریبون سوء استفاده کنند ولی آقای قرائتی به گفته برو بیرون و او را جمع کردم و بردند.

 

علت اخراج آقای دوربینی توسط حجت الاسلام قرائتی

آقای دوربینی که جلوی دوربین نشسته بود و حواس آقای قرائتی را پرت کرده بود توسط او از مجلس اخراج شد. آقای قرائتی یکی از افراد برجسته و علمای دین اسلام است که مواظب است که حرکتی انجام ندهد کسی ناراحت شود ولی در اینجا بود که به او گوشزد کنند تا دست از این کار خود بردارد و این فرد برای گوش دادن به حرف های حجت الاسلام قرائتی نیامده بود و در آنجا به حواس پرتی وی مشغول شده بود. آقای دوربینی به عمل جلوی دوربین نشسته بود تا همه او را ببینند حجت الاسلام قرائتی پس از مدتی گفت بیاید این را ببرید با همه توی دوربین تو را دیده اند صد بار همه تو را در تلویزیون دیده اند و جلوی دوربین بود و انا سیر نشده ای. به زودی کلیپ این فیلم منتشر می شود ولی شما با سایت ما همراه باشید و نظر خودتان را راجع به این کلیپ و فیلم هم بفرستید.

ماجرای پارگی پرده گوش دانش آموز ۱۲ ساله شوش

9 بازدید

در شوش خوزستان دانش‌آموزی که در سرسبز می‌خواست جای شرابا نفر جلویی عوض کنند توسط سیلیناز مبدرق شود و پرده گوشش پاره شد و به بیمارستان منتقل شد و در این دانش آموز از او شکایت کرده است و نازم احتمالاً دستگیر خواهد شد.

 

ماجرای پارگی پرده گوش دانش آموز ۱۲ ساله شوش

در ایران ناظم حکمت تنبیه را دارند و هنوز لازم هایی هستند که دانش آموزان را مثل حیوانات تنبیه می‌کنند. این بار دانش آموز ۱۲ ساله اهل شوش خوزستان در در صفحه صبحگاهی وقتی می خواست جای شراب نفر جلوی عوض کنند توسط ناظم سیلی سختی می خورد و گوشه و قبلاً مشکل داشت با سیلی نازم پرده گوش این دانش آموز پاره میشود ولی دانش آموزان روز شنوایی خود را از دست نداده است و گوشی را میشنود. بهترین دانش آموز از ناظم شکایت کرده است و به زودی این پرونده به خاتمه خواهد پیوست و ناظم باید این فرزند را بدهند به زودی اخبار بیشترین راجع به این موضوع برای تان ارسال خواهیم کرد.