حجت الله تدرو کیست + جرم علت اعدام

1,602 بازدید

حجت الله تدرو کیست فیلم اعدام

فیلم کلیپ لحظه اعدام حجت الله تدرو علت و دلیل کشتی گیر اعدام شده را از سایت نکس لود دانلود کنید .

حجت الله تدرو کیست | فیلم اعدام

حجت الله تدرو امروز به دلیل جرمی که مرتکب شده بود بعد از 10 سال حبس اعدام شد تا زندگی یک ورزشکار دیگر به اتمام برسد . (بیشتر…)

باقری معاون جلیلی کیست

30 بازدید

باقری معاون جلیلی کیست

کیه عکس و فیلم بیوگرافی زندگینامه و حرف های باقری را درباره آقای روحانی در سازمان امنیت را از نکس لود بگیرید .

باقری معاون جلیلی کیست

باقری قبل از حرف های امروزش درباره کار ها و فعالیت های روحانی در برجام و توافق هسته ای حرف زده است که در چندین جا کار های تیم مزاکره کننده برخلاف حرف های رهبری و توصیه ایشان بوده است که باقری این را باز میکند . (بیشتر…)

ناصر کاشانی گوینده خبر

22 بازدید

ناصر کاشانی گوینده خبر کیست ؟

کیه بیوگرافی و زندگینامه و عکس و مشخصات ناصر کاشانی گوینده شبکه خبر صدا وسیمای ایران

شبکه خبر تنها شبکه تمام خبری ایران است که فعالیت های خبری و ورزشی را دارا میباشد .

ناصر کاشانی گوینده خبر

در اینترنت جدیدا اسم آقای ناصر کاشانی زیاد سرچ میشود و یکی از ترند های اول ایران شده است ولی دلیل اصلی آن مشخص نیست و فقط اسم او سرچ میشود و گوینده خبر و منظور دقیق سرچ را نمیتوان حدس زد . (بیشتر…)

فیلم لحظه انفجار در کنسرت منچستر انگلیس

81 بازدید

فیلم لحظه انفجار در کنسرت منچستر انگلیس

داعش بمبی در انگلیس منفجر کرد ماجرا و جزئیات تعداد کشته شدگان کلیپ بعد از انفجار را در نکس لود دریافت کنید . این خبر سراسر جهان را فرا گرفته و انگلیس در شک بزرگی به سر میبرد .

این انفجار تا اکنون 20 زخمی داشته است که بزرگترین حمله داعش پس از فرانسه است و نا آرامی در انگلیس و وحشت بازگشته و مردم با ترس در خانه های خود سپری میکنند . (بیشتر…)

آیا در انتخابات 96 تقلب شده است

298 بازدید

آیا در انتخابات 96 تقلب شده است

آیا در انتخابات ریاست جمهوری امسال در روز رای گیری تقلب شده است تعرفه کم آمده است ؟ از نکس لود دنبال کنید . شنیده میشود که در برخی روستا های تعرفه کم شده است و مقدار کافی تعرفه وجود ندارد یا تعرفه تمام شده است یا با تاخیر به دست ما میرسد .

آیا در انتخابات 96 تقلب شده است

آیا ممکن است دولت در این کار دست داشته باشد ؟ آیا ممکن است دست هایی پشت پرده سر این ماجرا باشد ؟ از بخش های روستایی و بخش هایی که آقای رییسی در آن رای بیشتری دارد پرس و جو شده و میگویند از ساعت 12 تعرفه ها تمام شده است و نمیتوانیم رای گیری کنیم . این نقشه چه کسی است ؟ در هر حال نباید پشت رهبر را خالی کنیم . (بیشتر…)

دیدار امیر تتلو با سید ابراهیم رییسی | عکس فیلم

63 بازدید

دیدار امیر تتلو با سید ابراهیم رییسی | عکس فیلم

همراه با ماجرا و توضیحات و جزئیات (امیر مقصودلو) از سایت نکس لود دریافت کنید . امروز مورخه 27 اردیبهشت امیرتتلو مقصودلو با هم دیدار کردند و درباره برنامه ها و حمایت های آقای رییسی با تتلو صحبت شد .

دیدار امیر تتلو با سید ابراهیم رییسی | عکس فیلم

دیدار امیرتتلو با رییسی شک عجیبی وارد کرد که کسانی که از کنسرت رییسی حرف میزند دهانشان بسته شود و ثابت شود آقای رییسی برای حمایت همه ایرانی ها وارد زمین و عرصه شده است . (بیشتر…)

واکنش روحانی به انصراف قالیباف

38 بازدید

واکنش روحانی به انصراف قالیباف

چیست ؟ جواب و پاسخ و رفتار روحانی و جهانگیری در برابر کناره گیری قالیباف و انصراف وی برای رییسی از نکس لود دریافت کنید . آقای قالیباف میان شک عمومی از انتخابات انصراف داد و حمایت تمام و کمال خود را از آقای رییسی اعلام کرد .

واکنش روحانی به انصراف قالیباف

آقای قالیباف که حدس زده میشد رای بسیار بالایی دارد ولی به اندازه ای نبود که آقای رییسی را کنار بزند بنابراین ائتلافی با وی تشکیل داد تا در برابر دولت 4 درصدی بایستند و هدف دولت انقلابی کنار زدن دولت فعلی است و برای این کار فداکاری زیاده کرد . (بیشتر…)

ابراهیم ارکال | مرگ فوت

1,104 بازدید

دلیل مرگ ابراهیم ارکال درگذشت

بیوگرافی زندگینامه شایعه درگذشت ibrahim erkal و ebrahim erkal عکس علت در نکس لود . ابراهیم ارکال درگذشت ولی آیا این خبر شایعه است یا واقعیت دارد آیا ابراهیم آرکال مرده است یا شایعه ای بیش نیست ؟

ابراهیم ارکال | مرگ فوت

امروز شایعه شد که ابراهیم ارکال بازیگر ترکیه ای که سریال و فیلم های بسیار زیادی را بازی کرده بود و بسیار خوشتیپ نیز هست فوت شده است و خبر درگذشت او در رسانه ها در حال گردش است . (بیشتر…)

علت مرگ نادیا دلدار گلچین

33 بازدید

علت مرگ نادیا دلدار گلچین

همراه با فیلم لحظه درگذشت فوت تصویر عکس بعد از مرگ دلیل اصلی مرگ مراسم تشییع جنازه ساعت و زمان مکان از سایت نکس لود دریافت کنید . نادیا دلدار گلچین یکی از بازیگران قدیمی و کهن سال ایران بود که سال ها بود در خفا زندگی میکرد .

علت مرگ نادیا دلدار گلچین

این بازیگر خوش سابقه با بی توجهی تمام و در خفا دعوت حق را لبیک گفت و در بیمارستان در حالی که در آی سی یو بود فوت کرد که خبر مرگ وی هنوز رسانه ای نشده است و در خفگان کامل سپری میکند . (بیشتر…)

کانال های +۱۸ فیلتر نشده تلگرام

77 بازدید

کانال های +۱۸ فیلتر نشده تلگرام

میتوانید به صورت لیستی از سایت نکس لود دریافت کنید و تک تک وارد آن ها شوید . یکی از محبوبترین نرم افزار ها در بین ایرانیا مسنجر تلگرام میباشد ، با نگاه کردن به رتبه ی دامین های این سایت ، در الکسا که یکی از بزرگترین وبسایت ها برای رتبه بندی سایت ها میباشد میتوان فهمید آمار بیش از 50 درصد بازدید سه دامنه تلگرام از کشور ایران است !

کانال های +۱۸ فیلتر نشده تلگرام

همچنین آمار بازدید دامنه هایی که مربوط به لینک کانال ها و گروه ها میباشد بازدیدی بیش از 70 درصدی از ایران دارند و یکی از پربازدید ترین کانال های کشور محسوب میشوند که بازدید کننده زیادی دارند . (بیشتر…)