اندی ساعت چند مرد + فیلم تصادف اندی

62 بازدید

شایعه مرگ اندی حقیقت دارد ساعت و زمان دقیق لحظه فوت اندی کی بود دانلود فیلم تصادف اندی در لوس آنجلس آمریکا از سایت نکس لود دریافت کنید.

 

ساعت و زمان دقیق مرگ اندی خواننده ایرانی

بسیاری از افراد از ما میپرسند که ساعت و زمان دقیق مرگ اندی خواننده ایرانی که در خارج از کشور حضور دارد و در لس آنجلس زندگی می کرد چیست پس از تحقیقات فراوان متوجه شدیم که اندی خواننده ایران در ظهر با ماشین تصادف کرده است و علت تصادف این سرعت بالای اندی بوده است پس از تصادف در بیمارستان لس آنجلس در گذشته است. به زودی اخبار کاملی راجع به مرگ و درگذشت اندی در سایت نکس لود دریافت خواهید کرد.

دانلود فیلم لحظه درگذشت اندی خواننده ایرانی + تصادف

241 بازدید

دانلود فیلم و کلیپ لحظه تصادف اندی و مرگ درگذشته خواننده ایرانی بر اثر سانحه تصادف با ماشین از سایت نکس لود دریافت کنید.

 

فیلم لحظه مرگ و درگذشت اندی خواننده ایرانی

متاسفانه خواننده ایرانی که همه ایرانی ها او را با نام اندی می شناسند در لس آنجلس آمریکا به خاطر سرعت بالا و سانحه تصادف دار فانی را وداع گفت همه شما که به سایت من تشریف آورده دانلود فیلم لحظه درگذشت اندی و کلیپ لحظه تصادف اندی با سرعت زیاد را درخواست کرده اید ولی متاسفانه هنوز فیلمی به بیرون درز نکرده و به زودی این فیلم را تکمیل خواهیم کرد.

علت اصلی مرگ درگذشت اندی خواننده چیست + دلیل فوت

98 بازدید

علت و دلیل اصلی مرگ و دلیل مردن اندی خواننده ایرانی در لس آنجلس علت اصلی فوت اندی چیست از سایت نکس لود دریافت کنید.

 

علت و دلیل اصلی مرگ اندی خواننده ایرانی

پلیس لس آنجلس اطلاعات داد که اندی خواننده معروف ایرانی که در آمریکا و در لس آنجلس زندگی می کرد به علت تصادف در آمریکا درگذشت  تصادف نیز سرعت بالای اندی بود که با ماشین با سرعت بالا در حال رانندگی بود که به خاطر تصادف در یکی از بیمارستان‌های لوس‌آنجلس دار فانی را وداع گفت.

آیا شایعه مرگ اندی حقیقت دارد + خبر درگذشت اندی

2,448 بازدید

آیا اندی مرده است آیا شایعه مرگ اندی خواننده ایرانی حقیقت دارد آیا واقعا اندی مرده است دلیل و علت اصلی مرگ اندی خواننده ایرانی چیست آیا درست است که اندی خواننده ایرانی مرده است از سایت نکس لود دریافت کنید.

آیا شایعه مرگ اندی حقیقت دارد + خبر درگذشت اندی

شایعه مرگ اندی حقیقت دارد + واقعیت ماجرا

در اخبار و فیلم ها هده کردیم که خبر مرگ هندی را در لس آنجلس آمریکا به گوش همه مردم ایران رساندند و احتمال می‌رود که در گذشته اندی درست باشد و واقعا اندی مرد است به زودی اخبار کامل راجع به این موضوع خواهیم گذاشت مردم می‌پرسند که حقیقت ماجرای مرگ اندیش چیست آیا اندی خواننده ایرانی واقعا مرده است در گذشته اندی چیست علت و دلیل اصلی مرگ خبر مرگ جریان مرگ جزئیات مرگ قضیه مرگ به زودی در این پست گذاشته خواهد شد و تکمیل خواهد شد.

درگذشت حاج احمد اقوام شکوهی قدیمی ترین نقاره زن + ویکی پدیا

72 بازدید

حاج احمد اقوام شکوهی امروز در مورخه ۲۲ آذر ماه به علت کهولت سن درگذشت بیوگرافی زندگینامه عکس زمان و مکان تشییع جنازه از سایت نکس لود دریافت کنید.

 

علت و دلیل اصلی درگذشت حاج احمد اقوام شکوهی

حاج احمد اقوام شکوهی یکی از مبارزان های حرم رضوی بود که به مدت ۷۳ سال در این حرم به نقاره زنی صبح ها می‌پرداخت. ایشان در روز ۲۲ آذرماه به علت کهولت سن در ظهر در گذشته و علت درگذشت او نیز ماه مشخص نبود و فوت کرده است به زودی اطلاعات کامل همراه با بیوگرافی زندگینامه و عکس راجع به این فرد بزرگوار قرار خواهیم داد.

برادر وحید حقانیان

21 بازدید

برادر وحید حقانیان کیست بیوگرافی زندگینامه ویکی پدیا عکس رسوایی جدید ماجرای جزئیات جریان قضیه خبر برادر وحید حقانیان از سایت نکس لود دریافت کنید.

 

رسوایی جدید برادر وحید حقانیان چیست

کانال های ضد انقلاب و معاند و مخالف کشور همواره در راستای رسوا سازی و تخریب شخصیت افراد مهم نظام گام بر می دارد و در هر لحظه تلاش می‌کنند که افراد مختلف را تخریب کنند این بار تخریب این شبکه جاسوسی وحید حقانیان رسید که دست راست رهبر انقلاب باشد های از و اشتباه زیادی راجع به برادر وحید حقانیان منتشر شده است که برای تخریب خود وحید حقانیان استفاده میشود از دوستان عزیز که این اخبار را می شنوند خواهش می‌کنیم که به اینگونه بار هیچ توجهی نکنند زیرا مشخصات شبکه های ضد انقلاب در حال شایعه‌سازی هستند.

زلزله امروز ۲۰ آذر ۹۶ چند ریشتر بود زمین لرزه کرمانشاه

11 بازدید

زلزله امروز در ۲۰ آذر ماه سال ۱۳۹۶ چند ریشتر بود زمین در یک کرمانشاه مرز عراق با ایران ازگله به صورت کامل از سایت نکس لود دریافت کنید.

 

خسارت های وارده زلزله امروز ۲۰ آذر ۹۶

تلفات جانی زلزله امروز ۲۰ آذر ۹۶ چقدر بوده است آمار دقیق تلفات مشخص می باشند و فقط ۳۵ نفر مصدوم داشتیم زلزله امروز در ۲۰ آذر ماه اتفاق افتاد در کرمانشاه بود که به کیلومتری و با قدرت ۶ ریشتری همراه بود زلزله بعدی که در دقایقی قبل اتفاق افتاد زلزله ۴.۹ ریشتری بود که در ازگله کرمانشاه این شهر را لرزاند و ترس را بر اندام مردم کرمانشاه دوباره انداخت زلزله ها دست از سر ایران برنمیدارند و هر روز شاهد زلزله های بیشتری هستیم احتمال می رود این زلزله ها نشانه های ظهور و آخرالزمان می باشد که در قران نیز آیه داریم که در آخرالزمان زلزله ها بسیار زیاد خواهد بود و بلایای طبیعی بسیار زیاد خواهد شد.

درگذشت ناهید دایی جواد خواننده + علت مرگ فیلم

17 بازدید

علت مرگ و درگذشت ناهید دایی جواد خواننده بیوگرافی زندگینامه عکس ویکی‌پدیا آدرس اینستاگرام دانلود فیلم لحظه مرگ علت مرگ قضیه ماجرای جزئیات خبر مردن و فوت از سایت نکس لود دریافت کنید.

 

علت دقیق درگذشت ناهید دایی جواد

ناهید دایی جواد یکی از خوانندگان قدیمی ایران بود که به علت نامعلومی درگذشت و خبر مرگ او در همه فضای مجازی پیچیده است به زودی اخبار کاملی راجع به درگذشت ناهید دایی جواد در اختیار شما قرار خواهیم داد علت مرگ ایشان نامعلوم می باشد و می توان یکی از عوامل مرگ شان نام برد اواخر عمر خود را در تنهایی سپری کرده و پس از مدتی دار فانی را وداع گفت زمان و مکان تشییع جنازه و واکنش چهره ها به مرگ ناهید دایی جواد به زودی در اختیار شما قرار خواهیم داد.

ماجرای پاک کردن پرچم رژیم صهیونیستی اسرائیل توسط دانشجویان اصلاح طلب

28 بازدید

دانلود فیلم لحظه پاک کردن پرچم رژیم صهیونیستی اسرائیل از ورودی در دانشگاه توسط دانشجویان اصلاح طلب از سایت نکس لود دریافت کنید.

 

ماجرا و جزئیات پاک کردن پرچم اسرائیل از دانشگاه توسط دانشجویان

ای مجازی کلیپ منتشر شده است که در آن دانشجویان اصلاح طلب در حال پاک کردن پرچم اسرائیل از در ورودی دانشگاه هستند تا مجبور نباشند که روی پرچم اسرائیل بگذارند ارزش‌های دینی و اجتماعی و فرهنگی ما در حال دگرگونی می‌باشد و برخی از افراد که به اصطلاح اصلاح‌طلب خودشان را می نامند در حال تفرقه انگیزی و دوستی با کافران و دشمنان اسلام و قرآن و خدا هستند جریان قضیه جزئیات ماجرای پاک کردن پرچم اسرائیل از ورودی دانشگاه دانشجویی اصلاح‌طلب را به طور خلاصه گفتیم به زودی اخبار تکمیلی راجع به این موضوع برای شما عزیزان خواهیم گذاشت.

حقیقت ماجرای شایعه قتل محمود خاوری + صحت جریان

8 بازدید

آیا شایعه مرگ محمود خاوری در کانادا واقعیت دارد حقیقت ماجرای قتل خاوری جزئیات خبر صحت کشته شدن محمود خاوری در کانادا از سایت نکس لود دریافت کنید.

 

آیا ماجرای قتل خاوری درست است

در خبرگزاری های غیررسمی شنیده ایم که محمود خاوری به قتل رسیده است و جریان این ماجرا این بود که برخی از دوستان نزدیک محمود خاوری پس از اینکه محمود خاوری به آنها طلبکار می باشد آنها محمود خاوری را به دلیل مشکلات شخصی به قتل رسانده اند و تاکنون معلوم نیست این خبر حقیقت دارد یا خیر در روزهای گذشته و در ماههای گذشته عکسی از محمود خاوری در کانادا منتشر شد که در یکی از کافه های کانادا با ریشه زده رویت شد که بسیار جالب بود محمود خاوری کسی است که سه هزار میلیارد اختلاس کرده و از ایران فرار کرده است.