خبر تعطیلی مدارس و ادارات شنبه 8 مهر ماه 96

1 بازدید

آیا شنبه ۸ مهر سال ۱۳۹۶ مدارس تعطیل است از سایت نکس لود بخوانید ندانست که شروع شد همه بچه ها دوباره به مدرسه رفتند و هر روز از ساعت ۶ صبح تا تقریب بند ۲ این بعد از ظهر در مدرسه حضور دارند این فشار زیادی برای بچه ها می آورد .

 

چرا مدارس در 8 مهر شنبه تعطیل است ؟

بچه های مدارس و یا دانشجویان منتظر برف و تگرگ و تعطیلی های رسمی هستند تا دوباره روز تعطیل دیگری به دست بیاورم یک بند بتواند استراحت کنند و از مدرسه دوری کنند آموزش و پرورش ایران طوری است که بچه ها را از مدرسه فراری میدهند و بچه ها با نا امیدی و گریه وارد مدارس می‌شود .

 

علت تعطیل نشدن مدارس در 10 مهر 96 دوشنبه

شنبه هشتم مهر ماه سال ۱۳۹۶ به دلیل تاسوعای حسینی تعطیل رسمی میباشد و یکشنبه نیز به دلیل عاشورای حسینی نیز تعطیل است بنابراین از پنج شنبه تا یکشنبه دانش آموزان و دانشجویان می‌توانند تعطیلات خود را به خوبی سپری کنند و نیم بند دوشنبه باید به مدارس تشریف بیاورند آیا دوشنبه ۱۰ مهر ۹۶ تعطیل است یا خیر در جواب باید بگوییم که دوشنبه ۱۰ مهر مدارس مثل روزهای عادی باز هستند و دانش آموزان و ادارات باید در دوشنبه به کار خود از سر به پردازان نظر خودتان را درباره تعطیلات تقویم در ایران به ما ارسال کنید

دلیل اصلی جدایی رامبد جوان با سحر دولتشاهی

8 بازدید

دلیل اصلی جدایی رامبد جوان با سحر دولتشاهی

رامبد جوان مجری برنامه خندوانه که جدیدترین فیلم ها نگار را ساخته است همسر قبلی علوم سحر دولتشاهی بود که به دلایل مختلف مسئول طلاق گرفت و با همسر جدید خود یعنی نگار جواهریان ازدواج کرد .

 

همسر قبلی رامبد جوان کیست

همانطور که گفته شد سحر دولتشاهی همسر قبلیه رامبد جوان بود که در مراسم کنفرانس همیشه وجود داشت و با لباس عجیب خود همه را متحیر کرده بود بعد از طلاق رامبد جوان سحر دولتشاهی ازدواج نکرده است به تنهایی زندگی خود را ادامه می‌دهد .

 

همسر جدید رامبد جوان کیست

نگار جواهریان همسر جدید رامبد جوان که در فیلم نگار با یکدیگر و به کارگردانی رامبد جوان به بازی پرداختند فیلم رشته خوبی باشد رامبد جوان نگار جواهریان را در آخرین برنامه خندوانه به دعوت کرد و لحظات شاد و خوبی را با یکدیگر گذراندند و خاطرات قدیمی و زیبا با هم درباره فیلم نگار و اشتراک گذاشتن در صورت نیاز به اطلاعات بیشتری راجع به همسر جدید و همسر قبلی رامبد جوان به شما ارائه خواهیم داد .

ماجری شکایت فردوسی پور از قلعه نویی + جزئیات

12 بازدید

چرا عادل فردوسی پور از امیر قلعه نویی شکایت کرد

دلیل اصلی اینکه عادل فردوسی پور با امیر قلعه نویی چه کار کرد این بود که قلعه‌نویی در برخی اظهارات برنامه نود و عادل فردوسی پور را مورد تهمت قرار داد یدیم که عادل فردوسی به بابات برخی اظهارات امیر قلعه‌نویی در نشست خبری از وی شکایت کرده است .

 

فیلم لحظه اظهارات قلعه نویی علیه فردوسی پور

پیش از خبر میزیک حمله های اخیر قلعه نویی در نشست های مطبوعاتی و بعد از دیدارهای تیم شنبه برنامه نود و عادل فردوسی پور باعث شد شایعه ی شکایت مجری برنامه از سرمربی ذوب‌آهن سرزبان‌ها نگرفتند ولی ما مطمئن نیستیم که آقای فردوسی پور از قلعه نویی شکایت کرده باشد چون عادل فردوسی‌پور شخصیت بسیار بزرگی دارد در ادامه اخبار بیشتری راجع به عادل فردوسی پور و قلعه نویی خواهیم گذاشت .

آیا محرومیت مهدی طارمی از فوتبال به مدت 4 ماه حقیقت دارد ؟

29 بازدید

آیا محرومیت مهدی طارمی از فوتبال به مدت 4 ماه حقیقت دارد ؟

جدید خبری شنیده ایم که می گوید مهدی طارمی محروم شد مهدی طارمی چند وقت پیش بازی کند تیم ریزه اسپور ترکیه بود که پس از جدایی این تیم از مهدی طارمی شکایت کردم مهدی طارمی امروز توسط طراحی فدراسیون جهانی از سه و چهار ماهه سوم سال محروم شد شوک بزرگ به پرسپولیس .

 

علت محرومیت مهدی طارمی چیست 

پرسپولیس در رویای با بازی حساس الهلال عربستان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا با یک حکم سنگین و شوکه کننده مواجه شده است که میگویند مهدی طارمی چهارم از فوتبال محروم است مدیران پرسپولیس با تلاش در هفته های اخیر موفق شده بودند و مغز مربوط به محکومین در پرونده مانوئل ژوره را تامین کند با یک و کمی باورنکردن دیگر روبه رو شدند .

 

ماجرای محرومیت مهدی طارمی از فوتبال

ن حکم قطعی است و بدین ترتیب پرسپولیس در بازی مقابل الهلال عربستان اجازه استفاده از تعالیم ایران دارد همچنین به نظر می رسد که پرسپولیس در این پرونده با جریمه بسیار سنگینه مالی روبه‌رو خواهد شد .

 

آیا پرسپولیس در نقل و انتقالات آینده محروم خواهد شد

ظر می‌رسد که پرسپولیس با جریمه بسیار سنگینی روبه رو است و محرومیت طارمی به پرسپولیس ضربه خواهد زد محرومیت قرمز در این پرونده تنها به طارمی ختم نمی‌شود و باشگاه پرسپولیس نیز در دو پنجره نقل و انتقالات آتی از خرید بازیکن جدید محروم است .

نادر گلچین خالق مرغ سحر درگذشت + جزئیات

29 بازدید

نادر گلچین خالق مرغ سحر درگذشت + جزئیات

نادر گلچین خواننده سنتی ایران خالق مرغ سحر ناوک مژگان من دیگه بچه نمیشم مرد از نکس لود بخوانید .

نادر گلچین خالق مرغ سحر درگذشت + جزئیات

در ادامه مطلب درباره مرگ نادر گلچین اطلاعات تکمیلی و کاملی در اختیارتان قرار خواهیم داد . (بیشتر…)

علت و جزئیات سقوط هواپیما در آتاتورک استانبول + تعداد کشته شدگان

44 بازدید

علت و جزئیات سقوط هواپیما در آتاترک استانبول + تعداد کشته شدگان

فیلم کلیپ لحظه سقوط هواپیما آتاتورک استانبول ماجرا و قربانیان از سایت نکس لود بخوانید .

علت و جزئیات سقوط هواپیما در آتاترک استانبول + تعداد کشته شدگان

در ادامه مطلب به طور کامل و مفصل درباره سقوط هواپیما استانبول و اخبار لحظه لحظه قرار خواهیم داد . (بیشتر…)

ماجرای انفجار در حرم حضرت معصومه + جزئیات

33 بازدید

ماجرای انفجار در حرم حضرت معصومه + جزئیات

دلیل علت فیلم لحظه انفجار بمب در قم کپسول گاز آمار جزئیات کشته شدگان از نکس لود دانلود کنید .

ماجرای انفجار در حرم حضرت معصومه + جزئیات

در نزدیکی حرم معصومه سلام الله یک خانه اقامتی که در آن بچه ها و فرزندانش زندگی می کردند به دلیل نشت گاز فروریخت جرئیات این حادثه را در ادامه مطلب بررسی می‌کنیم . (بیشتر…)

زلزله 7.1 ریشتری مکزیک چند نفر را کشته است ؟

38 بازدید

زلزله 7.1 ریشتری مکزیک چند نفر را کشته است ؟

اسامی کشته شدگان فیلم عکس کلیپ زلزله 7.1 ریشتری مکزیک قدرت خرابی از نکس لود دریافت کنید .

زلزله 7.1 ریشتری مکزیک چند نفر را کشته است ؟

هر ساله زلزله های زیادی در کشورهای مختلف روی می‌داند ولی زلزله مرکزی که امروز اتفاق افتاد بزرگترین زلزله ای از کتاب کنند در مکزیک و در قاره آمریکا اتفاق افتاده است در ادامه مطلب بیشتر بررسی می‌کنیم . (بیشتر…)

نتانیاهو به فارسی در سازمان ملل چه گفت ؟

72 بازدید

نتانیاهو به فارسی در سازمان ملل چه گفت ؟

کلمه جمله سخنرانی جمله فارسی نتانیاهو ما ایرانی ها را دوست داریم از نکس لود دریافت کنید .

نتانیاهو به فارسی در سازمان ملل چه گفت ؟

نتانیاهو در سازمان ملل هنگام سخنرانی گفت که ما ایرانی ها را دوست داریم و این حرف‌ها پنگوئن‌های شمال چرا نیست خانه نکرد نتانیاهو با این حرف میخواست سر کسی با گذارت بر اموال نفرت انگیز و حمایت از تروریست ها و اشغال کردن سرزمین اشغالی در ادامه مطلب بیشتر توضیح خواهیم داد . (بیشتر…)

ماجرا و جزئیات آتش سوزی کوروش تهران

48 بازدید

ماجرا و جزئیات آتش سوزی کوروش تهران

آتش سوزی در پاساژ کوروش تهران عکس فیلم جزئیات علت دلیل فیلم کلیپ لحظه آتش سوزی از نکس لود بخوانید .

ماجرا و جزئیات آتش سوزی کوروش تهران

در ادامه مطلب جزئیات کامل درباره آتش سوزی کوروش تهران گذاشتیم . (بیشتر…)