علت مرگ دروازه بان مالزی در برخورد با هم تیمی

52 بازدید

در بازی مالزی دروازه‌بان تیم مالزی وقتی که می‌خواست توپ را دفع کند به بازیکنان هم تیمی خود برخورد کرد و پس از دقایقی جان سپرد علت این موضوع معلوم نیست ولی احتمال می رود به سر ضربه وارد شده یا به شکمم وارد شده است.

 

علت مرگ دروازه بان مالزی در برخورد با هم تیمی

دروازبان مالزی در دیدار با یکی از تیم‌های دیگر وقتی که می خواست را بگیرد با هم تیمی خود برخورد کرد

و هم تیمی خود ضربه به شکم و سینه دروازه بان زد که پس از دقایقی دروازه بان درگذش

و امداد و نجات نتوانست کاری برای او بکنند

این صحنه بسیار ناراحت کننده بود به طوری که همه بازیکنان تیم های دیگر به او تسلیت گفتند

و از دنیا رفتن به این شهید بسیار دردآور است.

تیزر فصل سوم سریال شهرزاد

10 بازدید

سریال شهرزاد ۲ پس از اتمام به زود این فصل سوم خود را منتشر خواهد کرد به طوری که به گزارش سایت نکس لود با قبال بسیار زیادی روبرو شده است به طوری که تنها سریالی است که ایرانی‌ها آن را از همه بیشتر دنبال می‌کنند و طرفداران زیادی پیدا کرده است.

 

تیزر فصل سوم سریال شهرزاد

سریال شهرزاد ۱ که با موضوع عاشقانه بین دو نفر بسیار عالی شروع شد و در ایران جنجال زیادی به پا کرد و دانلود فوق العاده آن زبانزد عام و خاص شد ولی فصل دوم مثل فصل اول هیجانی دنبال نشد و مقداری از بینندگان خود را از دست داد. الان تیزر فصل سوم سریال شهرزاد منتشر شده است که می تواند جالب باشد امیدواریم فصل سوم سریال شهرزاد که در آن کلیپ و فیلم آن منتشر شد جذاب‌تر از فصلهای قبلی آن دنبال شود.

قتل در شریف آباد تهران جلوی همسر و فرزند

64 بازدید

مردی روانی و مریض در شریف آباد تهران یک موتور سوار را که در خیابان می دید با چاقو و قمه به این رد شدن از کنار موتور سوار در اغلب موتور سوار که پدر خانواده بود گشت و قاتل فرار کرد و پدر خانواده چاقو مستقیم وارد قلب پدر شده بود در جا مرد.

 

ماجرای قتل شریف آباد تهران + کلیپ

در شریف آباد تهران مردی روانی در خانواده ای را کشت پس از کشتن پدر خانواده از مهلکه فرار کرد و پس از نیم ساعت پلیس این مرد قاتل را پیدا کرد و دستگیر کرد قاتل بی‌رحم مریضه روانی بود کرد یک پدر خانواده را که با خانواده با موتور در حال عبور از خیابان بودند چاقو و مستقیما درون قلب در خانواده قرار داد و فرزند و همسر او نیز از موتور بیرون پریدند و فرار کردم و جلوی فرزند و همسر این مرد بزرگوار او را کشتند. در ادامه مطالب بیشتری راجع به این مطلب برای شما قرار خواهیم داد.

ماجرای مرگ دختر دانشجو در حمام چیست ؟

36 بازدید

دانلود فیلم عکس لحظه درگذشت کلیپ مرگ دانشجو پزشکی شهر کرد در حمام علت مرگ از سایت دانلود کنید. شاید برای شما هم جالب باشد که چرا دختر جوانی کرد در خوابگاه دانشگاه شهرکرد زندگی میکرد در حمام به علت چه چیزی مرده است ی آن می‌گویند به خاطره ایست قلبی بوده است و برخی دیگر می‌گویند گازگرفتگی موجبه آن است.

 

دانلود کلیپ مرگ دختر دانشجو در حمام

زهره قاسمی  دختر بیچاره ای که در حمام دانشگاه و خوابگاه به علت نامعلوم دار فانی را وداع گفت و دیده از جهان گشود فیلم و عکس این ماجرا به زودی در سایت گذاشته خواهد شد و مردم اعتراض زیادی به امکانات خوابگاه کردند که در تأسیسات آن بوی گاز می آید و علت مرگ زهره قاسمی بوی گازی است که در تمام دانشگاه پیچیده بود فیلم لحظه مرگ در گذشته فوت مردن زهره قاسمی در دست نیست و شاید هم بتوانیم آن را برای شما پیدا کنیم ولی تلاش خود را خواهیم کرد.

 

دانلود فیلم لحظه مرگ زهره قاسمی

 

زهره قاسمی دانشجوی پزشکی شهرکرد که در یکی از روستاهای اصفهان درس می خواند و به دانشگاه پزشکی شهرکرد قبول شد ولی به علت سهل انگاری در بعضی مسائل دار فانی را وداع گفت و به علت مرگ قو را نیست با توجه به فیلمی که منتشر شد ایست قلبی می گویند ولی اعتراضات امروز ادامه دارد دوستانی که اطلاعات زیادی از این ماجرا دارند می‌توانند اخبار خودرو در نظرات در پایین همین پست برای ما ارسال کنند تا ما در سایت قرار دهیم.

 

خلاصه و معرفی فیلم صمد به مدرسه میرود

17 بازدید

دانلود فیلم جدید صمد به مدرسه میرود با کیفیت بالا عالی لینک مستقیم به صورت رایگان از سایت دانلود کنید. این فیلم بسیار قدیمی میباشد و از مجموعه های صمد از کرد در دوران کودکی برخی بزرگسالان نمایش می داده شده است.

 

فیلم صمد به مدرسه میرود خلاصه

فیلم های قدیمی زیادی وجود دارند که هنوز خاطرات زیادی با آنها داریم و هنوز بزرگترهایی داریم که با یاد اون فیلم ها همه را به دیدن آن فیلم تشویق می کند و یا از اولین خاطرات تلویزیون دیدن آنها مربوط به دیدن فیلم صمد به مدرسه میرود خلاصه فیلم صمد به مدرسه میرود نتوانستیم برای شما دوستان عزیز پیدا کنیم این فیلم بسیار قدیمی می باشد.

 

این فیلم قدیمی در سایت نمایشگاه می توانید به صورت رایگان ببینید و نیازی به دانلود کردن آن ندارید می توانید به صورت آنلاین اینترنتی زنده این فیلم را در سایت تماشا مشاهده کنید برای ورود به سایت تماشا کافی است کلمه فارسی تماشا را در اینترنت جستجو کنید.

لحظه خداحافظی شهید محسن حججی با فرزند خود

27 بازدید

دانلود فیلم کلیپ لحظه ی وداع شهید محسن حجتی با فرزند خود هنگام آخرین اعزام به سوریه از سایت دانلود کنید. کلیپ در اینستاگرام و تلگرام منتشر شده از مبنی بر خداحافظی شهید محسن حاجی هنگامه آخرین اعزام به سوریه که بعد از آن شهید شد.

 

دانلود فیلم خداحافظی شهید محسن حاجی با فرزند کوچک خود

محسن حاجی شهید بزرگ ایران که همیشه در یادها خواهد ماند که تشییع جنازه بزرگی نیز داشت و رهبر انقلاب با خانواده ی او دیدار کرد و عبا عمامه و انگشتر خود را بهبود داد و در قبر او با او دفن کردند. این فیلم و کلیپ منتشر شده از لحظه ای است که شهید محسن حاجی با کودک خردسال خود خداحافظی می کند و می گوید با بابایی خداحافظی کن بابایی میخواد بره بگو خداحافظ بابا این کلیپ بسیار ناراحت کننده می باشد در پایین میتوانید این کلیپ زیبا را دریافت کنید.

| برای دانلود کلیپ کلیک کنید |

دانلود رایگان فیلم سینمایی بالن با لینک مستقیم

63 بازدید

به گزارش نکس لود فیلم سینمایی زیبای بالون ساخته مسعود تکاور در تهران به پایان رسید و به زودی اکران خواهد شد این فیلم بسیار زیبا است و مثل همه فیلمهای ایرانی دارای عروسی درون فیلم میباشد.

 

مشخصات فیلم سینمایی بالن

این فیلم بسیار زیبا بوده و به زودی همه بازیگران و شخصیت های این فیلم را در همین پست قرار خواهیم داد و به احتمال زیاد هستی مهدی فر در این فیلم بازی کرده است فیلمبرداری این فیلم در سکانس هایی از آن در شمال کشور گرفته شده است که بخش عروسی این فیلم می باشد و بقیه سکانس های فیلم در تهران فیلمبرداری شد.

فیلم دختری که خواسته اش از پدرش شوهر است

67 بازدید

فیلم دختری که خواسته اش از پدرش شوهر است

به گزارش نکس لود در اینترنتکلیپ دست به دست می شود که در اون دختر کوچکی به پدرش می گوید من شوهر می خواهم. پس از این که پدر به دختر می گویند که چه میخواهی دخترک در جواب پدرش می گوید من شوهر می خواهم از آن شوهر های خوب. پس از این اتفاق پدر به دختر می گویند تو خیلی کوچکی و شوهر به دردت نمیخورد.

فیلم دختری که خواسته اش از پدرش شوهر است

کلیپ شوهر خواستن دختر کوچک از پدرش

پس از جواب رد پدر به دختر کوچک مظلوم دختر کوچک از فقدان شوهر داد و جیغ میکشد و زمین و زمان را به همدیگر می دوزد که من الان شوهر می خواهم. با این حرکت انتحاری دخترک  تسلیم می‌شود و به دختر می‌گویند انشالله به زودی برای شوهر پیدا می شود پس نگران نباش. در فضای مجازی کلیپ هایی مثل این بسیار خنده دار هستند و اگر جستجو کنید به راحتی آن را پیدا می کنید.

| برای دانلود کلیپ دختر کلیک کنید |

کلیپ قمه زدن دختران چادری

46 بازدید

کلیپ قمه زدن دختران چادری

این کلیپ  خشن  زنان چادری که در تلگرام منتشر شده است در حال قمه زنی هستند از سایت نکس لود دانلود کنید . این کلیپ بسیار وحشیانه می‌باشد که در توی تلگرام به بهانه قمه زنی دختران و زنان منتشر شده است ولی این کلیپ قمه زنی مربوط به اعتراض در برخی از افراد و زنان در اعتراض به فیلم رستاخیز جمع شده بودند .

 

کلیپ قمه زدن دختران چادری

 

علت قمه زنی زنان چادری برای فیلم رستاخیز

فیلم رستاخیز که حرف و حدیث‌های زیادی داشت و در آخر نیز نتوانست پروانه نمایش را بگیرد صحنه هایی از کربلا و عاشورا را نشان داده بود که برخلاف عقیده و عقائد اسلامی و بر خلاف هر چه که ما باور داریم بود .  بنابر این زنان و مردان جلویم سینما یا جلوی جایی که این فیلم ساخته شده بود تجمع کرده بودند و علیه این فیلم شعار میدادند و زنان و دختران چادری جلوی  مردم شروع به قمه زنی کردم که این کلیپ بسیار در اینستاگرام و در تلگرام دست به دست شد و بسیار دیده شد .

قاتل ستایش قریشی چه زمانی اعدام میشود

40 بازدید

قاتل ستایش قریشی چه زمانی اعلام خواهد شد ؟

قاتل ستایش قریشی که مدتهاست از زمان قتل او می‌گذارد و پرونده اش همچنان باز است محکوم به یک بار قصاص و یک بار اعدام شده است یعنی اگر خانواده ستایش قریشی نیز از قصاص دست بردارند حکم اعدام بود همچنان پابرجاست و هیچ دفاعی در برابر آن این کار ندارد .

 

کلیپ در فیلم لحظه ای اعدام قاتل ستایش قریشی

قاتل ستایش قریشی به زودی اعدام خواهد شد و فیلم و کلیپ لحظه اعدام در ملع عام را صورت کامل برای شما دوستان عزیز قرار خواهد گرفت به نام اولین توصیه می‌کنند که بعد از مدتی به این پست سر بزنید و یا آدرس این پست را در این سایت یادداشت نمایید تا بعد از اینکه قاتل ستایش قریشی اعدام شد فیلم و کلیپ لحظه اعدام او را در همین پست دانلود نمایید در نظرات نیز نظر خودتان را راجع به قتل ستایش قریشی برای ما ارسال فرمایید .