آنچه در تصویر زیر می بینید بنویسید صفحه ۲۳ و ۲۴ کتاب نگارش هفتم تصویر نویسی انشای آزاد درس اول انشا فارسی درس اول از سایت نکس لود دریافت کنید.

تصویر نویسی انشا آزاد صفحه 23 کتاب نگارش

انشا صفحه ۲۳ کتاب نگارش و انشا هفتم

برای صفحه ۲۳ کتاب نگارش و انشای هفتم های زیادی را میتوانید پیدا کنید و سایت ما نیز این اجرا را برای شما عزیزان گذاشته است می توانید به صورت رایگان این انشا را در پایین همین صفحه دریافت کنید سایت نکس لود تمارین کتاب های مختلف را برای شما پیدا می‌کنند دانش آموزان عزیز دیگر لازم نباشد که بود تمرینی حل کنند برای این منظور کانالی نیز طراحی شده است که به زودی آدرس آن را خواهیم گذاشت.

تصویر نویسی انشا آزاد صفحه 23 مهارتهای نوشتاری هفتم

امید پسری هشت ساله است که دریک روستای پای کوه زندگی می کند. خانواده آنها پنج نفراست. اویک خواهر و برادر دارد. خانه آنها در یک سراشیبی کوه قرار دارد. خانه آنها از سنگ و کاهگل درست شده است. سقف خانه از تنه درختان و چوب درست شده است وروی آن راپوشانده اند. پنجره های خانه نور و روشنایی را به داخل منعکس می کنند. پدر امیر کشاورز است. هنگام شخم زدن همه اعضاء خانواده به او کمک می کنند. پدر و امید زمین را شخم میزنند. مادر و برادرش امیرعلف های هرز را جدا می کنند و خواهرش زهرا با سطل آب می آورد. سرسبزی باغچه و درختی که پشت خانه و نرده های چوبی دور خانه زیبایی خاصی به خانه داده است. در خانه امید مهر و صفا و صمیمیت دیده می شود. آنها با هم در کارها همکاری می کنند.

جواب پاسخ تصویر نویسی صفحه 23 و 24 نگارش هفتم

آقای غریب یکی از اهالی روستای شهرستان محمود آباد از توابع شمال کشور است. وی دارای همسر و سه فرزند به نام های محمّد، مهدی و فاطمه است. شغل آقای غریب کشاورزی است آنان خانواده ای بسیار صمیمی، پرکار، زحمت کش و دوست داشتنی هستند که زندگیشان از طریق کشاورزی بر روی قطعه زمینی در مجاورت منزلشان می گذرد. فرزندان آقای غریب اگرچه به تحصیل مشغول هستند امّا به پدرشان در امر کشاورزی کمک می کنند تا از این طریق کمکی به معیشت خانواده شده باشد و هم در کنار یکدیگر زندگی خوب و شیرینی را تجربه کنند.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

نیوشا : نام موضوع/کار و تلاش خانواده کشاورز. آغازی/کشاورز شغلی زیبایی است که به کمک تمام اعضای خانواده احتیاج دارد و باید تلاش کرد تا ان را گسترش داد. میانی/کشاورزان در زندگی روز مره ی خود کارهایی انجام می دهند که خیلی جالب و زیبا است و بلکه دیدنی و سخت است که زمان زیادی میخواهد. ایا میخواهید بدانید که کشاورز و خانواده اش چه کارهایی انجام میدهند اری انها به کمک یکدیگر و با اعضای خانواده خود کارهایی چون ابیاری/درخت کاری/کاشت/داشت/برداشت/انجام میدهند. از کوچک ها گرفته تا بزرگترها در این کار سهیم هستنند و کارهایی که در حد توان انها هست انجام میدهند. پایانی/زندگی در روستا دلپذیر و ازاد است چون کارخانه ها و چراغ قرمز های دردسر ساز ندارد شاید هم باشد اما در روستاهایی بزرگ امیدوارم که زندگی روستایی زیبا تر از همیشه بماند.

فاطمه : به نظر من خانواده ای موفق می باشد که همه اعضای خانواده در همه کارها یار و کمک هم باشند در این صورت بین اعضا مهر وعطوفت ایجاد خواهد شد ولی خانواده ای که در کارها یار و مددکار هم نیستند در برخورد با مشکلات زود از پای درآمده و دچار سختی های زیاد خواهند شد در این تصویر زیبا پدر خانواده به همراه همسر و کودکان همگی در مزرعه کار می کنند و از دسترنج حلال و زحماتشان بهره برده ولذت میبرند این خانواده با پشت گرمی هم صفای بی نظیری دارند به همدیگر مهربان و دلسوز اند و حتماً بچه های با مسئولیت و پرتلاشی به جامعه تحویل خواهند داد.

ستایش قربانی : در نظر اول دیدن این تصویر مرا به ذوق می اورد، دیدن طبیعتی که بکر ودست نخورده است، اسمان ابی، زمین ومزرعه ی سبز، خانه کاهگلی ونرده ی چوبی که دور از هرگو نه الودگی شهری است. چیز دیگری که این تصویر را لذت بخش میکند دیدن مهر ومحبت ولبخندی است که بر لب تک تک انها مشاهده میشود انگار خستگی در بدن هود حس نمیکنند، انها خانواده ای مهربان و دوست داشتنی هستند که همه با هم در تلاشند محصولی را بکارند وهرکدام گوشه ای از کار را به عهده گرفته اند وبا لذت انجام میدهند یکی بیل میزند یکی اب می اورد ودیگری میکارد، ودر اخر میطلبد بنشینند زیر سایه ی درخت و چای بنوشند. تمام.

محمد امین مهربان : امام صادق علیه السلام می فرماید: پول کشاورزی حلال ترین پول است پس تا میتوانید کشاورزی کنید. آنها زندگی ساده ای دارند به همین دلیل زندگیشان این قدر با صفا است من محمد امین مهربان هستم

شاهین یعقوبی : مهر و مهبت و دوستی همه خانواده باهم از همه چیز بهتر است.

ناشناس : در روستایی که به نزدیکی شهر نیشابور است خانواده ای زندگی می کنند که دارای ۵ نفر است که در خانه ی کوچک ی زندگی میکنند.

ناشناس : با ید مثل این خانواده باشیم. این خانواده نماد اتحادند. وقتی به این خوبی خودشون تولید و مصرف می کنن به این فکر میکنیم ما هم می تونین این کار رو انجام بدیم. ممنون از انشا ی زیبایی که گذاشته بودید.

مهدیه طالبی : راستی اگر هم اسم بخواهید برایش انتخاب کنید این اسم ها مناسب است : زندگی روستایی، دهکدهءما، مزرعه ی ما، خانه روستایی ما و خیلی اسم هست که براش میشه انتخاب کرد.

آتبین هزاریان : حذف تمام لغات انگلیسی و مخصوصا عربی در زبان فارسی.

مهیار : انها فقیر هستند وانها با شرف خود کار می کنند . و باغ خود زیبا وقشنگ می کنند.

نویسنده : در این تصویر زیبا ما متوجه کار گروهی می شویم که بسیار خوشایند و لذت بخش است و ما نیز می توتنیم به همراه دوستانمان لا کار گروهی کشورمان ایران را اباد و سربلند کنیم.