انشا صفحه ۶۲ و ۶۳ کتاب نگارش هشتم برداشتن یک ظرف داغ حس و حال درباره درمورد پایه کلاس هشتم تجربی انسانی ریاضی از سایت نکس لود دریافت کنید.

انشا برداشتن یک ظرف داغ حس و حال

انشا درباره برداشتن یک ظرف داغ

انشا درباره ی در مورد بوی خاک پس از باران که در صفحه ۶۲ کتاب نگارش پایه و کلاس هشتم برای دانش‌آموزان مطرح شده است همراه با پاسخ و جواب حس و حال برداشتن یک ظرف داغ به زودی در سایت قرار میگیرد این مطلب موقتی می باشد و تا زمانی که انشا در این پست قرار بگیرد در این پست باقی خواهد ماند.

انشا درباره برداشتن یک ظرف داغ پایه هشتم مقدمه بدنه نتیجه

به نام خدایی که ایثار را چون رودی خروشان میهمان قلوب انسان ها ساخت.

مقدمه

تمام ما انسان ها در زندگی خود خاطراتی پررنگ و نگار داریم خاطراتی که برخی تلخ برخی شیرین هستند و برخی در عین سادگی پندها میدهند و مایه شادمانی میشوند. و داستان زیر یک اتفاق ساده است که برای من به خاطره ای دوست داشتنی تبدیل شده است

بند اول

صدای فریاد مادرم مرا به خود آورد : قابلمه داغه با دستگیره بگیر.. ولی کار از کار گذشته بود! درد شدیدی مانند نیشتر از دستم به قلبم وارد شد. باید تصمیم میگرفتم٬ یا قابلمه را رها میکردم و حاصل نیم روز زحمت مادرم را بر باد میدادم یا درد را تحمل میکردم و قابلمه را به مقصد میرساندم.

بند دوم

به محتویات داخل قابلمه نگاهی انداختم. یک آبگوشت پررنگ و لعاب که در انتظار بلعیده شدن بود. سرانجام در یک تصمیم آلوده به ایثار با سرعت نور به سوی سفره حرکت کردم و قابلمه را صحیح و سلامت به مقصد رساندم.

نتیجه

گاهی برخی تصمیم ها در زندگی هستند که درد دارند…. گاهی انتخاب بین خوب و بد نیست گاهی باید از بین بد و بدتر انتخاب کرد.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

منتظر شما هستیم …