دکتر انوشه کیست بیوگرافی زندگینامه عکس سوابق رزومه کاری دانلود فیلم کلیپ آدرس اینستاگرام آدرس کانال تلگرام صفحه مجازی به صورت رایگان از سایت نکس لود دریافت کنید.

بیوگرافی دکتر انوشه

در اینترنت بیوگرافی دکتر انوشه بسیار جستجو می شود و همه مردم برای رزومه و سوابق کاری دکتر انوشه در تلاش هستند پس از جستجوی مختصری که راجع به دکتر انوشه یا همان محمود انوشه به دست ما رسید یک روانشناس می باشد ولی باید منتظر باشید تا سایت نکس لود برای شما دوستان عزیز اطلاعات تکمیلی و بیوگرافی کامل دکتر انوشه همراه با رزومه روانشناسی سوابق و اطلاعات کامل از باب را در اختیار شما به زودی در همین پست قرار خواهد داد.

مهدی نوبختی : ایشون متولد امیدیه هستند یک برادرشان شهید ویک برادرشان ارز انگلیس اخراج شدند بخاطر مسایا انقلاب پدرشان کارمند شرکت نفت بودند ایشان سال۶۱ وارد دانشکده کشاورزی اهواز شدند مقطع کاردانی دامپروری تا سال ۶۳ با ایشان در خوابگاه هم اطاق بودیم.

ناشناس : دانشگاه اهواز بدلیل جنگ تا بهمن 62 تعطیل بود.من از مهر 63 وارد دانشگاه شهید چمران اهواز شدم.

ناشناس : اقای دکتر انوشه در خانواده ای خیلی مذهبی در شهر امیدیه به دنیا امد پدر او کادمند شرکت نفت و مادرش خانه دار و یک برادرش شهید و یک برادرش ساکن انگلیس چون دکتر انوشه در بچگی زبان باز بود او را به لبنان فرستادن تا از شر او خلاص شوند ولی بعد از چند سال دکتر روانشناس برگشت……

محسن : من وروردي سال ١٣٦٥ دانشكده دامپروري رامين(ملاثاني)هستم گفته اقاي داربپور را كه در قسمت اموزش مشغول كار بودندو اقاي نوبختي را تاييد ميكنم
اقاي انوشه در ان سال مشغول به تحصيل در رشته دامپروري بودند سال بالا تري بودند. اما دايما به لبنان رفت و امد داشتند بعد از سي سال سخنرانيهاي ايشان را به عنوان روانشناس ديدم احتمالا در اين رشته هم تحصيل كرده اند .

عبدالرحیم پورکاشانی : سلام، بنده در مقطع کاردانی رشته ی دامپروری از سال ۱۳۶۲ الی ۱۳۶۴ در دانشکده رامین اهواز
( ملاثانی ) با جناب آقای سید محمود انوشه هم دوره بودم، ایشان فردی بسیار باهوش و شاگرد اولی و مورد احترام اساتید و همه ی دانشجویان هم دوره ای بودند. بسیار رفیق دوست و خونگرم بودند. از آن مقطع از ایشان خبری نداشتم تا اینکه آوازه ی ایشان را بعنوان آقای دکتر انوشه شنیدم و برخی از سخنرانی های ایشان را گوش کردم. بسیار به ایشان افتخار می کنم و برایشان آرزوی موفقیت دارم. فعلاً خاطراتم را با عکس های اردوهای آن دوران زنده می کنم..