مقایسه صفحه ۵۳ کتاب نگارش فارسی پنجم ابتدایی دبستان شیوه ی دفاع از میهن در زمان گذشته و امروز تحقیق انشا از سایت نکس لود دریافت کنید.

شیوه دفاع از میهن در زمان گذشته و امروز

انشا و مقاله درباره شیوه های دفاع از میهن

با سلام خدمت شما دانش آموزان در این مطلب قصد داریم که جواب نگارش صفحه ۵۳ کتاب نگارش فارسی پنجم دبستان را قرار بدهیم در عنوان این سوال پرسیده شده است که یکی از موضوع های زیر را انتخاب کنید و با استفاده از روش مقایسه سه بند درباره آن بنویسید تان عزیزی که این مطلب را می خوانید شما می توانید انشا های دیگر و سوال‌های دیگر را در کتاب‌های درسی مختلف در گوگل جستجو کنید و در آخر جستجوی خودتان کلمه نکس لود را بنویسید تا انشاهای سایت ما برای شما آورده شود.

شیوه ی دفاع از وطن در گذشته

شیوه ی دفاع از وطن در گذشته مانند شیوه های دفاع از وطن در امروز نیست در آن زمان مردم با جانشان از وطن خود دفاع می کردند این مردم همیاری و دفاع خود را در جنگ تحمیلی عراق علیه ایران تثبیت کردند . اگر کمی نیز به گذشته برگردیم به زمان قبل از انقلاب اسلامی در دوره رضا شاه و محمدرضا شاه نیز می‌توان اشاره نمود فعالیت های انقلابی مردم انقلابی ایران بخصوص در تهران و اطراف شهر تهران باعث حساسیت ایادی شاه باعث زندانی شدن مردمان انقلابی بودشده بود .کوچکترین حرکت انقلابی باعث دستگیر شدن افراد انقلابی زندانی شدن آنها در ساواک به ۲۰ الی ۳۰ سال نیز می رسید و بسیاری از شهدای ما نیز در دوران محمد رضا شاهبدین گونه به شهادت رسیدند.

شیوه ی دفاع از وطن امروز

اما شیوه ی دفاع از وطن امروز از جنگ سخت به جنگ نرم تبدیل یافته است اما جنگ نرم چیست جنگ نرم جنگی است که دیگر کشت و کشتار و آزار و اذیت بدنی و فیزیکی در آن وجود ندارد و فقط مغز و فکر و روح انسانها مورد هجمه دشمن قرار می‌گیرد این جنگ جنگ فرهنگی است. در این جنگ مردم باید بیشتر از خود مراقبت کنند زیرا این جنگ بسیار بسیار بسیار سخت‌تر و دشوار تر از جنگ تن به تن و حضوری است بیاییم با محکم سازی ریشه و اساس زندگی مان جنگ نرم  را که در امروز بیشتر رواج دارد مقابله و محافظت کنیم. نویسنده یسنا.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

نگار باشنگ : در گذشته ها برای دفاع از وطن و قلمرویی که در آن به سرزمین می برند،معمولا با کشورهای دیگر جنگ می کردند. آن روزهایی که پادشاهان سلسله های مختلف درکشور ما حکومت می کردند،مجبور بودند برای اینکه از سرزمین دفاع کنند همیشه سربازهایی را پرورش بدهند و یک لشکر بزرگ بسازند تا اگر روزی کسانی قصد حمله به کشور را داشتند،با آنها بجنگند.

نویسنده : درگذشته برای دفاع از میهن خود از شمشیر ، نیزه ، سپر و وسایلی دیگر استفاده می کردند اما امروزه از تانک ، تفنگ و وسایلی دیگر استفاده می کردند.

نویسنده : ما اکنون با داشتن بهترین تجهیزات باعث شدیم تا دشمن از حمله به ایران بترسد .و اگر جان یکی از هموطنان در مقابله با این جنگ ها گرفته شود تا اخرین لحظه نمی گذاریم خون این هموطن پایمال شود و دشمن هم فکر حمله به ایران را در خیال که نه بلکه در رویا هم نبیند.

نویسنده : شیوه دفاع از وطن در امروز نیست. درآن زمان مردم باجانشان از وطن خود دفاع می کردند ، این مردم همیاری و دفاع خود را درجنگ تحمیلی عراق تثبیت کردند.

نویسنده : در گذشته در جنگ ها سربازان تن به تن می جنگیدند، و با نیزه و شمشیر می جنگیدند.ولی امروزه تن به تن نمی جنگیدند و با تانک و تفنگ می جنگند.

فاطمه کریمی : امروزه انقدر پیشترفت کرده است که با سامانه های موشکی پدافندی وراداری جنگ خود رانرم کنیم.

نگین : امروزه با استفاده از تانک،موشک،تفنگ،نارنجک و…برای جنگ و مبارزه استفاده می شود. اما در زمان گذشته مردم با استفاده از شمشیر،نیزه و… استفاده می کردند..

نویسنده : امروزه برای دفاع از میهن از تانک موشک تفنگ و… استفاده میشود.

نویسنده : امروز مردم با تانگ و موشک و نارنجک از میهن خود دفاع می کنند.

علی : جنگ نرم و نازک شامل هواپیما وموشک هم می شود.

پناه شاهرخی : جنگ امروز هم می تواند از نرم افزارهایی مثل تلگرام ویا ایناستاگرام باشد با مطالبی که بر علیه ایران ودر مورد تکذیب حرف های انسان های مهم ویا حرف های ما که داریم از میهن خودمان دفاع می کنیم که حذفش می کنند ما را بر علیه کشورمان پرورش بدهند ولی ما در جلوی آن ها می ایستیم و از کشورمان دفاع کنیم البته شهادت سردار دلها و مسا فرین هواپیمای اکراین را تسلیت میگویم با تشکر وخسته نباشید به دستندر کاران این سایت خوب.

نویسنده : امروزه کسی برای جنگ نمیرود ولی شاید 91 برن برا جنگ ولی قدیم حدود 170 نفر برای جنگ می رفتند ارین ابی.

ناشناس : به نظر من درباره ترامپ یا هر ادم ایزاد دیگری نباید صحبت کرد
موضوع انشا این است که روش دفاع میهن در زمان گذشته و امروز نه اینده شما دارید درباره ی جنگی که قرار است اتفاق بیفتد ولی هنوز اتفاق نیفتاده است صحبت می کنید و این به این معنی است که شما فرق اینده گذشته و امروز را نمی دانید متن های مرتبط با موضوع انشا را باید در اینجا رواج دادبا تشکر.

نویسنده : شیوه ی گذشته ی انسان های قدیمی که خیلی تفاوت با شیوه ی امروز که با ترامپ بی شاخ
ودوم سر وکله می زنیم خیلی فرق می دارد .شیوهی گذشته در زمان محمد رضا شاه .درگذشته ما انسان ها از میهن عزیزمان دفاع می کردیم و همان طور که دانید ما شاه را با کمک امام خمینی (ر) ایران را از دست آنها نجا ت یا فتیم وهمان که میبینیم سرزمین پر افتخار وبا عظمتی داریم.