جواب فعالیت بحث گروهی صفحه ۵۱ کتاب تفکر و سبک زندگی پایه هفتم جنسیت یک فرد چگونه سبک زندگی او را تحت تاثیر قرار میدهد از سایت نکس لود دریافت کنید.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم کاش بچه ها جواب رو بفرستن.

نویسنده : جنسیت هر فرد ممکن است بر اساس نوع رفتارو برخوردی که در اجتماع و خانه با او میشود زندگی او را تحت تاثیر قرار دهد.
مثال یک دختر در خانه رفتار خوبی با او ندارند و همیشه میگویند که برادرت از تو بهتر است تو چرا به دنیا آمدی ولی خانواده دوستش با او این چنین رفتار نکرده و او را همیشه تشویق میکنند که دختر خوبی است و از به دنیا آمدن آن راضی اند این یک مثال برای رفتار و برخورد در خانه است

نویسنده : برای مثال نوع اعتقاد خانواده بر عمل کرد پسر و دختر تاثیر میگذارد.

مریم : جنسیت یعنی کسی دختر یا پسر باشد پسرها میتوانند در شرایطی حظور داشته باشند که دختر ها نتوانند در انحا حظور داشته باشند.

حسام الدین : بالاخره هر فرد رفتارهای خودشو داره و هر خانواده هم نوع تربیت خودشو داره.از نظر من والدین باید به جای اینکه بزنن تو برجک بچشون و اونو ناراحت کنن باید از فرزندشون درخواستی کنن که فرزندشون قادر به انجام اون کار باشه تا روحیه ی فرزند به هم نخورد و امید داشته باشد.

نویسنده : خب باور ها،علایق ، ترس ها، احساسات و……..یک دختر با یک پسر فرق زیادی دارد . توجه پدر و مادر به کسی که با احترام و مودبانه سخن بگوید بیشتر است.

نویسنده : ممکن است در دختری استعداد ورزشی زیاد باشد اما به خاطر شرایطی که دارد نتواند ورزش را ادامه دهد ….. و به همین دلیل هیچ وقت ورزشکار خوبی نخواهد شد.

بیتا راد : و ممکن است پسری استعداد گل دوزی داشته باشد و به خاطر پسر بودنش از گل دوزی کردن خجالت بکشد و هیچ هنگام این کار را انجام ندهد 👦👧امیدوارم در زندگی موفق و سربلند باشی.

آیدا : چرا کف آشپزخانه و حمام و سطح خیابان ها را کمی شیب دار می سازند.

حدیث : ممکن است دختری استعداد برای درس خواندن داشته باشد ولی با فرهنگی که خانواده او دارد (به پسر ها اهمیت بیشتری دهد)نتواند درس را ادامه دهد.

نویسنده :‌منظور از جنسیت مونث و مذکر بودن یک فرد است
جنسیت یک فرد موجب میشود که هر فرد بتواند یک کار را انجام دهد مثلا مرد نمیتواند روسری سر کند.