آدرس و شماره تماس خیرین وام دهنده

را از سایت نکس لود دریافت کنید و از نزدیک ترین خیر که میتونین کمک بگیرین و نظراتتونو بزارین . در بین ایرانیان از قدیم و الایام کار نیکو و کمک به یکدگیر رایج بوده است و مردم اینکار را میکردند و در این میان خیرینی که توانایی بیشتری داشتند کارهای بزرگتری انجام میدادند .

آدرس و شماره تماس خیرین وام دهنده

مدرک و سند این حرف ما منشور حقوق بشر که به دستور کوروش بزرگ نوشته شده است و ابیات شاعران بزرگی همچون سعدی که میفرماید ” بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضو ها را نماند قرار ” است .

در حال حاظر و با گذشت چندین هزار سال خوشبختانه رسم و رسومات از بین نرفته است و مردم به یکدگیر کمک میکنند . مخصوصا در این وضعیتی که اکثر مردم به دلایلی از وضعیت خوبی (مخصوصا وضعیت مالی) برخور دار نیستند . دیوار مهربانی نیز یکی دیگر از سند های حرف های ما است .

شماره خیرین پولدار و وام دهنده :

در میان مردم نام برخی خیرین بزرگ میدرخشد و برخی به صورت گمنام فعالیت میکنند ، فعالیت این خیرین به صورت های مختلف است . از ساخت مدرسه و بیمارستان و پل گرفته تا کمک های مالی به نیازمندان و حتی فراهم کردن کار برای بیکاران و… . خوشبحتانه تعداد اینگونه افراد در کشور ما کم نیست و از وجود آنها بهره مند هستیم و به آنها افتخار میکنیم .

اسامی و شماره تلفن ها به دلیل نداشتن اجازه از خیرین در سایت قرار نمیگیرند!

خیرین وام دهنده

حجت خیری : سلام من حجت خیری ازاذربایجان غربی دراینجاکارنیست ومن با همسرم ومادرشوهرم ودوبچه ام زندگی میکنیم وخانه ندارم وله کارنیازدارم توروخداکمکم کنیدتاپیش زن بچه شرمنده نباشم.