تحقیق کنید صفحه ۱۰۷ کتاب هدیه های آسمانی پنجم دبستان  این قهرمانان در پیروزی انقلاب اسلامی ایران نقش مهمی داشتند درباره ی یکی از آنها و نقش او در انقلاب تحقیق کنید و به کلاس گزارش دهید از سایت نکس لود دریافت کنید.

تحقیق صفحه ۱۰۷ کتاب هدیه های آسمانی پنجم دبستان

با سلام خدمت دوستان عزیز در این مطلب تحقیق درباره صفحه ۱۰۷ کتاب هدیه های آسمانی پنجم دبستان را قرار خواهیم داد و عنوان این سال اینگونه است که تحقیق کنید این قهرمانان در پیروزی انقلاب اسلامی ایران نقش مهمی داشتند درباره ی یکی از آنها و نقش او در انقلاب درگیر کنید و به کلاس گزارش دهید اگه شما عزیزان این تحقیق را انجام داده در نظرات پایین سایت برای ما بفرستید تا با اسم شما در این مطلب قرار بگیرد.

اسم شهید بزرگواری که عکسشون کنار شهید مطهری هست : شهید مفتخ

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

فاطمه احمدی : این قهرمانان در پیروزی انقلاب اسلامی ایران نقش مهمی داشتندمانند شهید بهشتی شهیدمفتح شهید رجایی شهید باهنرو شهید مطهری.

نویسنده : محمد مفتح معروف به شهید مفتح (۲۸ خرداد ۱۳۰۷ در فامنین – ۲۷ آذر ۱۳۵۸ در تهران) روحانی شیعه ایرانی بود. وی تحصیلات حوزوی را در قم نزد علمایی چون سید روح‌الله خمینی، سید حسین طباطبایی بروجردی و سید محمدحسین طباطبایی دنبال نمود. همچنین تحصیلات جدید را در رشته فلسفه دنبال نموده و موفق به اخذ درجه دکتری در این رشته گردید. وی قبل از پیروزی انقلاب، با چاپ مقالات متعدد در روزنامه‌ها و مجلات اسلامی و ایراد سخنرانی در شهرهای مختلف به مبارزه سیاسی با حکومت پهلوی می‌پرداخت که در نهایت این فعالیت‌ها منجر به تبعید وی به زاهدان گردید. او در دهه ۵۰ مسجد قبا را تأسیس نموده و امامت نماز جماعت را در آن عهده‌دار شد. پس از پیروزی انقلاب اسلامی و بازگشت روح‌الله خمینی به ایران یکی از اعضای اصلی تشکیل دهنده کمیته استقبال بود و سرپرستی کمیته ۴ انقلاب اسلامی و دانشکده الهیات را برعهده گرفت.
مفتح در ۲۷ آذر ۱۳۵۸ هنگام ورود به دانشگاه تهران توسط گروه فرقان هدف گلوله قرار گرفت و به همراه دو محافظش در مقابل دانشکده الهیات دانشگاه تهران با رگبار گلوله کشته شد.