جواب صفحه ۱۲۶ و ۱۲۷ کتاب تفکر و سبک زندگی پایه هشتم فعالیت در منزل تصویر زیر را به دقت مشاهده کنید و به پرسش ها پاسخ دهید از سایت نکس لود دریافت کنید.

جواب صفحه ۱۲۶ و ۱۲۷ تفکر هشتم فعالیت در منزل

با سلام خدمت دوستان عزیز در این مطلب قرار است که برای شما عزیزان جواب صفحه ۱۲۶ کتاب تفکر و سبک زندگی فعالیت در منزل را قرار بدهیم یک عکس داده شده است که نوشته شده است با توجه به عکس به پرسش ها پاسخ دهید و جواب را به زودی قرار خواهیم داد و اگر شما عزیزان جواب را می دانید برای ما در نظرات پایین سایت بفرستید عنوان های سوال اینگونه است برداشت شما از این نقاشی چیست به نظر شما هر یک از عناصر به کار رفته در این نقاشی نماز چه هستند و چه مفهومی را القا می‌کنند اشیا و موجودات رنگ ها به کار رفته است و حالت اشیا موجودات و غیره به نظر شما مهمترین عنصر این تابلو چیست برای این تابلو یک نام پیشنهاد کنید.

جواب بچه ها در نظرات پایین صفحه

تین تین : میتواند منظور از تلاش و همکاری باشد ک همه با هم بتوانند کار بزرگی انجام دهند.

نویسنده : نماد فرار.

نویسنده : از نظر من نابودی کره زمین نشون میده.

ناشناس : به نظر من داره خشکسالی رو نشون میده.

ناشناس : به نظر من نماد کار جمعی انجام دادن است.

مصطفی :‌ برداشت شما از این نقاشی چیست =خشکسالی رسیده وهمه در حالت فرار دومی=فرار از آنجا با قایق سومی=خشکسالی در کشور ها آخری نام تابلو=آخرت .

ناشناس : در جواب متین=چون در اینجا افرادی در حال درست کردن چیزهایی هستند که خودشان خراب کرده اند و افرادی در حال فرار هستند
این نشانه زندگی در دنیا چون زندگی بالا و پایین هایی دارد که اگر فرار کنیم چیزی درست نمیشود و بدتر کار را خراب کرده ایم.

ناشناس : نشون میده که ما توی دنیای هستیم که میتوانیم چیزهایی را که خراب کرده ایم درست کنیم و خورشید در اینجا نشانه امید به اینده است
نام این تابلو هم می شود زندگی گذاشت.

نویسنده : به نظر من با همکاری هم توانستند تخم مرغ را بشکنند و به نور و اب برسند که در واقع همان باتلاش وهمکاری توانستند پیشرفتی حاصل کنند و عصری جدید را در زندگی خود رقم زنند..

نویسنده : به نظر من با تابش بر زمین گیاه رشد می‌کند ولی اگر این تابش نور خیلی سوزان باشد باعث از بین رفتن اجزای زمین میشه و انسان ها با مشکلات زیادی روبرو شده.

نگار‌ : مهمترین عنصرش میتونه یه معنی مهم داشته باشه اونم اینه که انسان ها تا نابود شدن زمین هم کنار هم هستند.

نویسنده : Skynet دشمن ما است و اگر آن راه اندازی شود مرگ همه ما تضمین شده است پس باید Myles و John Connor را از بین ببریم ..

ناشناس : پیام تصویر اینست که قدر چیزهایی را که داریم ،بدانیم ودرست استفاده کنیم بعنوان مثال اگر از اب درست استفاده نکنیم با بحران شدید مواجه خواهیم شد..

نویسنده :‌برداشت من از این نقاشی اینه که افراد دو دسته اند اگر به افرادی که پر لیوان را نگاه می کنند بگویید در این تصویر چه می بینید می گویند خوشیدی که طلوع کرده است و همکاری مردم ولی اگر به افرادی که نیمه ی لیوان را می بینند بگویید در این صفحه چه میبینید می گویند خشکسالی و…..

ابراهیم زاده :‌ هر متولد دوباره ای به زندگی روشنایی میتلبد حتی متولد خورشید که خودش دارای روشنایی است.

نویسنده : ناشناس: به نظر من نشان دهنده ی این است که انسان ها در حال رفع مشکلی بزرگ با همکاری هم هستند( شکستن تخم مرغ با کمک یکدیگر میتواند تلاش برای رفع قحطی باشد) که متاسفانه برخی از افراد از این مشکل بزرگ بیم دارند و در حال فرارند اما انسان های کوشا پس از تلاش بسیار و یاری همدیگر توانستند قحطی را محار کنند..

فرنیا : آغاز زندگی کره از وقتی که خورشید متولد شد شروع شد هنگامی که خورشید پرتوش را به زمین هدیه میدهد..