جواب صفحه ۱۴۳ کتاب تفکر و سبک زندگی فعالیت در منزل والدین شما برای کاهش عصبانیت یکدیگر چه کاری انجام میدهند درباره پیامد عصبانیت شدید یک خاطره کوتاه بنویسید از سایت نکس لود دریافت کنید.

جواب فعالیت درمنزل صفحه ۱۴۳ کتاب تفکر هشتم

با سلام خدمت دوستان عزیز در این مطلب قرار است که جواب سوالات والدین شما برای کاهش عصبانیت یکدیگر چه کاری انجام میدهند درباره پیامد عصبانیت شدید یک خاطره کوتاه بنویسید فعالیت در منزل صفحه ۱۴۳ کتاب تفکر و سبک زندگی هشتم پایه کلاس هشتم برای شما عزیزان جواب این بخش را در ادامه مطلب قرار خواهیم داد و اگر شما عزیزان جواب و پاسخ این بخش را می دانید برای ما در نظرات پایین بفرستید تا این مطلب را تکمیل کنیم.

جواب بچه ها در نظرات پایین صفحه

نویسنده : سعی میکنند با صحبت کردن مشکل خود را حل کنند.

نویسنده : با هم همدردی میکنند و سعی میکنند عواقب کار را یاد اوری کنند و بگویتد که عصبانیت انها چه ثمراتی دارد و ممکن است باعث یک اتفاق جبران ناپذیر شود و برای کاهش عصبانیت یه لیوان اب بخورند.

نویسنده : سعی میکنند انها را به یک مشاوره داخل خانواده دعوت کنند و عصبانیت انها را کاهش بدهند.

منیره : سعی می کنم وقتی خانواده‌ام اعصبان یت هستن چیزی نگویم وبعدن با انها درباره‌ی این مو ضوع صحبت کنم.

نویسنده :
سعی میکنم بیشتر روی اعصابشون راه نرم ک اروم بشن و یک لیوان اب بخورن و باهاشون همدردی کنم و همینطور اگر اشتباه کردم عذر خواهی کنم.

زهرا :‌پنجره هارا می بندد تا صدا به بیرون نرود ودر عین حال ک پنجره را میبندند به همسایه ای که از پنجره به خانه ما نگاه میکرده تا دعوا را ببیند فوش گنده می دهد و مادرم هم لباس هایش را میپوشد تا برود اما پدرم نمیگذارد و از موهای مادرم میگیرد و میکشد و مادرم سکته میکند و امبولانس می اید و ….

نویسنده :
سعی می‌کنند خود را به جای طرف مقابل قرار دهند و شرایط او را بهتر درک کنند (همدردی کنند) و به او کمک کنند..
.