جواب صفحه  ۱۴۹ کتاب تفکر وسبک زندگی پایه و کلاس هشتم تصور کنید که یکی از دوستان شما مدت یک هفته است که دچار افسردگی شده است و برخی از علائم افسردگی در او به وجود آمده است برای درمان دوست خود چند راه حل پیشنهاد کنید از سایت نکس لود دریافت کنید.

چند راه حل برای حل افسردگی برای دوست خود تفکر هشتم

با سلام خدمت همه دوستان عزیز در این مطلب قرار است که جواب فعالیت ۳ انتخابی صفحه ۱۴۹ کتاب تفکر و سبک زندگی پایه و کلاس هشتم برای شما عزیزان قرار بدهیم از شما عزیزان درخواست می‌کنیم که اگر جواب این بخش را می دانید برای مادر نظرات پایین سایت بفرستید تا جواب این مطلب را سریع تر از گذشته برای شما تکمیل کنیم و در ادامه مطلب قرار بدهیم.

نویسنده : با مشورت خانواده او را به پیش یک روان پزشک میبریم وبه توصیه های روان پزشک عمل میکنیم در اکثر شرایط او را شاد میکنیم.

ابوالفضل علیپور : ابتدا در باره ی علت افسردگی خود بیندیشد و اینکه آیا دلایل دیگری نیز وجود دارد
به همه ی راه حل های ممکن برای کاهش افسردگی فکر کند مثل رفتن به سفر و طبیعت و دعوت از دعوت یکی از بستگان نزدیک برای ارتباط نزدیک تر و دادن امید به آینده
سپس:
۱ در باره ی پیامد هر راه حل خوب فکر کند
۲ بهترین راه حل را انتخاب کند
۳ برنامه ی عمل خود را به اجرا بگذارد
۴ نتیجه ی کار را مورد ارزیابی قرار دهد
و اگر اقدامات او به نتیجه ی کافی نرسید به روانشناس مراجعه کند.ک

محمد طاهر : زارع :‌به او به پارک ، مکان های تفریحی و… بریم و قدم بزنیم و در حین قدم زدم یگوییم که بیا ورزش کنیم چون ورزش برای افسردگی و بدم مفید است..

ستاره : برای او محیط سرگرم کننده ایجاد کنیم که کمتر به مشکلاتش فکر کند در این راه از دوستان دیگر هم میتوانیم کمک بگیریم.

محمد رضا :‌ کمک بزرگی که ما نسبت به افراد افسرده این این است که با آن ها خوب حرف بزنیم و به به حرف هایشان خوب توجه کنیم.

نویسنده : ☹☹😦😦اورا به محیط های مفرحی مانند پارک شهربازی کوهنوردی و… ببریم‌وسعی کنیم ذهن اورا از بند زنجیر های دنیوی آزاد کنیم ذهنیت آینده نگری را در او ایجاد کنیم 😀😀🤣.

M.H: او را پیش روانپزشک می برم و هر چه روانپزشک گفت گوش می کنیم و اینجوری افسردگی او را خوب می کنیم

نویسنده : سعی کنیم با او بیشتر حرف بزنیم و با او به مکان های تفریحی ببریم به پدر ومادر او خبر بدهیم.