فعالیت در منزل صفحه ۱۵۰ تفکر و سبک زندگی پایه هشتم با مراجعه به تجربیات خود و اعضای خانواده درباره شیوه هایی که افراد برای کاهش افسردگی و دستیابی به شادی به کار می برند تحقیق کنید و نتیجه را به کلاس گزارش دهید از سایت نکس لود دریافت کنید.

راههای رسیدن به شادی و دوری از افسردگی

با سلام خدمت دوستان عزیز در این مطلب از تمرین فعالیت در منزل صفحه ۱۵۰ کتاب تفکر و سبک زندگی پایه و کلاس هشتم سوال با مراجعه به تجربیات خود و اعضای خانواده درباره شیوه هایی که افراد برای کاهش افسردگی و دستیابی به شادی به کار می برند تحقیق کنید و نتیجه را به کلاس گزارش دهید پرسیده شده است که جواب را در ادامه مطلب قرار خواهیم داد و اگر شما عزیزان جواب این بخش را نوشتید برای ما در نظرات پایین سایت ارسال کنید.

جواب بچه ها در نظرات پایین صفحه

نویسنده : برای درمان افسردگی باید سعی کنیم خود را در مکان های شلوغ قرار دهیم و افکار مثبت را در ذهن مان جایگزین افکار منفی و غیراخلاقی کنیم.شایان بیگلری.

اسی : فردی که افسرده است باید اهنگ گوش بدهد و برقصت و به جاهایی مثل تولد و عروسی و… برود.

نویسنده : باید به چیز هتی خوب فکر کنیم افکار وعقاید خود را تغییر دهیم و خوشحال باشیم.

میترا شیرمحمدی : فردی که دچار افسردگی شدع است بهتر است که افکار منفی و احساس ناامیدی و…را از فکر خود بیرون کند و به کارهای مثبت ومحیط های شلوغ و مهمانی های شادی شرکت کند و به هیچ چیزی غیر از موقعیتش فکر نکند..