صفحه ۴۴ کتاب نگارش فارسی کلاس ششم متن زیر را تا یک بند ادامه دهید وطنم را دوست دارم به صورت کامل و رایگان از سایت نکس را دریافت کنید.

فعالیت نگارش فارسی ششم دبستان

متن وطنم را دوست دارم را تا یک بند ادامه بدهید

با سلام خدمت دوستان عزیز در این مطلب می‌خواهیم درباره سوال صفحه ۳۸ کتاب نگارش فارسی ششم حرف بزنیم در این صفحه یکی از دوستان ما برای من یک خط فرستادند که جوابش اینگونه می‌شود وطنم را دوست دارم و برای هر کاری می کنم می خواهم از بدنم در برابر دشمنان دفاع کنم من یک وجب از خاک وطنم را به هیچ کسی نمی دهم با اینکه وضع اقتصادی وطنم خراب است ولی ما باید همت کنیم و با کنار هم و با کمک یکدیگر بدنمان را دوباره بسازیم و قدرتمندتر از همیشه مقابل دشمنان ایران بایستیم.

پاسخ وطنم را دوست دارم را تا یک بند ادامه بدهید

وطنم را دوست دارم… چون وطنم زیباست. چون وطنم تاریخی کهن دارد. چون شهیدان زیادی برای حفظ این خاک خون خود را نثار کردن و …

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

مریم : وطنم را دوست دارم چون ما ایرانیان بخاطر شهیدان زنده هستیم

مینا امیدوار : وطنم را دوست دارم چون وطنم زیباست وباید باشجاعت و با کمک یکدیگر از وطنمان مراقبت کنیم همیشه آماده ی جنگ باشیم وسربازی وفا دار وطن باشیگ دوستت دا رم وطنم جانم را فدایت میکنم.

سما صادقی : وطنم را دوست دارم چون ریشه ی من اینجاست…در اینجا متولد شدم .اینجا هستم و اینجا خواهم ماند.

صدای بیصدا : چون زیباست و نمی توان فداکاری هایش را توصیف کرد.

باران: وطنم را دوست دارم.. چون تو این وطن دنیا آمدم و تو این وطن بزرگ شدم و همیشه از وطنم مراقبت میکنم.

هانا روحی : وطنم را دوست دارم چون وطنم تاریخی کهن دادند و شهیدان زیادی برای دفاع از این خاک پرپر شدند گویا خاک این وطن را با خون شهیدان شستو شو داده اند و ما وطن را دوست داریم چون در آن احساس آرامش میکنیم و حاضر نیستیم این کشور را از دست دهیم .

نویسنده :وطنم را دوست دارم چوه مانند قلب زنده است مانند کوه استوار است مانند مادر کنارم بود و مانند گل زیبا بود وطنم ای عزیز تر از جانم دوستت دارم.

ناشناس : وطنم را دوست دارم زیرا خانواده ی من در اینجا قرار دارند. چون خاطرات کودکی ام در اینجا ثبت شده. چون خورشید در این وطن هر روز به من تابیده. چون اینجا ایران است سرزمینی ماندگار.

نویسنده : وطنم را دوست دارم چون به خاطر ما سربازان ۲۴ ساعته هوشیار هستند و حواسشان جمع است به خاطر ما وطنم جان من است.

بهار زارع : وطنم رادوست دارم چون من دران زندگی میکنم وخواهم کردواسلام کامل ترین دین دین این وطن است ومردمان زیادی برای دفاع ازاین کشورشهیدشدند.

نویسنده : وطنم را دوست دارم چون در اینجا زاده و بزرگ شدم و خاطرات زیادی در اینجا دارم. وطنم را دوست دارم چون به خاطر حفظش خون های زیادی ریخته شده است و کودکان و نوجوانان زیادی شهید شده اند. وطنم را دوست دارم چون در اینجا تحصیل کردم و درس خواندم.

آرمیتا شهریاری : وطنم را دوست دارم چون نشان دهندای اصالتم است چون ریشهی من است و در اینجا متولد شدم و در اینجا زندگی میکنم و زندگی خواهم کرد و من هیچ وقت نمیتوانم فداکاری هایش را از یادبببرم و تک تک ما باید مانند سربازی از وطنمان ایرا مراقبت کنیم ودر همهی سختی ها ودشواری ها استوار محکم و پایدار باشیم دوستت دارم ای وطن.

نویسنده : من وطنم را دوست دارم زیرا مانند مادر که اندازه ی تمام و دنیا و دوستش دارم باید از آن برابر دشمنان سرسخت و سهم گین محافظت کنیم.

نویسنده : وطنم را دوست دارم چون ریشه ی اصلی من اینجاست.
چون خاطرات کودکی ام در اینجا ثبت شده….
وطنم را دوست دارم چون خورشید در این وطن هر روز بر من تابیده و مهتابش مرا خوابانده
وطنم، ایرانم، سرزمین ماندگار و عزیز تر از جانم دوستت دارم 💖💖

مهسا : زیرا جوانان زیادی بخاطر وطن جان خود را فدا کرده اند وطنم دوستت دارم زیرا مانند سرودی جاودانه از اعماق وجودم شنیده می شوی دوستت دارم زیرا مانند کوه دربرابر غصه ها استواری و قهرمان قصه هایی دوستت دارم زیرا هر جا که بروم با افتخار پرچمم را بالا میبرم و می گویم وطن من ایران است.

دانیال : وطنم را دوست دارم زیرا وطن آزادی من است من با تمام وجود وطنم را دوست دارم من تلاش میکنم تا مردی مفید برای جامعه ی وطن شوم.

امام قلی چش سیا : ما ایران دوست داریم از جنگلهای سرسبز خزر که از دست دادیم فروختن به روسیه تا خلیج فارس نیلگون هرمز بندرعباس که این قرادد چندین ساله به روس چین ما نمیزاریم یک وجب از خاک وطنمان بفروشن ما نسل رستم سهراب هستیم به امید اینده اباد ایران ازاد.

حجت الاسلام قمی : ما ایران دوست داریم تاریخ چندهزار ساله حکومت دوهزار پانصد ساله شاهنشاهی افتخار میکنیم و ازطوایف اقوام مختلف یهودی مسیحی ارمنی مسلمان اهل سنت وتشعیه زندگی برابری و برادری بدون تفرقه و توهین میخواهیم نه حکومت ظلم دیکتاتوری ستمگر ترور خونخوار به امید روزهای خوب وایران اباد .