مقایسه انشا درباره صفحه ۵۳ کتاب نگارش فارسی پنجم وسایل سفر در گذشته امروز و فردا یک بند با موضوع متن کوتاه از سایت نکس لود دریافت کنید.

وسایل سفر در گذشته امروز و فردا

وسایل سفر در گذشته امروز و فردا نگارش پنجم

با سلام خدمت همه دوستان عزیزی که وارد این سایت شده و در صدد این هستید که جواب این مطلب را پیدا کنید شما عزیزان باید این را بدانید که همه سوالات کتاب ها در اینترنت وجود ندارد و ما این سوال ها را در سایت ایجاد کردیم تا شما عزیزان برای ما آن را بفرستید و در نظرات منتظر جواب این مطلب از سوی شما هستیم شما اگر این جواب را برای ما بفرستید و سریعتر می توانیم این مطلب را تکمیل کنیم و در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

وسایل سفر در گذشته امروز و فردا صفحه 53

در گذشته در سفر کردن به سختی و با ل شفقت و رنج سفر صورت می‌گرفت مسلح کسانی که به سفر معنوی حج مشرف می‌شدند ماه ها طول میکشید که حاجیان به مکه برسند و مناسک عبادی آنها را انجام بدهند گاهی در طول این مدت بیمار می‌شدند و میمردم ولی رفته رفته با پیدایش ماشین و در سال‌های اخیر قطار و هواپیما تمام سفرها برای انسان ها بسیار راحت تر شده و با صرف زمان کم حتی هزینه که می‌توان از یک نقطه جهان به نقطه دیگر رفت امروزه در عصر تکنولوژی سرعت در ارائه اطلاعات سرعت در زندگی ماشینی سرعت در فضای مجازی و اینترنت سرعت در دریافت اخبار یکی از مهمترین مولفه ها و عوامل موفقیت و قطعا سرعت در حمل و نقل نیز در این زندگی نقش مهمی دارد.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

نویسنده : مردم در گذشته برای سفر از درشکه استفاده میکردندولی امروز خیلی راحت از ماشین های شخصی استفاده میکنند.

زینب محمدی : سلام به نظر من که مردم در زمان های قریم بیشتر با شتر، اسب ، گاری و ….. به سفر خود می رفتند اما امروزه ماشین ها و هواپیما ها و خیلی چیز های دیگر اختراع شده اند و مردم با ماشبن به سفر خود راحت تر و آسوده تر می روند.

الناز محمدی : در گذشته مردم از درشکه استفاده میکردند و اکنون هم از خودرو،موتور سیکلت،اتوبوس و مینی بوس و…استفاده میکنند.در آینده،اختراعات جالبی ساخته خواهد شد که راحتی بیشتری برایمان داشته باشد.

ستاره ربیعی : سفرامروزمانندماشین.هوپیما.قطارو….اختراع شده است ودرگذشته باالاغ.شتر.اسب.کالسکه.وباکاری های چرخ دارحرکت میکردند.

نویسنده : در زمان های قدیم مردم بیشتر با شتر وقاطرواسب گذاری سفر میکردند و بعضی از مردم پیاده سفر میکردند.کسانی که به سفر معنوی حج مشرف می شدند ماه ها طول میکشید که حاجیان به مکه برسند گاهی در طول این مدت بیمار میشدند و میکردند.

درسا کاویان پور : سلام من نوشتم که مردم در گذشته از اسب و گاری و مرکب استفاده می کردنند و امروزه مردم از وسایلی مانند ماشین هواپیما قطار استفده میکردنند.

فرزین یوسفی : در قدیم ماشین و هواپیما وجود نداشت برای همین هوا همیشه پاکیزه بود ولی امروزه با این وسایل هوا همیشه آلوده است . خیلی ها فکر میکنند سفر با این وسایل بهتر است چون سریع تر است اما در واقع اشتباه میکنند و باید این روش را تصحیح کرد مثلاً به جای ماشین شخصی از قطار استفاده شود.

ریحانه شریفانی : درقدیم به پشت شترهاجهاز می بستند تا دران استراحت کنند ولی حالا به راحتی پشت ماشین استراحت می کنیم.

نویسنده : درگذشته ها با شتربه سفرمی رفتندوبه پشت شترها جهازمی بستندتابتواننددران استراحت کنندوخیلی سختی می کشیدند ولی حالا به راحتی پشت ماشین استراحت می کنیم ولی درقدیم هوا پاک تربودولی حالا هوا بخواترماشین ها هواالوده است.

زهرا هزار خونی : حمل و نقل درگذشت بسیار سخت بوده به همین دلیل انسان ها تصمیم گرفتند که از جیز های پیشرفته تری استفاده کنند.

ناشناس : درگذشته سفر رفتن خیلی سخت بود درگذشته هوا الوده نمی شد چون که با درشکه با ألاق سفر می کردند سفر طولانی انجام می گرفته اما الان خیلی راحت شده چون ماشین امد وهوا خیلی الوده می شود

هلیا : در گذشته از چهار پایان استفاده میکردند اما حالا با وسایل نقلیه در گذشته در سرما و گرما سفر میکردند اما حالا اگر سردشان بشود از بخاری ماشین استفاده میکنند و اگر گرمشان بشود از کولر ماشین استفاده میکنند در گذشته سرعت نداشتند اما حالا با استفاده از وسایل حمل و نقل سرعت دارند.

عسل شیرازی : به نظرمن مردم قديم ازگارى وشترو……استفاده مى كردند اما العان به راحتى از هواپيما وقطارو………