صفحه ۸۲ کتاب نگارش فارسی پنجم دبستان قصه ی شعر کاجستان را به نثر ساده بنویسید از سایت نکس لود دریافت کنید.

قصه شعر کاجستان را به نثر ساده بنویسید

ساده سازی شعر کاجستان به نثر ساده

با سلام خدمت همه عزیزانی پنجم ابتدایی که در حال یافتن سوال برای صفحه 82 کتاب نگارش فارسی پنجم ابتدایی دبستان هستید قصه شعر کاجستان را به نثر ساده بنویسید را در این مطلب قرار خواهیم داد و در ادامه مطلب شما می توانید در آینده نزدیک جواب این شعر را به صورت خلاصه سازی دریافت کنید شما نیز اگر این متن را نوشته اید برای مادر نظرات پایین سایت ارسال کنید تا با اسم شما در سایت قرار بدهیم.

ساده نویسی شعر کاجستان پنجم ابتدایی

در خارج از روستا و در کنار خطوط برق دو تا کاج رشد کردند. سال های طولانی، رهگذران آن ها را همانند دو تا دوست می دیدند. در یکی از روز های پاییزی و در زیر رگبار و باد شدید، یکی از کاج ها خم شد و روی دیگری افتاد. این کاج به کاج دیگری گفت: ای دوست مرا ببخش و کمکم کن. میبینی که ریشه هایم از خاک بیرون زده است. لطفا مرا چند روز تحمّل کن.

کاج همسایه گفت : من دوستیمان را از یاد نمی برم. شاید این اتّفاق هم روزی برای من بیفتد. وقتی باد این مهربانی را دید، آرام گرفت. کاج آسیب دیده هم، کم کم بهتر شد و پا گرفت و سالم شد. سال ها می گذشت و میوه های این کاج ها روی زمین می ریخت و دانه ها به آسانی در زمین ریشه می کردند. باران نیز می بارید و درختان بسیار دیگری در این مکان رشد کردند و پر از کاج شد. چندی بعد، روستای ما کاجستان نام گرفت.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

نویسنده : زندگی نامه‌ای درباره‌ی محمود احمدی‌نژاد و در نهایت به این دلیل که در این زمینه به این ترتیب که برای شما ارسال می شود و در این زمینه به این ترتیب که برای شما ارسال می شود تا از طریق سایت ها به.

نویسنده : فقط دراول این شعر نباید می نوشتیم خطوط برق باید می نوشتیم درپهلوی سیم های تلفن دوکاج باهم رشد کردند😊☺المیراتاجیک هستم ❤وآرزو دارم این کرونا زود از این جابرود چون دارم میمیرم ازدست قرنطینه خخخخخ💔دوستتون دارم .

سوین : کارتوماجراجراجویی در پاریس را نمی توان در یک کلمه توصیف کرد دختر کفشدوزکی و گربه ی سیاه واقعا معجزه آسا هستند و امیدوارم که قسمت ۲۳فصل ۳ را دیده باشید . ممنون خداحافظ شما.

بهمن :‌خوب بود ولی اول شعر رو نباید میگفتین درکنار خطوط سیم برق. باید می گفتین در کنار خطوط سیم پیام..