جواب و پاسخ به صفحه ۹۵ کتاب تفکر و سبک زندگی هشتم خودپنداره یک فرد با گذشت زمان تغییر میکند آیا می‌دانید چرا از سایت نکس لود دریافت کنید.

علت تغییر خودپنداره یک فرد با گذشت زمان

با سلام خدمت شما دوستان عزیز در این مطلب قرار است که جواب فعالیت ۲ صفحه ۹۵ کتاب تفکر و سبک زندگی پایه و کلاس هشتم را برای شما عزیزان قرار بدهیم در عنوان این سوال آمده است که خودپنداره یک فرد با گذشت زمان تغییر می‌کند آیا میدانید چرا خود پنداره امری آموختنی است و در نتیجه ارتباط با والدین اعضای خانواده دوستان معلمان افراد جامعه محیط و کسب تجربیات تازه باور یک فرد در مورد خود شکل می‌گیرد ما جواب این بخش در ادامه مطلب قرار خواهیم داد و اگر شما عزیزان جواب این بخش را نوشته اید برای ما در نظرات پایین سایت ارسال کنید تا با اسم شما در همین مطلب قرار بدهیم.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

نویسنده : چون در نتيجه ي ارتباط با خانواده،دوستان،والدين،معلمان و…. و درك و شناخت از توانايي هاي خود و تجربه كردن است كه با گذر زمان بدست مي آيد و تاثيراتي كه از ارتباط با اطرافيامون (كه ميتونه دوست اقوام هم كلاسي … باشه) مي پذيريم و درس گرفتن از تجربيات گذشته.

نویسنده :‌بله،خودپنداره امری آموختنی است و انسان با کسب اطلاع از ضعف ها،مشکلات وکمبود های خود و تلاش در جهت رفع آنها می تواند خودپنداره ی منفی را به خود پنداره ی مثبت تغییر دهد و بالعکس.

ستایش : مااز نظر جسمی وذهنی و… رشد می کنیم و در محیط اطرافمان تغییراتی ایجاد میشود که باعث میشود نظر مان درباره خود و وضعیتمان (خود پنداره)دچار تحول شود..

مهسا نادری :‌چون ما با گذشت زمان تجربیات بیشتری بدست میاریم و در موقعیت های مختلفی قرار میگیریم بر اساس چگونه مقابله ما با موقعیت های مختلف خود پنداره ما نیز دچار تغییر میشود.