صفحه ۹۷ کتاب تفکر وسبک زندگی درباره خودت فکر کن تا چه اندازه خودت را قبول دارید چه چیزهایی تو را از دیگران متفاوت کرده است توانایی های تو چیست نقطه ضعف های تو کدام است پاسخ سوالات را روی یک برگه کاغذ بنویسید و برخی از آنها را در کلاس بخوانید از سایت نکس لود دریافت کنید.

چه چیزهایی تو را از دیگران متفاوت کرده است

با سلام خدمت شما دوستان عزیز در این مطلب قرار است که سوال فعالیت ۴ صفحه ۹۷ کتاب تفکر وسبک زندگی هشتم با عنوان درباره خودت فکر کن تا چه اندازه خودت را قبول دارید چه چیزهایی تو را از دیگران متفاوت کرده است توانایی های تو چیست نقطه ضعف های تو کدام است پاسخ سوالات را روی یک برگه کاغذ بنویسید و برخی از آنها را در کلاس بخوانید به یاد داشته باشید که اگر به نقاط ضعف خود آگاهی پیدا کنید برای برطرف کردن آنها تلاش خواهید کرد این جواب را در ادامه مطلب قرار خواهیم داد و اگر شما این بخش را نوشته برای مادر نظرات پایین صفحه بفرستید تا با اسم شما در این مطلب قرار بدهیم.

ساناز :‌من هم افسردگی گرفته بودم تا حدی که خواستم خودکشی کنم
اما با روانشناس تونستم به حالت عادی خودم برگردم.

نویسنده : خودمو قبول دارم حتی واسه رسیدن ب هدفامم تلاش می‌کنم ولی نادیدن میگیرن واسشون مهم نیستم.:)خلاصع بقیه خیلی بهتر از مننن خوشبحالشون توانایی های من تکواندو تلاش کردن و ر سی یدن ب هدفم.

هایده :‌خیلی خودم را قبول دارم رفتار ها و علاقه هایم مرا از دیگران متفاوت کرده است نقاط ضعف من نمی توانم احساسات خود را کنترل کنم و در بروض احساسات مشکل دارم.