جواب فعالیت در منزل صفحه ۱۳۵ کتاب تفکر و سبک زندگی پایه هشتم با نظر سنجی از پنج نفر از اعضای خانواده و اطرافیان راه های ایجاد یک مدرسه شاد را بررسی و خلاصه نظرات آنها را در کلاس مطرح کنید از سایت نکس لود دریافت کنید.

جواب فعالیت در منزل صفحه ۱۳۵ کتاب تفکر وسبک زندگی هشتم

با سلام خدمت دوستان عزیز در این مطلب جواب سوال فعالیت در منزل صفحه ۱۳۵ کتاب تفکر و سبک زندگی با عنوان با نظرسنجی از ۵ نفر از اعضای خانواده و اطرافیان راههای ایجاد یک مدرسه شاد را بررسی و خلاصه نظرات آنها را در کلاس مطرح کنید را در ادامه مطلب قرار خواهیم داد اگر شما عزیزان جواب این بخشنامه جدید برای ما در نظرات پایین سایت بفرستید تا با اسم شما در این مطلب منتشر شود.

ساجده : اینکه مدیران به نظرات و خواسته های بچه ها احترام بگذارند و اگر امکان اجرا داشتند خواسته های آنها را اجرا کنند و دانش اموزان هم به مدیران و معلمان احترام بگذارند تا آنها نیز به شما احترام بگذارند و معلم هابا بچه ها بد رفتاری نکنند تا انها جذب درس شوند و مدرسه تمیز و شاد باشد زنگ های تفریح را بیشتر کنند تا استراحت کافی دانش اموزان داشته باشند.

نویسنده : مدرسه شاد مدرسه ای است که در آن والدین و دانش آمموزان و کارکنان مدرسه حقوق متقابل داشته باشند یعنی هر سه حقوق یکدیگر را رعایت کنند مانند این است که یک مثلث حقوق در مدرسه باشد و نکته دیگر این است که مدرسه شاداب باشد یعنی با کمک همدیگر مدرسه را زیباتر کنند با کاشتن درخت و……. و مدرسه شاد مدرسه ای است که بقیش رو خودتون بگید😉😉😉.

نویسنده :‌وبا سلام خدمت دوستان عزیز در این مطلب جواب سوال فعالیت در منزل صفحه ۱۳۵ کتاب تفکر و سبک زندگی با عنوان با نظرسنجی از ۵ نفر از اعضای خانواده و اطرافیان راههای ایجاد یک مدرسه شاد را بررسی و خلاصه نظرات آنها را در کلاس مطرح کنید را در ادامه مطلب قرار خواهیم داد اگر شما عزیزان جواب این بخشنامه جدید برای ما در نظرات پایین سایت بفرستید تا با اسم شما در این مطلب منتشر شود..