صفحه ۱۸ کتاب نگارش فارسی ششم اکنون درباره موضوعی که بیشتر به آن می اندیشید یک بند بنویسید و از واژه های هم معنی استفاده کنید دبستان ابتدایی از سایت نکس لود دریافت کنید.

جواب فعالیت کتاب نگارش ششم دبستان

اکنون درباره موضوعی که بیشتر به آن می اندیشید یک بند بنویسید

برای اینکه در زندگی موفق شویم باید تلاش و برنامه‌ریزی خوبی کنم با دقت و درک بیشتری داشته باشم تجربه دیگران استفاده کنیم و استفاده کردن از تجربه دیگران موجب می شود که اشتباهات آنان را تکرار نکنیم و در زندگی سریعتر به موفقیت برسیم. این یک جواب از یکی از دانش آموزان بود و اگر شما عزیزان متن دیگری دارید در نظرات پایین سایت برای ما بفرستید در همین مطلب قرار داده شود.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

پریچهر : موضوع : خداوند
یار و یاور و دوستی همیشگی، مهربان تر از مادر و زحمت کش تر از پدر، دل سوز تر از مادربزرگ و همراه تر از برادر، اوست.
او خالق و مالک تمام هستی بوده و با نبود او، بودن ما ممکن نیست، توصیف او در کلمات دشوار بوده و توانایی جا گیری خوبی های او در ذهن غیر ممکن است، از رگ به من نزدیک تر و از جان به تن خویش تر است، و کاش همیشه پشت ما ایستاده و سختی هارا بر راه ما هموار سازد.

پریچهر :

موضوع : خداوند
زیبایی های بی کران او ، تمام هستی را در بر گرفته است ، نعمت هایی بی کران ، مهربانی تمام نشدنی ، رفاهی باور نکردنی . به راستی که آفریننده تمام این ها ، کسی جز او نیست که غیر از آرامش و امنیت ، رفاه و آسایش ما چیزی نمی خواهد و دقیقه ای غافل از ما نیست .

آتنا : انسان ها در زندگی خیلی کارای اشتباهی انجام میدهند اما بعد مدتی متوجه اشتباه شان میشوند ولی اون موقع خیلی دیر است.

نویسنده : همه ی ما انسان ها در زندگی به همراه ( پدر و مادر) نیاز داریم چون همراه اولین حرف در تجربه رامیزند. انسان باید غم های خود را کنار بگذارد و به شادی خود ادامه دهد. انسان در برخی مواقع به یک اتاق خالی نیاز دارد که بتواند به همه بدی ها ، خوبی ها، دوروغ ها و کسانی که تا اخر هدفش با او همراه بودند را به یاد بیاورد.

ناشناس : ما باید در زندگی برنامه ریزی کنیم تا در زندگی به مشکل بر نخوریم.

ناشناس : همه انسان ها رفتارشان را در عملشان نمایان میکنند. اگر رفتارمان را درست کنیم ٬قطعا این در را در عملمان نشان می دهیم. باید سوالاتمان را از دیگران بپرسیم و از پرسیدن سوال هایمان نترسیم. بنابراین اشتباهاتمان را بپذیریم. وآن هارا اصلاح کنیم تا در اینده مووفق باشیم وهمه ما را دوست داشته باشند.

ناشناس : همه ما انسان هستیم و باید به همدیگر احترام بگذاریم و هیچ وقت دعوا نکنیم پس سعی کنیم همیشه باطن ما خوب باشد نه ظاهر.

مهدی غبیشاوی : و ما نباید در زندگی خودمون غمگین با دوستان یا یکی از خانواده ما خوب باشیم تا موفقیت داشته باشیم.

سارینا : انسان باید در زندگی روزمره خود احساس رضایت، شادی و سر زندگی داشته باشد نه احساس غم و انده و نگرانی و ناراحتی.

زهرا نوری : انسان ها در زندگی خیلی کارهای بدی انجام میدهند و وقتی پشیمان میشوند که کار از کار گذشته است.

شاه شطرنج : به کبوتر گفتم بنویس گفت قلم ندارم گفتم با پرم بنویس گفت جوهر ندارم گفت با خونم بنویس گفت چی بنویسم گفت بنویس دوستم فراموش نشه.

کیمیا : زندگی رویای خیالی نیست…..زندگی است……. یه کلمه ی ساده هم نیست یه دنیا کلمه سخت و حفظ کردنی است فهمیدن زندگی راحت نیست اگر بود انسان ها یه جای دیگر بودند.