انشا مقایسه درباره صفحه ۵۳ کتاب نگارش فارسی پنجم ابتدایی وسیله گرم کردن خانه ها در گذشته امروز و فردا با موضوع متن کوتاه از سایت نکس لود دریافت کنید.

وسیله گرم کردن خانه ها در گذشته امروز و فردا

وسیله گرم کردن خانه ها در گذشته امروز و فردا

با سلام خدمت دوستان عزیز این مطلب قرار است که انشا صفحه ۵۳ کتاب نگارش پنجم که گفته از وسیله گرم کردن خانه ها در گذشته امروز و فردا را برای شما عزیزان قرار بدهیم ما این مطلب را ایجاد کردیم تا از اطلاعات شما عزیزان استفاده کنیم و تا زمانی که شما عزیزان برای ما جواب این مطلب را بفرستید منتظر خواهیم ماند و پس از این که در پایین برای مجوز را فرستاده این مطلب را برای شما عزیزان تکمیل خواهیم کرد منتظر نظرات شما هستیم.

وسیله های گرمایشی امروز دیروز فردا

وسایل گرمایشی در گذشته بیشتر از جنوب و نفت تامین می‌شد بخاری های چوبی و نفتی گرم کننده های خانه بود ساکنان خانه برای زمستان باید در تدارک نفت و یا هیزوم بودند تا در زمستان با مشکل مواجه نشوند. بعضی موقع ها دود کردن این بخاری‌ها و درست نشدن آن ها هم مشکل ساز میشود.اما امروزه استفاده از گاز طبیعی یکی از پاک‌ترین انرژی هایی است که نه تنها آلودگی هوا به صورت گذشته را ندارد بلکه گرمای زیادی را هم نسبت به نفت و چوب تولید می کند امروزه یکی از بهترین روش‌های گرمایش خانه استفاده از آب گرم در داخل رادیاتور است که همه خانه ها را یکنواخت گرم کرده و آلودگی هوا و مصرف اکسیژن نداشته و مانع آلودگی در خانه می‌شود.

در بعضی مناطق استفاده از صفحات خورشیدی در سقف خانه ها و ذخیره انرژی برای مصارف گرم کردن آب در حمام و رادیاتورهای یکی از بهترین راه های تولید انرژی و کم هزینه است. و در آینده نه چندان دور تولید انرژی از انرژی اتمی و هسته ای که با مقدار بسیار ناچیز از این انرژی می توان انرژی بسیار زیادی به مدت طولانی به دست آورد امروزه دانشمندان هسته ای استفاده از این انرژی مهم را به دست آوردند و کشورمان جزو هشت کشوری است که به فناوری تولید این انرژی ارزشمند دست یافته است.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

نویسنده : در زمان های گذشته برای گرم کردن از کرسی و یابخاری های نفتی استفاده می کردند امروزه برای گرم کردن خانه ها از شومینه شوفاژ و بخاری های گازی که خطر و آلودگی کمتری دارد برای گرم کردن استفاده می کنند.

نویسنده : در گذشته خود را با بخاری ها از نفت وچوبی با نفت مردم گذشته خودشان را گرم می کردن ودر امرزی از وسیله های بخاری های گازی برای گرم کردن خودشان استفاد می کند.

عالی : در گذشته برای گرم کردن خانه از کرسی استفاده میکردند وبعد از کمی پیشرفت علم شوفاژ تولید شد وامروزه که علم پیشرفت ززیادی نسبت به قدیم کرده است چیز های جدید مانند بخاری به وجود امد .وقراراست در اینده باپیشرفت بیشتروبیشتر علم چیز های جدیدو بی خطری تشکیل شود.

علی : در قدیم خانه هارا به کمک شومینه نیز گرم می کردند.

رعنا : درگذشته برای گرم کردن خانه از کرسی اسفاده می کردند ولی اعلان علم پیشرفت کرده و وسایلی مانند:شوفاژ درست شده است و من امیدوار هستم در آینده وسایلی جدید تر به وجود بیاید.

ناشناس : امروزه با بخاری برای گرم کردن خانه استفاده میشود.

مرتضی : درگذشته مردم بیشتر از از منقل های زغالی استفاده می کردن و درمنقل زغال ها که خاکستر شد آنرا به زیر کرسی گذاشته و از آن استفاده میکردند.

حدیث : آنها درگذشته از بخاری خیلی کم استفاده وکردند،چون خانه ی آنها گل بود.

نویسنده : در گذشته مردم برای گرم شدن از کرسی و بخاری های چوبی و نفتی استفاده می کردنند و امروزه مردم برای گرم شدن از بخاری های مجهز و از انرژی هایی که آلودگی کمتری دارد استفاده میکنند و بعد ها با پیشرفت علم دستگاه های بسیاری برای گرم شدن پدید می آ ید.

ستایش : درگذشته با استفاده از کرسی و بخاری نفتی خانه ی خود را گرم می کردند ولی در امروزه از بخاری گازی وازشوفاژ استفاده می کنند.

عالیه مقامی : در گذشته مردم برای گرم کردن خانه های خود از کرسی، بخاری های نفتی ، شومینه و… استفاده می کردند‌ و الان ما از وسایلی که خطر کمتری دارند استفاده می کنیم مانند:شوفاژ وبعد ها با پیشرفت علم دستگاه های بسیاری برای گرم شدن پدید می آید

ریحانه محمدی : در گذشته ها برای گرم کردن از چراغ نفتی استفاده می کنند ولی امروزه از بخاری گازی و شوفاژ استفاده می کنند و با پیشرفت علم انشاءالله وسیله هایی بهتر ساخته شود.

نویسنده : درگذشته ها بیشتر مردم برای زنده ماندن در زمستان به
شهرهای گرم و یا استان های دیگر می رفتند و آنجا ماندگار می شدند.
ولی امروزه با اختراع های بیشتر بخاری دود کش دار ،بخاری های صیار،شوفاژهای پیش رفته زندگی مردم را راحت کرده و خانه های آنها را گرم نموده است.

فاطمه زهرا : قدیما از کرسی استفاده می کردن ولی امروزه از بخاری برقی یا شمینه استفاده می کنند.

نویسنده : با پیشرفت علم چیز های جدید تر حتی دستگاه های خارجی ساخته می شود.

مهسا سادات هاتفی : امروزه از بخاری برای گرم کردن خانه ها استفاده میکنند.

نویسنده : در قدیم از بخاری اتیشی استفاده می شد.

پرسپولیس قرمز : در گذشته بیشتر از کرسی ویا بخاری های چوبی استفاده می کردند اما امروزه از بخاری.

پگاه : در گزشته ها برای گرم کردن خانه از بخاری ها استفاده نمی کردن بلکه کنار خانه هایشان آتشپ درست می کردند.

پانیذ : در قدیم از هیزم اتش درست می کردند و اینگونه خانه خود را و خودشان را گرم میکردند.