وينفرد شفر کیه کیست زندگینامه بیوگرافی عکس  سوابق برنامه رزومه مربی جدید استقلال از نکس لود دریافت کنید. وینفرد شفر مربی آلمانی مسابقه خوبی با تیم‌های آلمانی دارند احتمالاً مربی جدید استقلال تهران خواهد شد و به زودی به تهران سفر خواهد کرد بیوگرافی و زندگینامه این مربی را برای شما در ادامه قرار می دهیم.

وينفرد شفر کیست بیوگرافی

آیا شایعه پیوستن وينفرد شفر به استقلال حقیقت دارد ؟

وینفرد شفر مربی جامائیکا از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶ سرمربیگری این تیم خوب را بر عهده داشته است و پس از ۳ سال مربیگری که این تیم از مربیگری این تیم جدا شده و اکنون در هیچ تیمی مربیگری نمی کند.  گفته می شود که این مربی را یکی از افراد کادر فنی استقلال که انتقاد سختی بر مدیریت باشگاه داشته است به استقلال تهران پیشنهاد داده است.

رزومه و سوابق وينفرد شفر

از سوابق و افتخارات این مربی در اینترنت هیچ اطلاعاتی موجود نیست و به زودی از همین سایت نکس لود برای شما دوستان عزیز خبری سوابق و جزئیات مربی گری و موفقیتهای کاری این سرمربی آلمانی را برای شما قرار خواهیم داد. این فرد مربی گریه کامرون را نیز از سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۴ بر عهده داشت. این مربی یک بار نیز نامزد دریافت جایزه CAF Coach of the Year را دریافت کرد.

عکس وينفرد شفر مربی آلمانی استقلال

عکس وينفرد شفر مربی آلمانی استقلال

عکس وينفرد شفر مربی آلمانی استقلال

عکس وينفرد شفر مربی آلمانی استقلال

عکس وينفرد شفر مربی آلمانی استقلال

بیوگرافی وينفرد شفر

این مربی جدید استقلال که احتمالاً در آینده مربی استقلال خواهد بود و به جایه علیرضا منصوریان به تیم خواهد پیوست ۱۰ ژانویه ۱۹۵۰ به دنیا آمده است یعنی این  سرمربی ۶۷ سال سن دارد .سرمربی جدید استقلال در ماین آلمان متولد شده است به زودی اطلاعات کامل تری راجع به زندگینامه و بیوگرافی و سوابق این مربی آلمانی در همین پست قرار خواهیم داد.

افتخارات وينفرد شفر + کارنامه

قهرمان جام اینتر توتو با کارلسروهه (1996) قهرمانی جام ملتهای آفریقا با کامرون (2002) نایب قهرمانی جام کنفدراسیونها با کامرون (2003) قهرمانی لیگ امارات با الاهلی (2006) قهرمانی سوپر جام امارات با العین (2010) قهرمان جام کشورهای حوزه کارائیب با جامائیکا (2014) نایب قهرمان گلدن کاپ با جامائیکا (2015) .

رزومه کاری وینتفرد شیفر

او در بازی‌های فوتبال نیز شرکت داشت این مربی در تیم موشن گلادباخ بازی می کرد در حالی که هنوز ۳ سال از دوران بازی فوتبال لیگ مانده بود به مربیگری پرداخت حقوق در مشکلات با هم بازی می کرد و در تیم دوم موشن گلادباخ مربیگری را بر عهده داشت. پس از مدتی کارلسروهه اشتوتگارد و تنیس برسی و برلین مربیگری کرد تا اینکه به مربیگری کامرون منصوب شد و در جام جهانی ۲۰۰۲ مقابل آلمان رویارویی گرفت و در یک بازی پربرخورد کشور و زده کارت زرد و دو کارت قرمز در پی داشت ۲۰ بازی را به آلمان واگذار کرد سپس به امارات رفت و در تیم های معروف الاهلی امارات و العین مربیگری کرد العین همان تیمی است که استقلال را ۶ بر صفر برد پس از آن به اسکی باکو رفت و در سال ۲۰۱۱ به تایلند اقدام به زورگیری از سرمربیان ملی پیوست صحبت مربیان آنتن یونایتد تایلند شد از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶ نیز مربی جامائیکا بود.

آیا وینتفرد شیفر برای استقلال خوب است ؟

این مرد پی از ۱۰۸ بازی که در ارزی ملی مربیگری کرد صاحب ۴۲ پیروزی شد ام بیش از ۱۰۰ بازی ملی مربی گری در سه قاره قهرمانی در جام ملت‌های آفریقا و نایب قهرمانی جام کنفدراسیون ها با کامرون قهرمانی در جام کشورهای حوزه کارائیب و نایب قهرمانی گلدن کاپ با جاماییکا نشان می‌دهد که در کل مربی تاثیرگذار و قابل اعتمادی است و جزو کسانی است که نام آلمان را به عنوان یک کشور صاحب بحث و صادر کننده مربی به سراسر جهان بلندآوازه کرد جز ۱۱ مربی آلمانی است که تا درو به پیش از ۱۰۰ بار نشستن روی نیمکت این تیم ملی را دارد که خود بسیار ارزشمند می باشد.

خبری خوش برای استقلالی ها

در کل وینفرد شیفر مربی بسیار واحد زشی برای استقلال خواهد بود و می تواند جام های زیادی با این تیم ایرانی به دست بیاورد و تجربه‌ی نشستن روی نیمکت یک تیم ایرانی تجربه جدید برای این مربی آلمانی خواهد بود. به استقلالی ها امید می دهیم که نگران نباشند و به زودی استقلال قدرتمند به قدرت خود باز خواهد گشت.

رقم قرار داد وینفرد شفر با استقلال تهران

رقم قرارداد شفر و استقلال مشخص شد با توجه به توافقاتی که میان باشگاه استقلال و وینفرد شفر صورت گرفته در نهایت پیش نویس قرارداد میان دو طرفین انجام و قرار است این مربی بابت حضور 6 تا 7 ماهه اش در استقلال چیزی حدود 300 هزار دلار دریافت کند. به این ترتیب سرمربی جدید استقلال بابت حضورش در این تیم ماهیانه چیزی حدود 171 تا 172 میلیون تومان از مدیران آبی پوش دریافت می کند.