کاربرگه ۱۵ اجتماعی ششم نقاشان روی گنبد مساجد و مینیاتورهای داخل کاخ بیشتر چه نقش هایی کشیده اند به صورت کامل و توضیحات جواب از سایت نکس لود دریافت کنید.

جواب کاربرگه ۱۵ اجتماعی ششم

با سلام تمام همه ششمی ها و اولیای عزیز که برای یافتن جواب بخش کاربرگه ۱۵ اجتماعی ششم هستید و در سایت های مختلف دنبال این موضوع گشته اید ولی چیزی عایدتان نشده است ما این مطلب را برای شما ایجاد کردیم. ما این مطلب را برای شما عزیزان قرار دادیم تا شما عزیزان اگر امکان دارد جواب این بخش است کتاب را که با عنوان نقاشان روی گنبد مساجد و مینیاتورهای داخل کاخ ها بیشتر چه نقش هایی کشیده اند هست برای مادر نظرات پایین بفرستید تا ما این مطلب را با کمک شما عزیزان تکمیل کنیم.

پاسخ کاربرگه 15 اجتماعی ششم

نقاشان روی گنبد مساجد و مینیاتورهای داخل کاخ ها بیشتر چه نقش هایی کشیده اند کاربرگه 15 اجتماعی ششم : نقش های طبیعی مانند گل ، برگ ، پرنده و … این جواب توسط یک نفر ناشناس به ما فرستاده شد.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

فاطمه : کاخ چهلستون یکی از کاخهای صفویان است سقف این تالار بر بیست ستون استوار شده است و جلوی آن یک استخر بزرگ وجود دارد در تالار اصلی آن نقاشی های زیبایی به چشم میخورد چرا با اینکه این کاخ بیست ستون دارد به آن چهلستون می گویند.

نویسنده : چرا وقتی کاخ چهلستون بیست ستون دارد به آن چهلستون گفته می شود؟چون وقتی عکس ستون ها بر روی استخر بزرگ جلوی آن می افتد، این بیست ستون روی آب با آن بیست ستون واقعی جمع می شود، تبدیل به چهل ستون می گردد.

مهدی : سلام برای پل ها می توانید، پل شهرستان، پل غدیر، پل وحید، پل چوم، پل چوبی، پل فردوسي، پل کله، پل فلزی، پل آذر، را بنویسید.

ملیکا : پل مارنان،پل چوبی،پل شهرستان،پل خواجو،سی و سه پل،پل غدیر،پل وحید،پل فردوسی،پل فلزی،پل آذر.