کانال های +۱۸ فیلتر نشده تلگرام

میتوانید به صورت لیستی از سایت نکس لود دریافت کنید و تک تک وارد آن ها شوید . یکی از محبوبترین نرم افزار ها در بین ایرانیا مسنجر تلگرام میباشد ، با نگاه کردن به رتبه ی دامین های این سایت ، در الکسا که یکی از بزرگترین وبسایت ها برای رتبه بندی سایت ها میباشد میتوان فهمید آمار بیش از 50 درصد بازدید سه دامنه تلگرام از کشور ایران است !

کانال های +۱۸ فیلتر نشده تلگرام

همچنین آمار بازدید دامنه هایی که مربوط به لینک کانال ها و گروه ها میباشد بازدیدی بیش از 70 درصدی از ایران دارند و یکی از پربازدید ترین کانال های کشور محسوب میشوند که بازدید کننده زیادی دارند .

امروزه کانال های تلگرام یکی از جذابترین امکانات این نرم افزار میاشد که به کاربران خود ارائه میدهد.در این میان کانال های تفریحی بیشترین مخاطب را دارند.اما کل کانال های تلگرام در موضوعات مجاز خلاصه نمیشود و برخی اقدام به ساخت کانال های غیر قانونی همانند کانال پو*رن و غیر اخلاقی و +18 میکنند که خلاف قوانین تلگرام و جمهوری اسلامی ایران است .

کانال های تلگرامی :

هر چیزی باید جای خود را داشته باشد و مسلما تلگرام با حضور فوق العاده زیاد افراد زیر 18 سال مکان مناسبی برای این نوع کانال ها نمیباشد.خوشبختانه تلگرام با این مورد برخورد کرده و این کانال ها را ریپورت یا مسدود میکند ، که از این بابت از تیم تلگرام ممنونیم!

البته افراد فعال در این حوضه هم از رو نمیروند و دوباره کانال و گروه میسازند که در صورتی که این کار زیاد تکرار شود اکانت انها نیز مسدود خواهد شد!

کانال فیلتر نشده تلگرام