بازیگر نقش نغمه در سریال دنگ و فنگ روزگار بیوگرافی اسم اصلی اینستاگرام 

1,188 بازدید

بازیگر نقش نغمه در سریال دنگ و فنگ روزگار بیوگرافی اسم اصلی اینستاگرام بازیگر نقش نغمه در سریال دنگ و فنگ روزگار پانته آ مهدی از سایت نکس لود دریافت کنید.

نغمه در سریال دنگ و فنگ روزگار

بیوگرافی بازیگران سریال دنگ و فنگ روزگار

با سلام خدمت شما دوستان عزیز بازیگر نقش نغمه در سریال دنگ و فنگ روزگار جدید آن بسیار پر بازدید شده است و بسیاری از افراد دنبال بیوگرافی و زندگینامه بازیگر نقش نغمه در سریال دنگ و فنگ روزگار هستند ولی متاسفانه در اینترنت اطلاعات زیادی راجع به ایشان وجود ندارد و ما حتی اسم ایشان را نمی دانیم اگر شما عزیزان اطلاعاتی راجع به نغمه در سریال دنگ و فنگ می توانید برای ما در پایین همین صفحه بفرستید. (بیشتر…)

سپند امیرسلیمانی و همسر جدیدش

740 بازدید

بیوگرافی و زندگینامه عکس سپند امیرسلیمانی و همسر جدیدش به صورت کامل و رایگان از سایت نکس لود دریافت کنید.

بیوگرافی و عکس همسر جدید امیرسلیمانی

با سلام خدمت شما دوستان عزیز بسیاری از شما از ما درخواست کرده بودید که بیوگرافی و زندگینامه سپند امیرسلیمانی و همسر جدیدش را در این مطلب قرار بدهیم ما قصد داریم در این مطلب بیوگرافی و زندگینامه این دو شخص بزرگوار را به صورت کامل در این مطلب به پردازیم دوستان عزیز اگر در مورد این دو زوج اطلاعات و یا نظری دارید در نظرات پایین همین صفحه برای ما ارسال کنید.

اسم و بیوگرافی شرکت کننده امشب امروز برنامه عصر جدید احسان علیخانی شبکه 3 سه

1,631 بازدید

بیوگرافی زندگینامه اسم کامل معرفی فیلم دانلود کلیپ شرکت کننده امشب امروز برنامه عصر جدید علیخانی از سایت نکس لود دریافت کنید.

بیوگرافی شرکت کننده برنامه قبل عصر جدید

بیوگرافی شرکت کننده دیشب دیروز برنامه عصر جدید

با سلام خدمت شما دوستان عزیز در این مطلب قرار است که هر روز که برنامه عصر جدید منتشر میشود بیوگرافی و زندگینامه اشخاص را درون آن قرار بدهیم هر شرکت کننده که در این برنامه حضور می یابد ما بیوگرافی و زندگینامه او را در همین مطلب قرار خواهیم داد تا شما بیشتر با آن آشنا شوید برنامه عصر جدید احسان علیخانی هر شب پخش می شود و امیدواریم که شما عزیزان از این برنامه راضی بوده باشید.

همسر جدید زهرا عباسی کیست بیوگرافی زندگینامه عکس اسم

44,059 بازدید

بیوگرافی و زندگینامه همسر جدید زهرا عباسی فیلم کلیپ عکس آدرس اینستاگرام اسم اصلی به اسم واقعی از سایت نکس لود دریافت کنید.

اسم و نام همسر جدید زن شهید حججی

همسر جدید زهرا عباسی کیست

همسر جدید زهرا عباسی را همه ما می شناسیم همسر شهید حججی کسی بود که با صدای مقتدرانه وصیت نامه شهید حججی را بین همگان خواند و همان فرد پس از د حججی ازدواج مجدد کرده است که به مذاق خیلی‌ها خوش نیامده است هجمه‌ها و فحش های بسیار زیادی نسبت به زهرا عباسی روانه شده است مغزهای زنگ زده آن را نوعی خیانت می دانند ولی متاسفانه فرهنگ غلط جامعه بسیار خراب است و غرب همواره در حال تزریق فرهنگ های غلط در جامعه می باشد از زهرا عباسی تنها دلیلی که داشت برای اینکه همسر جدید اختیار کند این بود که میخواست فرهنگ غلط تک همسری و تنها ماندن پس از شهید شدن همسر را از بین ببرد این فراتر از همه تصورات ذهنی خرابی است که بعضی از مغز های محافظت به آن فکر می‌کنند این فرهنگ سازی است این فداکاری است و این قدرت زنانگی است که در همسر شهید حججی نمونه بارز آن را می توانیم ببینیم.

اسم و شغل همسر جدید زهرا عباسی چیست

به خاطر اینکه خانواده زهرا عباسی و پدر و مادر شهید حججی با فضای مجازی میانه ای ندارند و در فضای مجازی عکسهای آنها منتشر نشده است در خفا ازدواج کرده و اطلاعات زیادی از همسر جدید زهرا عباسی همسر شهید حججی در اختیار ما قرار نگرفته است. خود پیام ازدواج مجدد زهرا عباسی را خود ایشان منتشر کرد و خانواده شهید حججی یعنی پدر و مادر شهید حججی برای زهرا عباسی آرزوی موفقیت در زندگی کرده و موافق این موضوع بودند. همواره اسم شهید محسن حججی در یادها زنده خواهد بود و این کار فرهنگی بزرگ ازدواج دوباره بعد از شهادت در جامعه توسط همسر شهید حججی به راه افتاد کار بسیار پسندیده ای بود تا به زنان دیگری نیز که همسرشان شهید شدند به ازدواج مجدد بپردازند و این فرهنگ غلط که همسر شهید باید تا آخر عمر تنها بماند از جامعه حذف شود.

زهرا عباسی چه زمانی خبر شهادت شهید حججی را شنید ؟

ساعت سه بامداد چهارشنبه… من اصلا خواب به چشمم نمی‌آمد، بعد از اینکه عکس اسارتش را دیده بودم مدام فکر می‌کردم که الان محسن در چه حالی است، یک دفعه دیدم در گروه های تلگرامی زدند که شهید بی‌سر،شهادتت مبارک… دیدم این شهید بی‌سر، محسن من است. همان موقع فهمیدم که محسن به آرزویش رسید. من افتخار کردم که محسن شهید شده ،‌گفتم خدایا شکرت که محسن به آرزویش رسید. همان موقع فکرکردم که چقدر شوهرمن پیش اهل بیت عزیز بود که از هرکدام یک نشانه‌گرفت و شهید شد. دیدم دشمن برای امام علی(ع) خنجر کشید، برای همسر من هم خنجر کشید، سر شوهرمن را مثل امام حسین(ع) ازتن جدا کردند، محسن مثل علی اکبر جوان بود، مثل حضرت زینب(س) اسارت کشید… دیدم ارادت شوهر من به اهل بیت آنقدر زیاد بود که از هرکدام یک نشانه گرفت و شهید شد.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

رها : ازدواج در امر مقدس اسلام خیلی کار پسندیده ای هست اما به نظرم شهید حججی یه اسطوره بود همنفس و همسرت بود زنده بود و باهاش پیمان روحانی بسته بودی نه جسمانی ای کاش این رو هم درک میکردی ای کاش میذاشتی نامش همیشه روی سرت باشه اگر به جهان مس از مرگ ایمان داشتی برای ازدواجت خیلی زود بود خیلی چون اون جانش داده بود تو دلی زندگیه دنیایی رو انتخاب کردی خواهرم.

محمد : ازدواج سنت حسنه ی نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام است. من هم با نظر بقیه موافقم و هر کار باید به موقع آن انجام شود، نه خیلی زود و نه خیلی هم دیر. الایحال حالا که ازدواج کردید این ازدواج را بهتون تبریک میگم و براتون در فصل جدید زندگی آرزوی موفقیت دارم. فقط یه خواهش ازتون دارم، هم خودتون و هم همسرتون راه شهید حججی عزیز را ثابت قدم و استوار ادامه دهید و حتی لحظه ای تأکید می کنم، لحظه ای از این راه مقدس خارج نشوید و یادگار عزیز شهید محسن حججی عزیز را مانند خودش بپرورید که این دنیا فناپذیر و محل گذر است نه محل ماندن و فردای قیامت نمی توانیم پاسخ خون شهدا را به این راحتی بدهیم. التماس دعا.

سُها : اینکه ازدواج نکردید و به خودتون بها ندادید یعنی خیلی زن بزرگی هستید؟؟؟ چرا بزرگ بودن رو به تنهایی زندگی کردن میبینید؟؟؟ و از اون بدتر چون شما ازدواج نکردید دلیل میشه ازدواج نکردن برای دیگری هم خوب باشه؟؟؟ چه بد که بچه هاتون رو بی پدر بزرگ کردید و هیچ وقت نذاشتید سایه یه پدر خوب و مهربان بالاس سرشون باشه من مطمئنم همسر شما هم از این وضع اسف بار شما ناراحته و صدالبته اگر خودشون زنده بودن و جای ایشون شما فوت کرده بودید ( البته خدای ناکرده) حتما ازدواج مجدد داشتن و حقم داشتن که بعد شما ازدواج کنن واقعا متاسفم که این حرفارا از زبان یک زن میشنوم که باید الگو ساز باشد.

ناشناس : چقدر بده به شهید حججی ارادت داری و داری دل زنشو میشکنی مشخصه راه عاشقی و انس گرفتن بلد نیستی اصلا وگرنه دل زنشو نمیکشستی وقتی یکیو دوست داری باید تعلقاتشم دوست داشته باشی متاسفم.

سُها : چقدر بد که نذاشتید مادرتون ازدواج نکنه خانواده شهید باشید و راه پدرتون رو نرید واقعا بده همه از اعضای خانواده شهید توقع دارن والا با این حرف شما من از بعضی خانواده های شهید قطع امید کردم فکر میکردم شهدا همیشه قبل شهادت به همسرانشون وصیت میکنن که حتما ازدواج کنید حتی نذارید به چهل ما برسه من واسم خیلی عجیبه که دارم از یه بچه شهید این حرف رو میشنوم چه بد که از پدر بزرگوارتون یاد نگرفتید و مادرتون رو اسیر خود کردید و خیلی از نیاز های مادرتون تامین نشده نیاز عاطفی و همدردی واقعا متاسف شدم خیلی توقع داشتم ولی ….

سُها : امام حسین خودشون چند همسر داشتن و به همسرنشون گفتن بعد شهادت من هیچ وقت تنها نمونید من متاسفم که شما امام حسین رو درست نشناختید و حسینی وار زندگی نمیکنید.

همسر شهید : سلام زهرا جان بسیار کار خدا پسندانه ای کرده ای آروزی خوشبختی دارم برایتون پسر عزیزتم زیر سایه ی خودت بزرگ میشه انشا…به این حرفها توجه نکن من مطمءن هستم ادامه دهنده راه شهیدم هستی ادامه میدهی و محسن عزیزم خوشحال هست تبریک میگم انشاءالاه راه همه شهداء ادامه دارد و تداوم هیچ کس هم حق ندارد برای دیگران تصمیم بگیرد الحمداله خانم عاقل و فهیمی هستی درست هم تصمیم گرفتی تا ابدم همسر شهید محسن حججی هستی و این نام پر افتخار هرگز از شما ساقت نمیشد ما همه زیر سایه امام زمان (عج) و شهداء و رهبری هستیم به امید دیدار و تبریک مجدد.

فاطمه : منم موافق هستم میشدحداقل یکسال صبرکرد به احترام ملت ایران که هنوز درشوک وعزادار شهادت ناجوانمردانه آقامحسن بدست داعش بودن”.

بیوگرافی هومن عطاییان بازیگر سریال علاءالدین کیست آدرس اینستاگرام

4,999 بازدید

بیوگرافی و زندگینامه هومن عطاریان بازیگر سریال علاءالدین کیست آدرس اینستاگرام و توضیحات کامل را از سایت نکس لود دریافت کنید.

هومن عطاریان کیست ؟ بیوگرافی

بیوگرافی و زندگینامه کامل هومن عطایان بازیگر سریال علاءالدین

در تلویزیون سریالی پخش می‌شود با عنوان سریال علاءدین که طرفداران قابل توجهی را به خود جلب کرده است و در این سریال بازیگری بازی می‌کنند که نقش بسیار پررنگی در خط داستانی سریال دارد. یکی از بازیگران سریال علاءالدین هومن عطایان می‌باشد که جدیدا در این سریال مشاهده شده و بسیاری از افراد دنبال بیوگرافی ایشان هستند چون ایشان جدید است و اطلاعات زیادی از هومن عطایان وجود ندارد مطالب زیادی راجع به این شخص گفته نشده است ما تصمیم گرفتیم این مطلب را ایجاد کنیم تا با کمک اطلاعات شما بیوگرافی هومن عطایان را بنویسیم و تکمیل کنیم. لطفا هر اطلاعاتی راجع به ایشان دارید در نظرات پایین سایت برای ما بفرستید. (بیشتر…)

بازیگر نقش بهنام در سریال آنام کیست بیوگرافی ویکی پدیا اسم اصلی و واقعی

1,609 بازدید

امروز در سایت نکس لود می خواهیم به بررسی بیوگرافی و زندگینامه بازیگر نقش بهنام در سریال آنام کیست بپردازیم آدرس اینستاگرام همراه با ویکی پدیا و معرفی کلی و اسم اصلی و اسم واقعی او را با یکدیگر بررسی کنیم با ما همراه باشید.

بیوگرافی و اسم واقعی و اسم اصلی بازیگر نقش به نام در سریال آنام

با سلام خدمت سریال دوستان که این سریال را بسیار زیاد دنبال می‌کنند سریال آنام سریال جدیدی از که در شبکه ۳ پخش می شود و موجب به استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است و خانواده‌ها را در شب دور هم جمع میکند تا این سریال زیبا که آنام اسم ترکی می باشد به معنای مادرم می باشد را مشاهده کنند ما به زودی بیوگرافی و زندگینامه بازیگر نقش بهنام در سریال آنام را در همین پست قرار خواهیم داد و اسم واقعی همراه با آدرس اینستاگرام و عکس و تصاویر فیلم ویدئو و همه جزئیات راجع به ایشان را تکمیل خواهیم کرد به ما چند روز فرصت دهید تا این مطلب را تکمیل کنیم و اگر اسم اصلی او را می دانید در نظرات پایین سایت برای ما بفرستید.

عرفان ابراهیمی اسمشه زنش کیه کیست آیا بچه داره دارد ؟

دوستان عزیزی که این مطلب را برای ما فرستاده با تشکر از متنی که برای ما ارسال کردید شما فرستادید که عرفان ابراهیم اسم زنش کیه یعنی در واقع شما دنبال اسم‌زن عرفان ابراهیمی هستید با تشکر از نظرات شما اگر دوستان عزیز دیگری راجع به زن عرفان ابراهیمی اطلاعاتی دارند برای ما در همین باکس سبز کلیک کنند و مطلب را بفرستند.

بیوگرافی مریم مومن مهمان حالا خورشید کیست | زندگینامه آدرس اینستاگرام

632 بازدید

بیوگرافی و زندگینامه مریم مومن مهمان حالا خورشید کیست زندگینامه آدرس اینستاگرام به صورت کامل و رایگان از سایت نکس لود دریافت کنید.

بیوگرافی مریم مومن مهمان برنامه حالا خورشید رشیدپور

بسیاری از دوستانی که در این سایت وارد شدند می خواهند بدانند که بیوگرافی و زندگینامه مریم مومن مهمان برنامه رشیدپور چیست. ما این مطلب را ایجاد کردیم تا شما عزیزان هرگونه اطلاعاتی راجع به مریم مومن عکس یا آدرس اینستاگرام و یا هر موضوع دیگری راجع به ایشان دارید در نظرات پایین سایت برای ما بفرستید تا ما این مطلب را سریعتر تکمیل کنیم. کلیپ مریم مومن در برنامه رشیدپور پخش شده است. مریم مومن در این برنامه می گوید که به جای فعلی که در اینستاگرام ساخته شده بودند به جای من حرف‌های زشتی را به بقیه افراد می زدند و از  اسم من سوء استفاده می کردند.

بیوگرافی مرحوم مهرداد ابراهیمی بازیگر سریال مینو کیست | علت مرگ درگذشت فوت

3,730 بازدید

بیوگرافی و زندگینامه مهرداد ابراهیمی بازیگر سریال مینو کیست علت مرگ درگذشت و فوت را از سایت نکس لود دریافت کنید.

بیوگرافی و زندگینامه مهرداد ابراهیمی

سریال مینو جدید در شبکه ایران پخش می‌شود و طرفداران زیادی را به دنبال داشته است اتفاق عجیبی که در اون بازیگران این سریال مشاهده می‌شود نوشته است که نوشته ی مرحوم مهرداد ابراهیمی بازیگر سریال مینو کلمه مرحوم یعنی فوت شده است و بازیگری که در این سریال بازی می‌کرده در حین فیلمبرداری این سریال فوت کرده است ما اطلاعات زیادی از مهرداد ابراهیمی نداریم و اگر شما اطلاعاتی دارید در نظرات پایین سایت برای ما ارسال کنید.

بیوگرافی بازیگر نقش مهدی در سریال مینو کیست | آدرس اینستاگرام

638 بازدید

بیوگرافی و زندگینامه بازیگر نقش مهدی در سریال مینو کیست اسم اصلی واقعی آدرس اینستاگرام به صورت کامل همراه با عکس از سایت نکس لود دریافت کنید.

بیوگرافی بازیگر نقش مهدی در سریال مینو

با سلام خدمت تمام عزیزانی که وارد این مطلب شدید و دنبال مطلب بیوگرافی و زندگینامه نقش مهدی در سریال مینو هستید. ما این مطلب را به صورت موقتی زدیم تا شما عزیزان برای ما کمک کنید و در نظرات پایین سایت برای ما بیوگرافی و زندگی نامه ایشان را به صورت کامل بفرستید تا ما در سایت قرار بدهیم. این مطلب توسط شما تکمیل خواهد شد و لطفاً باکس صورتی مانندی که برای ارسال نظر تعبیه شده است را کلیک کنید و نظر خودتان را درباره این شخص و یا هر اطلاعاتی راجع به بازیگر نقش مهدی در سریال مینو دارید برای ما بفرستید تا ما آن را در همین مطلب قرار دهیم.هرگونه کپی برداری از مطلب یا قالب حرام است