شماره کارت کمک به موسسه مصاف

21 بازدید

چگونه به موسسه مصاف کمک مالی کنیم شماره کارت حساب شبا موسسه مصاف و استاد رائفی پور از سایت نکس لود دریافت کنید.

شماره کارت موسسه مصاف

شما عزیزان می‌توانید نذورات و هدایای خود را به شماره کارت 6037691990014623 و یا شماره حساب 0103555185003 و یا شماره شبا IR 050190000000103555185003 نزد بانک صادرات ایران به نام موسسه مصاف ایرانیان واریز نمائید.

شماره تلفن همراه استاد رائفی پور

16 بازدید

شماره تلفن گوشی موبایل استاد علی اکبر رائفی پور همراه اول ایرانسل زنگ زدن به استاد رائفی پور از سایت نکس لود دریافت کنید.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

مهدی : استاد رائفی پور از اونجایی که طرفدار زیاد داره شماره تلفن مستقیمشو نمیتونه بزاره توی اینترنت بخاطر همین توی مصاف شماره مصاف رو گزاشتن تا اگر کاری دارین با واسطه به خدمت استاد رائفی پور برسه.

جواب همه مراحل بازی کشکول + پاسخ و حل سوالات

406 بازدید

پاسخ همه مراحل بازی کشکول اندروید بازار جواب و حل مرحله های مختلف بازی تمامی مراحل از سایت نکس لود دریافت کنید.

جواب همه مراحل بازی کشکول

سلام بچه ها هرکسی سوالی داره پایین بفرسته بقیه جوابشو بدن و به راحتی میتونید با همدیگه جواب همه مراحل رو رد و بدل کنید توی نظرات سوال هاتون رو بفرستید.

جواب مرحله بازی استاد میرزا + پاسخ کامل مراحل آمیرزا

67,386 بازدید

برای دریافت جواب و پاسخ همه مراحل بازی استاد میرزا در بازی آمیرزا وارد سایت نکس لود بشوید.

جواب مراحل بازی استاد میرزا

با سلام خدمت شما دوستان عزیز بسیاری از شما از ما درخواست کرد که جواب مراحل بازی استاد می میرزا را در این مطلب قرار بدهیم با توجه به اینکه این بخش از بازی به صورت تصادفی است و هر مرحله برای هر فرد متفاوت است لذا ما نمی توانیم جواب این بخش را برای شما به صورت کامل در این مطلب قرار بدهیم ولی شما می توانید سوالات خودتان را از بقیه بچه ها در نظرات همین صفحه بپرسید و جواب را دریافت کنید.

از برنامه های پرطرفدار تلویزیون می باشد ؟ بازی خواستگاری جواب پاسخ

8,738 بازدید

جواب و پاسخ به سوال پرسش بازی خواستگاری از برنامه های پرطرفدار تلویزیون می باشد ؟ بازی موبایل از سایت نکس لود دریافت کنید.

از برنامه های پرطرفدار تلویزیون می باشد ؟

با سلام خدمت همه عزیزانی که برای پیدا کردن جواب و پاسخ به سوال بازی خواستگاری با عنوان از برنامه های پرطرفدار تلویزیون می باشد وارد این سایت شده اید جواب این سوال بازی خواستگاری را پیدا کردیم و پاسخ این سوال دورهمی است. شما با وارد کردن حروف دورهمی میتوانید وارد مرحله بعدی بازی خواستگاری شوید.

معنی شعر به گیتی به از راستی پیشه نیست 

597 بازدید

معنی شعر به گیتی به از راستی پیشه نیست شعر به گیتی به از راستی پیشه نیست از سایت نکس لود دریافت کنید.

معنی شعر بخوان و حفظ کن صفحه ی 99 فارسی ششم

با سلام خدمت شما دوستان عزیز در این مطلب قرار است که معنی شعر به گیتی به از راستی پیشه نیست برای شما عزیزان قرار بدهیم ولی ما نمی‌دانیم که این شعر دقیقه در کدام کتاب است و در کدام صفحه و در کدام پایه است لطفاً اگر اطلاعاتی راجع به صفحه این شعر دارید برای ما در نظرات پایین صفحه بفرستید تا ما معنی این شعر را پیدا کنیم و در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

نام شمشیر امام زمان چیست

652 بازدید

نام شمشیر امام زمان چیست شمشیر امام زمان عج چه نام دارد و بر فرق چه كسانی از سایت نکس لود دریافت کنید.

درباره قیام امام زمان با اسب و شمشیر توضیح دهید که آیا این

با سلام خدمت همه شما کاربران عزیز در این مطلب قرار است برای شما عزیزان جواب سوال نام شمشیر امام زمان چیست را قرار بدهیم شمشیر مهدی، سیف الله و سیف الله المنتقم است اگر سوال دیگری داشتید در نظرات پایین همین صفحه برای ما بفرستید.

عمران خان شیعه است یا سنی 

838 بازدید

عمران خان شیعه است یا سنی از نظر اعتقادی شیعه واز نظر هویتی سنی هستم از سایت نکس لود دریافت کنید.

میل عمران خان به ائتلاف با شیعیان پاکستان

با سلام خدمت شما دوستان عزیز شما پرسیده بودید که عمران خان شیعه است یا سنی هیچ گونه اطلاعاتی از این مورد در اینترنت وجود ندارد و فقط در خبرها آمده است که میل عمران خان به ائتلاف با شیعیان پاکستانی بسیار زیاد است و هیچ گونه علامتی مبنی بر اینکه سلمان خان ها در شیعه است یا سنی برای ما در اینترنت مشخص نیست شما عزیزان اگر اطلاعاتی دارید در پایین همین صفحه برای ما بفرستید.

کدام پیامبر هنگام ظهور با ایشان نماز می گذارند 

559 بازدید

کدام پیامبر هنگام ظهور با ایشان نماز می گذارند نام پیامبرانی که هنگام ظهور حضرت مهدی علیه السلام ای از سایت نکس لود دریافت کنید.

نام پيامبراني که هنگام ظهور حضرت مهدي عليه السلام اي

با سلام خدمت شما دوستان عزیز بسیاری از شما پرسیده بود که کدام پیامبر هنگام ظهور با امام مهدی عجل الله با یکدیگر نماز می‌گذارند و به امام مهدی اقتدا می کنند جواب این بخش حضرت عیسی است از زمان قدیم به غیبت رفته و خود را به آسمان های بالاتر برده است و هنگام ظهور او را بر زمین بر خواهد گرداند سوال دیگری داشتید در نظرات پایین همین صفحه برای ما بفرستید.

لاک پشت دریایی چگونه تنفس می کند ؟ 

708 بازدید

لاک پشت دریایی چگونه تنفس می کند ؟ ویکی‌پدیا دانشنامهٔ آزاد از سایت نکس لود دریافت کنید.

چگونه لاک پشت در زیر آب نفس می کشد؟

با سلام خدمت شما همه عزیزان لاکپشت های دریایی دارای شش هستند و آبشش مثل ماهی ها ندارند لاکپشت ها اینگونه زندگی می کنند که سطح آب اکسیژن دریافت می‌کنند و این مقدار اکسیژنی که وارد شوش های خودشان می کنند برای چند ساعت کافی است بعضی لاک‌پشت‌ها هم هستند که با یک بار پر کردن شش های خود تا چندین روز نیازی به بالا آمدن و گرفتن اکسیژن تازه ندارند بنابر این لاکپشت ها برای گرفتن اکسیژن و برای تنفس کردن به سطح آب آمده و شورش های خود را پر از اکسیژن می کنند.هرگونه کپی برداری از مطلب یا قالب حرام است