آیا شایعه رفتن مزدک میرزایی به شبکه ایران اینترنشنال حقیقت دارد ؟

978 بازدید

آیا خبر و شایعه مهاجرت مزدک میرزایی و رفتن به شبکه ایران اینترنشنال حقیقت دارد ؟ از سایت نکس لود دریافت کنید.

شایعه مهاجرت مزدک میرزایی به شبکه اینترنشنال

آیا شایعه مهاجرت مزدک میرزایی واقعیت دارد ؟

با سلام خدمت شما دوستان عزیز مزدک میرزایی بعد از این‌که ماه‌ها در صداوسیما بدون آنتن و برنامه بود به شبکه اینترنشنال رفت! او در چند وقت اخیر با مدیران سازمان به مشکل جدی خورده بود که نمونه‌اش با مدیر شبکه مستند سر مستندی درباره تیم ملی بود ! آخرین کار مزدک هم جهان فوتبال در شبکه آپارات بود.‌

ماجرای طلاق پدر و مادر احسان علیخانی

2,009 بازدید

ماجرای طلاق پدر و مادر احسان علیخانی

احسان علیخانی از طلاق پدر و مادش در برنامه زنده ماه عسل گفت در نکس لود بخوانید .

احسان علیخانی در برنامه ماه عسل گفت من قربانی طلاق پدر و مادرم هستم .

ماجرای طلاق پدر و مادر احسان علیخانی

در ادامه مطلب ماجرای کامل طلاق پدر و مادر احسان علیخانی را بخوانید . (بیشتر…)

ماجرای خواستگاری به سبک خارجی در مرکز خرید

519 بازدید

ماجرای فیلم خواستگاری یک ایرانی زانو زدن در مرکز خرید جلوی دوست دختر جریان جزئیات دانلود فیلم کلیپ را می توانید به صورت کامل و رایگان از سایت نکس لود دریافت کنید.

ماجرای خواستگاری به سبک خارجی در مرکز خرید

یک جوان ایرانی جلوی دوست دختر خود را می زند و به او پیشنهاد ازدواج می‌دهد و حلقه را به من نشان داد که مورد توجه همه افراد قرار گرفت. این که فرهنگ غربی که وارد ایران شده است بسیار مخرب می باشد و ازدواج سنتی ایران را زیر سوال می‌برد و شیوه های ایرانی را مورد لطمه و لت و پار قرار می‌دهند ماجرای خواستگاری در مرکز خرید به روش غربی و زانو زدن جلوی همسر روشی خارجی می باشد و فقط با این کار شخصیت انسان با این می‌آید و لکه ننگی بر فرهنگ ایرانی باقی می‌گذارد.

ابراهیم ارکال | مرگ فوت

3,395 بازدید

دلیل مرگ ابراهیم ارکال درگذشت

بیوگرافی زندگینامه شایعه درگذشت ibrahim erkal و ebrahim erkal عکس علت در نکس لود . ابراهیم ارکال درگذشت ولی آیا این خبر شایعه است یا واقعیت دارد آیا ابراهیم آرکال مرده است یا شایعه ای بیش نیست ؟

ابراهیم ارکال | مرگ فوت

امروز شایعه شد که ابراهیم ارکال بازیگر ترکیه ای که سریال و فیلم های بسیار زیادی را بازی کرده بود و بسیار خوشتیپ نیز هست فوت شده است و خبر درگذشت او در رسانه ها در حال گردش است . (بیشتر…)

شایعه درگذشت مرگ حسین محب اهری + واقعیت علت ماجرای

586 بازدید

آیا حسین محب اهری مرد ؟ , بیوگرافی حسین محب اهری , حسین محب اهری , حسین محب اهری مرد , خبر درگذشت حسین محب اهری , خبر درگذشت محب اهری , درگذشت حسین محب اهری , علت درگذشت حسین محب اهری , فوت حسین محب اهری , فیلم فوت حسین محب اهری , فیلم لحظه آخر حسین محب اهری , فیلم مردن حسین محب اهری , محب اهری مرد .

علت درگذشت حسین محب اهری

شایعه درگذشت حسین محب اهری بازیگر پیشکسوت ایرانی حقیقت دارد جزئیات و خبر مرگ حسین محب اهری همراه با دانلود فیلم لحظه مرگ حسین محب اهری علت دلیل عکس بعد از مرگ حسین محب اهری تصاویر حسین محب اهری حسین محب اهری کیست بیوگرافی زندگینامه عکس از سایت نکس لود دریافت کنید.

شایعه مرگ حسین محب اهری حقیقت دارد

محب علی یکی از بازیگران پیشکسوت ایرانی می‌باشد که با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کنند و اخیراً شایعات زیادی راجع به مرگ او شنیده می‌شود ولی در آخرین خبری که به دست ما نرسیده است که به علت وخامت جسمانی و وضعیت بد سرطان شیمی درمانی جواب نمی دهد و مجبور از آمپولهای را تهیه کنند که قیمت هر کدام از آنها ۱۳ میلیون تومان می باشد همه باید برای سلامتی این بازیگر دعا کنیم و امیدوار باشیم که حال این بازیگر خوب کشورمان هر چه زودتر درست شود نمی‌خواهیم دیگر بازیگران عالی کشور را به بهانه‌های مختلف از دست بدهیم به زودی اخبار بیشتری از حسین مهری در خدمت شما عزیزان قرار خواهیم داد.

آیا ازدواج گوگوش با رها اعتمادی صحت دارد جزئیات ماجرای شایعه

601 بازدید

آیا جریان و ماجرای ازدواج گوگوش با رها اعتمادی حقیقت و صحت دارد جزئیات کامل را از سایت نکس لود دریافت کنید.

حقیقت ماجرای ازدواج گوگوش با رها اعتمادی

همه شما گوگوش را می شناسید فردی که از ایران فرار کرد و علیه امام زمان حرف های بسیار زشتی را نسبت داده است و امام زمان را مسخره کرده است که کار بسیار زشت بوده و در شأن یک خواننده ایرانی نیست که با عقاید یک ملت بازی کند و آنها را به تمسخر بگیرد زیرا پس از انقلاب اسلامی بی کار شده و کار خود را از دست داده بود به خاطر همین بغض عمیقی علیه اسلام و جمهوری اسلامی دارد و بنابراین حرفهای بسیار زننده ای را  به سمت مردم روانه می‌کند ما گوگوش را به عنوان خواننده ایرانی نمیشناسیم و یک مزدور خارجی می‌دانیم و امیدواریم که به راه حق باز کرده و دوباره مسیر اسلام و قرآن را در پیش بگیرد که بسیار بعید است.

شایعه مرگ بهنام صفوی | خبر درگذشت فوت واقعیت

486 بازدید

آیا شایعه مرگ و درگذشت بهنام صفوی خواننده حقیقت دارد جزئیات و جریان ماجرای مرگ خودم واقعیت در گذشته بهنام صفوی را از سایت نکس لود دریافت کنید.

خبر بهنام صفوی درگذشت

در فضای مجازی شایعات زیادی منتشر می شود و یکی از این شایعات این است که بهنام صفوی فوت کرده است و دار فانی را وداع گفته است.  ما میدانیم که بهنام صفوی یک بیماری سخت سرطان را پشت سر گذاشته و به همین دلیل به شایعه مرگ و درگذشت بهنام صفوی در بسیاری از سایت منتشر شده است و کانال های تلگرامی از این راه سودجویی می‌کنند و برای خود بازدید جذب می‌کنند. ما به شما به طور قطع یقین می گویم که بهنام صفوی نمرده است و در صحت و سلامت کامل به سر می‌برد و شایعه مرگ درگذشت بهنام صفوی حقیقت ندارد و شایعه فضای مجازی می باشد.

بعد از سریال بانوی عمارت چه سریالی پخش میشود

511 بازدید

بعد از سریال بانوی عمارت چه سریالی پخش می‌شود میشه آیا سریال بانوی عمارت فصل دوم نیز دارد از سایت نکس لود دریافت کنید.

سریال بعد از سریال بانوی عمارت چیست

سریال بعد از بانوی عمارت چه سریالی پخش می شود بسیاری از افرادی که وارد این مطلب شده‌اند در حال گفت و گو درباره این هستند که سریال بعد از سریال بانوی عمارت چیست و چه سریالی بعد از بانوی عمارت قرار است که از شبکه پخش بشود. ما پس از بررسی هایی که انجام دادیم متوجه شدیم که پس از سریال بانوی عمارت سریال تاریخی لحظه گرگ و میش پخش خواهد شد. استان عزیز اگر نظری درباره سریال گرگ و میش و یا سریال بانوی عمارت دارید در نظرات پایین سایت برای ما بفرستید.

بیوگرافی امیرحسین کریم الدینی کیست | آدرس اینستاگرام علت شکنجه دختر سیرجانی

2,013 بازدید

بیوگرافی و زندگینامه امیر حسین کریم الدینی کیست آدرس اینستاگرام دانلود فیلم لحظه ی شکنجه دختر ۱۵ ساله سیرجانی از سایت نکس لود دریافت کنید.

بیوگرافی امیرحسین کریم الدینی کیست

بیوگرافی امیرحسین کریم الدینی

با سلام خدمت دوستان عزیزی که این مطلب را میخواند امیرحسین کریم الدینی کسی است که دختر ۱۵ ساله سیرجانی را شکنجه داده و از او فیلم گرفته و در فضای مجازی منتشر کرده است. بسیاری از افراد دنبال بیوگرافی و زندگینامه امیر حسینی کریم الدینی هستند. و بسیاری نیز دنبال آدرس اینستاگرام امیرحسین کریم الدینی هستند. اینستاگرام امیرحسین کریم الدینی توسط پلیس فتا بسته شده است و پیچ های فیک بسیار زیادی راجع به این موضوع برای او ساخته شده است دختر ۱۵ ساله سیرجانی نیز حالش خوب است و امیدواریم که دیگر اینگونه کلیپ ها و حالات و رفتار ها در فضای مجازی منتشر نشود اگر نظری راجع به این موضوع دارید در نظرات پایین سایت برای ما بفرستید.

بیوگرافی امیرحسین کریم الدینی

پیج پسر سیرجانی که دختر 15 ساله رو شکنجه میداد لحظه به لحظه فالوئراش بیشتر میشه!

در عرض چند ساعت از 3 هزار تا به نزدیک 20 هزار تا رسیده و همینجوری پیش بره تا فردا احتمالا 100 هزار فالوئر داشته باشه!

یعنی یارو میرفت المپیک مدال میاورد انقدر معروف نمیشد!

احتمالا مردم به عنوان تشویق میخوان یه پیج میلیونی بهش هدیه بدن!

فرهاد مجیدی ماجرای دستیار شفر | عکس های فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال

530 بازدید

آیا شایعه دستگیر شدن فرهاد مجیدی در استقلال حقیقت دارد این ماجرا و جریان جزئیات خبر دستیار شدن فرهاد مجیدی در استقلال شفر از سایت نکس لود دریافت کنید.

آیا شایعه مربی شدن فرهاد مجیدی در استقلال تهران حقیقت دارد

خبرگزاری های زیادی تاکید کردند که فرهاد مجیدی بازیکن سابق استقلال که محبوب ترین بازیکن ایران به شمار می‌آید قرار است که به عنوان دستیار شفر در استقلال حضور پیدا کنند و امیدواریم که پس از مدتی وارد عرصه مربیگری شده و اولین مربیگری خود را بر روی نیمکت استقلال تجربه کند شما دوستان عزیز راجع به این موضوع اگر نظری دارید در نظرات پایین است برای ما بفرستید.هرگونه کپی برداری از مطلب یا قالب حرام است