معرفی رمان جدید من یک مطلقه ام + دانلود

دسته بندی: رمان, مطالب سایت
6,503 بازدید

رمان من یک مطلقه ام به صورت رایگان با لینک مستقیم pdf اندروید و ios همراه با شخصیت‌های داستان از نکس لود دانلود کنید. رمان جدیدی که در خدمت شما هستیم اسمش من یک مطلقه ام است و جزو همان هایی است که در اینترنت موجود نمی باشد که در ادامه این رمان را بررسی می‌کنیم.

 

دانلود رمان من یک مطلقه ام

رمان جدید من یک مطلقه ام یک رمان بسیار زیبای است که جستجوهای زیادی برای دانلود کامل این رمان صورت می‌گیرد در کانالها رمانهای گذاشته میشود که با زن ناقص هستند و دانلود pdf این رمان را در کانال نمی گذارند و آدم را جان به لب می کنند تا اینکه هر شب یک بخش از این رمان را می‌گذارند با بینندگان آن را بخوانند این رمان از آن دست روم آنهایی است که در اینترنت هیچگونه اثری از آن دیده نمی شود.

 

رمان یک من یک مطلقه ام را چگونه دانلود کنیم

رمان هایی که در کانال منتشر میشود توسط افراد مختلفی نوشته شده اند که این افراد با نام آن را مستقیم به کانال منتشر می‌کنند و در هیچ سایتی این رمان را نمی گذارند بنابراین باید منتظر باشیم تا این رمان در سایت های رمان گذاشته شود ولی از دوستان عزیز درخواست می‌کنیم که اگر هرگونه آدرس تلگرام این کانال را برای ما ارسال کنید ما از ادمین آن کانال درخواست می‌کنیم که این رمان را به صورت کامل در اختیار سایت ما قرار دهند تا ما در همین پست فایل pdf آن را برای شما دوستان عزیز بگذاریم آدرس کانال را در پایین در نظرات همین سایت قرار بدهید.

 

خلاصه رمان به صورت کامل

” من يك مطلقه ام “حكايت زندگي نازگل هست. دختري كه توي يك خانواده سنتي بزرگ شده و با ازدواج ناموفق در سن پايين مُهر طلاق توي شناسنامه اش مي خوره و همين مشكلاتي توي زندگي و ازدواج بعديش ايجاد مي كنه. “من يك مطلقه ام” يكسري باورهاي غلط در جامعه مون رو ترسيم مي كنه، باور هايي كه توي خيلي از شهرهاي كوچيك و سنتي جا افتاده ان و خيلي از ما اونها رو باور داريم و اما متاسفانه تاثير منفي روي زندگي كسايي داره كه در مسير طلاق قرار گرفتن.

 

لینک دانلود رمان برای دوستان عزیز

این رمان زیبارو پس از جستجوی زیاد در اینترنت برای شما دوستان عزیز پیدا کردیم تا بتونید با آسودگی خاطر این رمان زیبارو بخوانید و ما رو هم دعا کنید لطفا بیشتر به سایت ما سر بزنید و به دوستانتون سایت مارو معرفی کنید .

| برای دانلود رمان کلیک کنید |


  1. زهرا پاسخ داده:

    چیزی تو فایل دانلودتون دیده نمیشه
    مسخره کردین

  2. fereshte پاسخ داده:

    لینک کانال من یک مطلقه ام @infostory