آدرس جدید 30nama

1,455 بازدید

آدرس جدید 30nama سایت فیلم

سریال که فیلم هارا با کیفیت بالا عالی و لینک مستقیم قرار میدهد کاملا رایگان از سایت نکس لود دریافت کنید . این سایت فیلم یکی از فعال ترین سایت های فیلم ایران است که متاسفانه هر ماه بسته میشود .

آدرس جدید 30nama سایت فیلم

فیلتر این سایت ها بخاطر اینه که فیلم های سانسور نشده میزارند و این برخلاف نظام جمهوری اسلامی ایرانه که شاهد هستیم این سایت ها هربار با دامنه جدید وارد عرصه میشوند .

 

علت بسته شدن سایت سینما

سایت فیلم و سریال سینما مثل سایت تاینی موویز به دلایل نامعلومی بسته شده است و از کار افتاده است هیچ کسی نمی تواند وارد این سایت بشود و آدرس جدیدی نیز برای این سایت اعلام نشده است و همه در گمراهی و کمبود فیلم سپری می‌کند همه دوستانی که با سایت ما در تماس بودند اظهار داشتند که سایت های بزرگ فیلم و سریال نابود شده است و نمی توانیم فیلم دانلود کنیم این خبر بسیار ناراحت کننده بود.

 

نشانی سایت سی نما 30nama

هرکس آدرس جدید رو میدونه توی نظرات اعلام کنه

سایت سی نما


  1. محسن پاسخ داده:

    سلام ببخشید دیگه آدرس جدید سایت اعلام نمی شود ؟ در ایستاگرام این سایت چیزی نوشته نشده ؟ د ر سایت آدرس یباب این موضوع را نوشته ام که ایا سیات سینما کلا بسته شده است ؟ جواب دادند که سایت درحال به روز رسانی است ، نمی دانم دروغ گفتند یا راست ؟ خواهشا شما هم بررسی نمایید . منتظر جوابتان هستم . باسپاس .