اسپرانزا مالاگون کیست ؟

بیوگرافی و زندگینامه عکس و تصاویر فیلم کتاب های نوشته شده آثار را از نکس لود دریافت کنید . این نویسنده مشهور کتابی است که بسیار پربازدید است و کتاب های او فروش بسیار زیادی دارد .

اسپرانزا مالاگون کیست ؟ | بیوگرافی و زندگینامه

این زن کارگر دان فیلم راز هست که در سال 2002 ساخته شده است و بسیار محبوب است . این نویسنده بسیار گمنام است و در اینترنت بیوگرافی از این نویسنده منتشر نشده است .

فیلم مالگون راز 2002

فیلم درباره نوجوان مکزیکی است که میفهمد مادرش ازدواج مجدد میکند و دچار بحران روحی میشود .

هستی : راز زیبا خود انسان است. عشق است. درون انسان است. شناخت وجود خودت. دوست داشتن خودت. پذیرفتن خودت همانگونه که هستی نه آنگونه که دیگران میخواهند باشی.
خانم اسپرانزا مالاگون یک انسان به تمام معناست که با شخصیت و رفتار و حرفاش تونست زندگی من و همه رو تحت تاثیر قرار بده و انسان را با واقعیت زندگی آشنا کنه که زندگی فراتر از چیزهایی است که میبینیم و تلاش میکنیم هست. همه طوری غرق زندگی مادی شدیم که آدمای اطرافمون و عزیزای زندگیمون رو فراموش کردیم و معنی واقعی عشق رو فراموش کردیم و تظاهر میکنیم که دوست داشتن بلدیم.یاد گرفتم که انسانیت به لباس فاخر و تجملات و شهرت نشون بدیم .
این فیلم درس زندگی بود خانم اسپرانزا کاش زنده بودن و میتونستیم از وجودشون بهره ببریم .
کاش روزی برسد که تمامی نویسندگان و شاعران و هنرمندان بزرگ گمنام مثل خانم اسپرانزا به جامعه و جهان معرفی شوند. روحش شاد و یادش گرامی.

اسپرانزا مالاگون