جواب فعالیت ۳ صفحه ۱۱۲ کتاب مطالعات اجتماعی پایه و کلاس ششم دبستان ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی دست بیگانگان را از کشور ما کوتاه کرد پرس و جو کنید و یک جمله از امام درباره قدرت های استعمارگر پیدا کنید و به کلاس بیاورید از سایت نکس لود دریافت کنید.

یک جمله از امام خمینی درباره قدرت های استعمار

یک جمله از امام خمینی درباره قدرت های استعمار

امام خمینی جملات مختلفی دارد که در دوران انقلاب و پس از انقلاب هنگام جنگ آنها را گفته است و ما نمی‌دانیم دقیقا کدام جمله مدنظرشان است برای اینکه این مطلب را سریع ترین زمان ممکن تکمیل کنیم و برای شما عزیزان و دانش آموزان و دوستداران امام خمینی تقدیم کنیم باید از شما بپرسیم که شما این سوال و این عنوان را در کجا دیدید که تصمیم گرفتید آن را در گوگل جستجو کنید آدرس مکانی که در آن این سوال را دیده برای ما بفرستید تا در سریعترین زمان ممکن آن را برای شما تکمیل کنیم.

جواب ارسال شده توسط کاربران

صدرا : سلطه آمریکا تمام بدبختی های ملل مستضعف را به دنبال دارد.

نویسنده : امام خمینی « ره » فرمودند : آن روز مبارک است بر ما که سلطه ی جهان خواران بر ملت های مستعضف شکسته شود و تمام ملت ها سر نوشت خودشان را به دست خودشان بگیرند.

نویسنده : ما آن صدمه ای که از قدرت های بزرگ خوردیم ، باید بگوییم که بالاترین صدمه ، صدمه شخصیت بوده . آنها کوشش کردند که شخصیت ما را از ما بگیرند و به جای شخصیت ایرانی و اسلامی ، یک شخصیت وابسته اروپایی شرقی و غربی به جایش بگذارند.

تینا : امام خمینی می فرمایند : قدرتوابر قدرت هاو ندکران آنان مطمئن باشند که اگر خمینی یکه وتنها هم بماند به راه خود که راه مبارزه با کفر و ظلم و شرک و بت پرستی است ادامه می دهد.

نویسنده : اگر کشوری به بهانه ی آباد کردن در کشور های دیگر دخالت و نفوذ کند تا منابع و ثروت را غارت کند به آن کشور استعمارگر می گویند.

مریم روحانی : امام فرمود : ما استعمارگران را میشناسیم مانند :امریکا و.. پس آنها را نابود می کنیم .

ملکی : پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی رحمة الله دست بیگانگان را از کشور ما کوتاه کرد پرس و جو کنید و یک جمله از امام درباره قدرت های استعمارگر پیدا کنید.

علی محمد شفیعی : امام خمینی ره فرمودند آن روز مبارک است بر ما که سلطه ی جهان خوارانبر ملت های مستعضف شکسته شود و تمام ملت ها سر نوشت خودشان را به دست خودشان بگیرند.

آروشا : ما آن صدمه ای که ازقدرت های بزرگ خوردیم،باید بگوییم که بالاترین صدمه،صدمه شخصیت بوده.انها کوشش کردن که شخصیت ایرانی واسلامی،یک شخصیت وابسته اروپایی شرقی وغربی به جایش بگذارد..