جواب فعالیت صفحه ۶۰ کتاب نگارش پایه کلاس یازدهم انشا با توجه به طرح نوشته خود پیش نویس آن را بنویسید از سایت نکس لود دریافت کنید.

انشا صفحه 60 کتاب نگارش 2 پایه کلاس یازدهم

انشا درباره صفحه ۶۰ کتاب نگارش یازدهم

امروز می خواهیم برای دانش‌آموزان یازدهمین انشای را در این سایت قرار بدهیم که در صفحه ۶۰ کتاب نگارش ۲ پایه یازدهم کلاس یازدهم برای دانش آموزان تجربی ریاضی انسانی فنی حرفه ای خواسته شده است به زودی این انشا را برای عزیزان به صورت پیش نویس قرار خواهیم داد و پس از چند روز به سایت ما سر بزنید تا شاید این پست را تکمیل کرده باشیم.

انشا طرح نوشته خود پیش نویس

مقدمه

نوشتن خلاق پدیده ای است که از هر کسی به راحتی بر نمی آید بلکه این مسئله غالب اوقات یک موهبت خدادادی است و گاهی هم اکتسابی افراد ذاتاً نویسنده خلق شده‌اند رنج نوشتن برای بعضی افراد لذت بخش است با دیدن انسان های بزرگ یاد می گیریم که چگونه با یادآوری گذشته آنان رنج های خود را تحمل کنیم و از آن لذت ببریم یکی از نمونه‌های این سخت‌کوشی در عالم نویسندگی هوشنگ مرادی کرمانی است که به معرفی شخصیت او می پردازیم.

بند مقدمه

معرفی هوشنگ مرادی کرمانی با توجه به ظاهر

هوشنگ مرادی کرمانی مردی ۷۳ ساله است با رنگ چهره روشن و موهای کم پشت که به سپیدی گراییده است و همیشه صورتی تراشیده و صاف دارد که به راحتی بر دل ها می نشیند و فردی میانه اندام است که موقع راه رفتن با وجود سن و سال زیاد کاملا استوار گام بر می‌دارد بیشتر به رنگ تیره و آراسته و مرتب است کت جز جدایی ناپذیر پوشش است کفش هایش همیشه واکس زده است و به هر جا که می رود کیف چرمی قهوه ای در دست دارد

معرفی هوشنگ مرادی کرمانی با توجه به رفتار و حرکات

دی کرمانی خویشتن دار و با وقار است که به سختی از بانی می شود زیرا قلبش هنوز در عالم کودکی می‌تپد داستان داستان نویسی جزئی از زندگی است که در هنگام نوشتن به جنبه‌های سینمایی داستان هم می اندیشید ری که داستان خود را به صورت تصویری می‌بیند از دیگر ویژگی‌های رفتاری او صداقت و صراحت در گفتار است مهارت نویسندگی او را به یکی از چهره‌های ماندگار کشور تبدیل کرد و عامل شهرتش در میان عامه مردم قصه های مجید بود او را در خلال داستان هایش احیاگر فرهنگ و ادبیات عامه است.

جمع بندی

هوشنگ مرادی کرمانی نویسنده پرکاری است که می‌گوید سرسختی پیرمرد در رمان پیرمرد و دریا ای همینگوی و لایه های درونی این را تداعی می‌کند که پیرمرد یک مجید آمریکایی است این سخن می توان نتیجه گرفت که در داستان‌هایش هنوز روی کودکانه جریان دارد و با شخصیت و دوست داشتنی خود ادبیات کودکان و نوجوانان را تحت تاثیر قرار داده است.

پریچهر :
مقدمه:
برخلاف چهره زیبایی که داشت سرنوشت زیبایی نداشت.
بند اول:(خصوصیات ظاهری)
ماسال؛کودکی سه ساله با چشم های آبی که آدم را غرق خودش میکرد و موهای طلایی اش همچون گندم زاری بود که وقتی باد می وزید آنها را به این طرف و آن طرف می برد.
سارافن صورتی اش که گل های سفیدی داشت به طور عجیبی به پوست سفیدش می آمد.
گل سر سفیدی که به مو هایش زده بود،با گل های لباسش ست شده بود.
لب هایش مثل؛غنچه گل رزی بود که در حال شکفتن بود.
بند دوم:(ویژگی رفتاری)
اما ماسال با وجود این همه زیبایی هنگامی که خیلی کودک بود چیزی باعث شده بود که در برابر اتفاقات نه عکس العملی نشان دهد و نه هیچ حرفی بزند.
بند سوم:(ویژگی رفتاری در برخورد با دیگران)
با هیچ کودکی بازی نمیکرد و دوست نمیشد او تنهایی را به هر چیز دیگری ترجیح میداد او با هم سن و سال های خودش فرق داشت.
بند جمع بندی:
چیزی که باعث شده بود او به این روز بیوفتد ؛مادری بود ک در نوزادی او را رها کرده بود و رفته بود.