پوریا ابراهیم پور کیست عکسهای بچگی و بزرگسالی  پوریا ابراهیم پور بیوگرافی زندگینامه عکس ویکی پدیا فیلم از سایت نکس لود دریافت کنید. پوریا ابراهیم پور که در سریال تب سرد با ارسلان قاسمی همبازی شده است اخیراً در فیلم قدیمی تب سرد بازی می‌کند که کودکی این دو نفر را به نمایش میگذارند.

پوریا ابراهیم پور بیوگرافی + عکس بزرگسالی

بیوگرافی بازیگران سریال تب سرد

سریال تب سرد نقش دو کودک و خوردن آن را نشان می دهد که در زمان قدیم فیلمبرداری شده است و در این فیلم کودکانی را نشان می‌دهد که با پدر و مادر خود در ارتباط هستند و چالش بینم مدرسه و خانه و وظایف فرزندان را یادآوری می‌کند و شلوغی و کارهایی که فرزندان در دوران کودکی انجام می دهند بسیار حائز اهمیت است. ایلیا شهیدی فر بیوگرافی عکس و زندگینامه او نیز در اینترنت وجود ندارد و او نیز جزو به بچه های خردسال در سریال تب سرد است بیوگرافی و زندگینامه این بازیگر خردسال را پیدا کردیم در همین پست برای شما منتشر خواهیم کرد لطفاً سایت ما را حمایت و هر بار از آن دیدن کنید.

بازیگر خردسال سریال تب سرد

بازیگر خردسال سریال تب سرد دو کودک می باشد که اولی ارسلان قاسمی نام دارد و دومین پوریا ابراهیم پور نام دارد که در بالا به آن اشاره کردیم در مورد پوریا ابراهیم پور هیچ مطلبی در اینترنت منتشر نشده است و به نظر می‌رسد که فیلمی که از او منتشر شده است اول این آخرین فیلمی است که او در آن بازی کرده است و پس از آن در هیچ فیلمی بازی نکرده است.

عکس بزرگسالی پوریا ابراهیم پور

عکس بزرگسالی پوریا ابراهیم پور

پوریا ابراهیم پور تنها بازیگر خردسال سریال ای است که همه ما آن را دیده ایم ولی از بزرگسالی پوریا ابراهیم پور عکسی دیده نشده است و دقیقا نمی‌دانیم که پوریا ابراهیم پور در آینده چه شکلی شده است و عکس او در فضای مجازی موجود نمی باشد به نظر می رسد که پوریا ابراهیم پور فقط در دوران کودکی بررسی سینما وارد شده است و بزرگسالی دیگر مشخص نیست که چه کسی شده است اگر دوستان عکس را در بزرگسالی دارند برای ما بفرستند.

بیوگرافی پوریا ابراهیم

پور پوریا ابراهیم پور متولد 16 اذر ماه سال 1372 در شهر تهران است. پوریا ابراهیم پور قبل از ورود به عرصه بازیگری بیشتر در کارهای تیزر تبلیغاتی حضور داشت و اولین سریال پوریا ابراهیم پور در سریال ۱۰۱ راه برای ذله کردن پدر و مادرها بود. پوریا ابراهیم پور چند سالی است که دنیای هنر و بازیگری فاصله گرفته و فیلم و سریال های که اقای ابراهیم پور بازی کرده بیشتر در سن کودک و نوجوانی بوده فیلم های مثل : ۱۰۱ راه برای ذله کردن پدر و مادرها – آواز خاک – مدرسه ما – کلانتری غیرانتفاعی می شود نام برد.

جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

پوبون : سلام پوریا ابراهیم پور امروزه مشغول حرفه آهنگسازی و خوانندگی می باشد و بسیار مشهور و محبوب است که به اسم پوبون poobon _و ممنون میشم به فن پیج اون که با آیدی Poobon_hero در اینستاگرام موجوده نگاهی بیندازید.

سرنوشت : دو بازیگر در کودکی باهم تو فیلم 101 راه برای برای ذله کردن پدر ها و مادرها بازی کردن یکی شد خواننده مدافعان حرم رفیق مداح اهل بیت محمد حسین طاهری یکی هم خواننده رپی رفیق لیتو دست سرنوشت خیلی عجیب.

ناشناس : دو تا کودک خوشگل یکی چسبید به دختر خراب سینمای ایران: ترلان و زندگیشششششش به فنا رفت تا اخر عمرش نامش کنار زن خراب سینمای ایران خواهد ماند
اما پوریا ابراهیم زاده در سکوت رفت کانادا و شد یک خواننده خوب انتخاب هاست که اینده را می سازد……………………………………………………هر کس به دنبال زن خراب رفت نابود شد.