حدیث صادق ایوبی کیست بیوگرافی زندگینامه عکس فیلم کلیپ آدرس اینستاگرام آدرس تلگرام سوابق فعالیت ها همه را در سایت نکس لود دریافت کنید. حدیث صادق ایوبی امروز می‌خواهیم درباره چند کلامی برای شما دوستان عزیز بنویسیم.

بیوگرافی صادق ایوبی

حدیث صادق ایوبی کیست

جدید که همه فضای مجازی با بیوگرافی افراد مختلف پر شده است هر لحظه یک نفر جدید ظاهر می شود و بیوگرافی و زندگینامه مطرح می‌شود امروز حدیث صادق ایوبی را در سایت نکس لود بررسی قرار می‌دهیم به‌طوری‌که آدرس اینستاگرام و تلگرام و کانال آن را بلد نیستیم و هیچ گونه بیوگرافی معتبری است حدیث صادق ایوبی در اینترنت منتشر نشده است و اطلاعات زیادی از این فرد نداریم.ولی گفته ها حاکی از آن است که این فرد خواننده پاپ است و بطور غیرمجاز فعالیت خوانندگی را ادامه می‌دهد و آهنگ های خود را در رادیو جوان منتشر می‌کنند گوش دادن به آهنگ زن حرام است و نمی‌توان آهنگهای این بانوی گرامی را گوش دهیم نظر خودتان راجع به این فرد در نظرات پایین سایت برای ما ارسال کنید.

بیوگرافی صادق ایوبی

حدیث صادق ایوبی فرزند هنرمند نقاش سنندجی فردین صادق ایوبی و متولد خرداد ١٣٧٣ در سنندج است. وی ديپلم نقاشي را از هنرستان حكمت سنندج و فوق ديپلم گرافيك محيطي را درانگليس ( لندن ) کسب کرده است و در حال حاضر دانشجوي رشته موزيك در لندن است.
قطعه اى از بازى در فيلم “كيميا باران” به كارگردانى ناصر خالديان. جايزه بهترين بازيگر خردسال رو سال ١٩٩٩ در جشنواره و توليدات صدا و سيماى ايران دریافت نمود روايتى از كودكان حلبچه .
علاوه بر نقاشی و خوانندگی در دنیای مد فعالیت دارد

در مراسمی که به مناسبت نوروز 97 در لندن برگزار شد، حدیث صادق ایوبی بانوی هنرمند سنندجی به عنوان بهترین هنرمند زن سال در بریتانیا انتخاب شد.

این مراسم برای چهارمین سال به مناسبت نوروز از طرف Center for Kurdish Progress و با همکاری The Kurdish People’s Democratic Assembly of Britain در پارلمان بریتانیا و با حضور نمایندگان احزاب مختلف برگزار شد و امسال حدیث صادق ایوبی به عنوان هنرمند زن سال از بین جامعه ی کردهای موفق مقیم بریتانیا انتخاب شد. این بیوگرافی توسط امیرشاهی در نظرات پایین سایت برای ما ارسال شد با تشکر.