کریم کورانی کیست بیوگرافی زندگینامه عکس فیلم سوابق معرفی کامل از سایت نکس لود دریافت کنید. کریم کورانی اسمش شخصی است که ساعاتی پیش در اینترنت حقوق پاک کرده و جستجوی بسیار زیادی راجع به این فرد می‌شود در اینترنتی هیچگونه بیوگرافی راجع به این فرد گذاشته نشده است.

کریم کورانی کیست

پس از جستجو های بسیار زیادی که در اینترنت انجام دادیم هیچگونه بیوگرافی عکس ای و یا زندگی نامه ای از این فرد بزرگوار پیدا نکردیم و منتظر هستیم که خبرگزاری‌های بزرگ اعلام کنند که کریم کورانی کیست اگر شما دوستان عزیز بگویید کریم کورانی کیست در ادامه مطلب و در پایین نظرات برای من اطلاع رسانی کنید ما به زودی این مطلب را تکمیل می‌کنیم و بیوگرافی کامل کریم کورانی را در همین پست قرار خواهیم داد.

علت جستجوی کریم کورانی چیست

دوستان عزیزی که این مطلب را می‌خوانند لطفاً بگویند که اسم کریم کورانی را از کجا شنیده اند و در نظرات پایین همین پست برای ما ارسال کنند تا ما برای تحقیقات راجع به کریمی کورانی سرنخی داشته باشیم تا از صفر شروع نکنیم. از بابت اینکه هیچ نوع اطلاعاتی راجع به کریم کورانی در اینترنت نیست عذرخواهی می کنیم.

کریم کورانی نامی برای سرکار گذاشتن و اسم مخفی

توی نظرات دوست عزیزمون گفتن : تو تب سرد یه بارم سروش صحت وقتی با اون یارو که ویلا اجاره می داد رفتن دم ویلا و بعد فرمی که پیمان برای اجاره ی ویلا پر کرده بود، دید با تمسخر به اون املاکیه گفت اسمش کریم کورانی بود؟ حتما شماره شناسنامشم اولش ۹۱۲هه؟ اون املاکیه هم از تو فرم نگاه کرد دید درسته و فهمیدن که سر کار رفتن. با این نکات که دوستمون هم گفتن معلومه که این یک اسم رمزه که وقتی برای پنهان کردن اطلاعات اصلی تلاش میکنن این اسم رو میزارن و به قول معروف نخود سیاه هستش دوست عزیزمون با تحقیقاتی که میکنن متوجه میشن که کریم کورانی همون خفاش شب معروف دهه ی هفتاد بوده با تشکر از نظر دوست عزیزمون که به تکمیل مطلب کمک کردن.